Kto wygrał walkę Atilla Vegh vs Goran Reljic na KSW 31 ?

Kto wygrał walkę Atilla Vegh vs Goran Reljic na KSW 31 ?

 • Vegh

  Votes: 79 76.0%
 • Reljic

  Votes: 8 7.7%
 • Remis

  Votes: 5 4.8%
 • Walka na styku, ciężko stwierdzić

  Votes: 12 11.5%

 • Total voters
  104

Krzysztof

Brutaal
Super Heavyweight
Mój głos na Attilę. Moja punktacja jest z tego co oglądałem w hali z pewnej odległości i nie wszystkie ciosy widziłem dokładnie bo mi słupek klatki zasłaniał.
 

bibi

BAMMA
Middleweight
Dałem ciężko stwierdzić. Pierwsza Vegh, trzecia Reljic. Drugą trochę przespałem ale wydawała mi się wyrównana - stąd moja ocena.
 

midern

KSW
Heavyweight
Siedząc na hali, bardzo trudno mi się było skupić na tej walce. Jeden i drugi trafiał, do kumpli mówiłem, że mi to remisowo wygląda, bo nie wiem dokłądnie ile u jednego i drugiego weszło.
 

Spike

UFC
Featherweight
W moim mniemaniu obie rundy dla Słowaka, trzecią przypisywałem Chorwatowi. Goran kolejny raz niezasłużenie wygrał, mam nadzieję, że Narkun go zdetronizuje.
 

skunx

KSW
Heavyweight
jak słuchałem punktacji po walce i usłyszałem że ...Pawlęga to już wiedziałem jaki będzie wynik. Goran autentycznie się cieszył z prezentu.
 

Mr. Dirtytalk

Jungle Fight
Bantamweight
Reljic wygrał ale to mogło się tylko zdarzyć w KSW czyt. KupSobieWalkę. Jak dla mnie 1 i 2 runda Atilla a 3 na korzyść Chorwata. Przecież to już nie jest pierwszy przypadek kiedy sędziowie zrobili wałek tylko, że wcześniej było to na korzyść Polaków a teraz nie rozumiem tej decyzji. Goran w pierwszej rundzie nawet nie próbował trafić Słowaka, nie zrobił mu żadnej krzywdy.
 

Comber

UFC
Middleweight
Jak dla mnie to tylko 3 runda była godna uwagi. Reljic wie co się robi, aby przekonać sędziów. Najchętniej żadnemu nie dałbym wygranej. Popatrzcie z perspektywy czasu co robił Janek z Goranem, a jak radziła sobie reszta zawodników KSW...
 

Josh

Jungle Fight
Light Heavyweight
32 głosy że Vegh, tyle ekspertów mylić się nie może... Dla mnie także wygrał Słowak.
 

Grubas

UFC
Middleweight
Za tak chujową walkę nie powinni nikomu dawać tego pasa. Ogólnie robi się sytuacja jak w 77. 3-4 nazwiska i w kółko będą się bić między sobą. Jakieś nowe ciekawe nazwiska poproszę bo co 2 walka Goran-Narkun a później co?
 

Minionek

EFC Africa
Lightweight
Reljic wygrał w tej mega słabej walce, nie dziwne że Atilla nie walczy w Bellatorze mimo takiego rekordu. Lecz mam dziwne wrażenie jakby Reljic był forsowany przez KSW, budowanie statusu zagranicznego mistrza?
 

Charles Bronson

UFC
Featherweight
Dziwi mnie, że Pawlęga jest jeszcze sędzią KSW a tym bardziej że mimo, że zawsze są wobec niego zastrzeżenia to daje mu się do sędziowania walkę o pas.
Dobrze że nie kupiłem PPV i nie dołożyłem się do pensji Pawlęgi.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
W tej walce mało się działo by przeważyć na którąś stronę. Poza paroma uderzeniami jak i próbą duszenia Gorana, ale za to megazajebistym rozbiciem tego przez Słowaka.
Ja myślałem, że dadzą decyzję Attili, ale nie robiłbym z tego wałku na pewno. Taki minus oceniania wyrównanej 15-minutowej walki, że któryś musi zgarnąć W. Mogliby walczyć jeszcze z dwie rundy, może któryś by przeważył :-)
 

Charles Bronson

UFC
Featherweight
Wojek na logike, w tej nudnej walce to Vegh trafial, telebim zaslanial czy co?
Po prostu LOL, uważasz się za fana MMA nie wykupując PPV tak mocnej gali tylko dlatego że sędzia jest chujowy? Graty...
organizacja ma prawo kpic to i ja mam prawo kpic, nakupowalem sie juz i nie kupie dopoki nie zwolnia niewidomego
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Łatwo jest jak małpa kliknąć wybór w ankiecie, gorzej obiektywnie uzasadnić. Łatwiej zakreślić kandydata na prezydenta, a ciężej zrobić to świadomie i wiedząc kogo i za co się wybiera.

Gdyby wygrał to Attila to byłby wałek, bo nie wygrał tego Goran...Norma po równych walkach ;]

Charles widziałeś chyba co chciałeś widzieć z tymi trafieniami...Ja liczyłem na Słowaka, ale ani jeden, ani drugi nie zrobił nic by spokojnie czekać na werdykt. Obaj sami czuli, że nic nie wiadomo, a split jedynie to potwierdził.
 

pawcio71

BAMMA
Bantamweight
Ja tam jakoś nie oglądam analitycznie walk. Po prostu ciesze się oglądaniem. Jednak jak dochodzi do decyzji to zwykle mam jakiegoś faworyta. Z moich odczuć wynikało, że Vegh wygrał 1 i 2 rundę, a Relijc trzecią. Jednak walka była bliska i trzeba jeszcze na spokojnie obejrzeć.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
i trzeba jeszcze na spokojnie obejrzeć.
I podkreślę, że my sobie możemy to spokojnie oglądać i powtórki i zmieniać zdanie. Punktowi decydują jednak świeżo po takiej rundzie w tumulcie tysięcy osób...Nie dawać im pracy najłatwiej, a jak już się daje im punktować to bywa i tak, gdy ktoś nie zrobi znacznej przewagi w rundzie/walce.
 

cypher

KSW
Heavyweight
Żeby uczciwie odpowiedzieć na zadane w ankiecie pytanie musiałbym drugi raz obejrzeć tę walkę. Nie, dziękuję.
 

Suchar

Maximum FC
Lightweight
Jak dobrze, że po tych bezsensownych komentarzach bez treści Wojek zarzucił nas masą argumentów i zakończył głupią dyskusję. No MUSIAŁ wtrącić swoje 3 grosze, nawet jakby Pawlęga dał 30-24 :).
 
Top