Kto wygrał walkę Atilla Vegh vs Goran Reljic na KSW 31 ?

Kto wygrał walkę Atilla Vegh vs Goran Reljic na KSW 31 ?

  • Vegh

    Votes: 79 76.0%
  • Reljic

    Votes: 8 7.7%
  • Remis

    Votes: 5 4.8%
  • Walka na styku, ciężko stwierdzić

    Votes: 12 11.5%

  • Total voters
    104
Mój głos na Attilę. Moja punktacja jest z tego co oglądałem w hali z pewnej odległości i nie wszystkie ciosy widziłem dokładnie bo mi słupek klatki zasłaniał.
 
Dałem ciężko stwierdzić. Pierwsza Vegh, trzecia Reljic. Drugą trochę przespałem ale wydawała mi się wyrównana - stąd moja ocena.
 
Siedząc na hali, bardzo trudno mi się było skupić na tej walce. Jeden i drugi trafiał, do kumpli mówiłem, że mi to remisowo wygląda, bo nie wiem dokłądnie ile u jednego i drugiego weszło.
 
W moim mniemaniu obie rundy dla Słowaka, trzecią przypisywałem Chorwatowi. Goran kolejny raz niezasłużenie wygrał, mam nadzieję, że Narkun go zdetronizuje.
 
jak słuchałem punktacji po walce i usłyszałem że ...Pawlęga to już wiedziałem jaki będzie wynik. Goran autentycznie się cieszył z prezentu.
 
Reljic wygrał ale to mogło się tylko zdarzyć w KSW czyt. KupSobieWalkę. Jak dla mnie 1 i 2 runda Atilla a 3 na korzyść Chorwata. Przecież to już nie jest pierwszy przypadek kiedy sędziowie zrobili wałek tylko, że wcześniej było to na korzyść Polaków a teraz nie rozumiem tej decyzji. Goran w pierwszej rundzie nawet nie próbował trafić Słowaka, nie zrobił mu żadnej krzywdy.
 
Jak dla mnie to tylko 3 runda była godna uwagi. Reljic wie co się robi, aby przekonać sędziów. Najchętniej żadnemu nie dałbym wygranej. Popatrzcie z perspektywy czasu co robił Janek z Goranem, a jak radziła sobie reszta zawodników KSW...
 
32 głosy że Vegh, tyle ekspertów mylić się nie może... Dla mnie także wygrał Słowak.
 
Za tak chujową walkę nie powinni nikomu dawać tego pasa. Ogólnie robi się sytuacja jak w 77. 3-4 nazwiska i w kółko będą się bić między sobą. Jakieś nowe ciekawe nazwiska poproszę bo co 2 walka Goran-Narkun a później co?
 
Reljic wygrał w tej mega słabej walce, nie dziwne że Atilla nie walczy w Bellatorze mimo takiego rekordu. Lecz mam dziwne wrażenie jakby Reljic był forsowany przez KSW, budowanie statusu zagranicznego mistrza?
 
Dziwi mnie, że Pawlęga jest jeszcze sędzią KSW a tym bardziej że mimo, że zawsze są wobec niego zastrzeżenia to daje mu się do sędziowania walkę o pas.
Dobrze że nie kupiłem PPV i nie dołożyłem się do pensji Pawlęgi.
 
W tej walce mało się działo by przeważyć na którąś stronę. Poza paroma uderzeniami jak i próbą duszenia Gorana, ale za to megazajebistym rozbiciem tego przez Słowaka.
Ja myślałem, że dadzą decyzję Attili, ale nie robiłbym z tego wałku na pewno. Taki minus oceniania wyrównanej 15-minutowej walki, że któryś musi zgarnąć W. Mogliby walczyć jeszcze z dwie rundy, może któryś by przeważył :-)
 
Wojek na logike, w tej nudnej walce to Vegh trafial, telebim zaslanial czy co?
Po prostu LOL, uważasz się za fana MMA nie wykupując PPV tak mocnej gali tylko dlatego że sędzia jest chujowy? Graty...
organizacja ma prawo kpic to i ja mam prawo kpic, nakupowalem sie juz i nie kupie dopoki nie zwolnia niewidomego
 
Łatwo jest jak małpa kliknąć wybór w ankiecie, gorzej obiektywnie uzasadnić. Łatwiej zakreślić kandydata na prezydenta, a ciężej zrobić to świadomie i wiedząc kogo i za co się wybiera.

Gdyby wygrał to Attila to byłby wałek, bo nie wygrał tego Goran...Norma po równych walkach ;]

Charles widziałeś chyba co chciałeś widzieć z tymi trafieniami...Ja liczyłem na Słowaka, ale ani jeden, ani drugi nie zrobił nic by spokojnie czekać na werdykt. Obaj sami czuli, że nic nie wiadomo, a split jedynie to potwierdził.
 
Ja tam jakoś nie oglądam analitycznie walk. Po prostu ciesze się oglądaniem. Jednak jak dochodzi do decyzji to zwykle mam jakiegoś faworyta. Z moich odczuć wynikało, że Vegh wygrał 1 i 2 rundę, a Relijc trzecią. Jednak walka była bliska i trzeba jeszcze na spokojnie obejrzeć.
 
i trzeba jeszcze na spokojnie obejrzeć.
I podkreślę, że my sobie możemy to spokojnie oglądać i powtórki i zmieniać zdanie. Punktowi decydują jednak świeżo po takiej rundzie w tumulcie tysięcy osób...Nie dawać im pracy najłatwiej, a jak już się daje im punktować to bywa i tak, gdy ktoś nie zrobi znacznej przewagi w rundzie/walce.
 
Żeby uczciwie odpowiedzieć na zadane w ankiecie pytanie musiałbym drugi raz obejrzeć tę walkę. Nie, dziękuję.
 
Jak dobrze, że po tych bezsensownych komentarzach bez treści Wojek zarzucił nas masą argumentów i zakończył głupią dyskusję. No MUSIAŁ wtrącić swoje 3 grosze, nawet jakby Pawlęga dał 30-24 :).
 
Back
Top