Kto wygrał? BŁACHOWICZ vs Ankalaev ANKIETA

  • Thread starter Deleted member 18816
  • Start date

Punktowałeś

  • 49-46 dla Janka

  • 48-47 dla Janka

  • 47-47 remis

  • 46-49 dla kacapa

  • 47-48 dla kacapa

  • 46-48 dla kacapa


Results are only viewable after voting.
Teoretycznie 47-47 tak jak o dziwo Damata wypunktowal ale temat jest taki ze 1 i 3 w ciosach dla Ankalaeva tylko ze to Janek wieksze obrazenia zadawal a to przeciez w glownej mierze powinno sie liczyc w sportach walki.
Dokładnie tak. statystyka sama mówi za siebie. Total output większy dla kacapskiego bojca ALE znaczące ciosy i kopnięcia ZDECYDOWANIE na rzecz dumnego Polskiego Wojownika i było to zdecydowanie wiadać w przebiegu walki że te ciosy i kopnięcia robiły robotę zarówno w upośledzonym poruszaniu się kacapa jak i w śladach na jego twarzy i nogach. De facto był tam prawie knockdown od kopnięć.
 
Szkoda że nie ma możliwości obu wypierdolic na szczaw i zlikwidować ta obecnie najgorszą dywizje w ufc
Ta.
Dana powinien wejść w 4 rundzie, przerwać to gówno i wyjebać obu na zbity ryj.

Coś jak ten szef ACA.

Dramat, nie mogę wciąż uwierzyć, że TO GÓWNO to była walka o pas UFC. nie dałbym obu walki przez rok za to, co najmniej
 
Ja punktowałem 3 pierwsze dla Janka i dwie ostatnie 10-9 dla ruskiego brzydala. Jeśli ktoś punktuje ostatnią 10-8 dla kozojeba to polecam przypomnieć sobie walki Caina z JDS jak wyglada 10-8 gdzie Dana po walkach na konferencji sie oburzał że narożnik Cigano nie rzucił ręcznika. Leżał cała rundę ale Janek aktywnie sie bronił a ciosy były waciane dla sprawiania pozorów. 48-47 i to Janek został wydymany a kacap niech płacze dlatego że dostał oklep od dziadka a nie dlatego bo sędziowie nie okradli ze zwycięstwa Janka.
 
1 i 2 runda dla Janka, 3 też bym dał Jankowi, więcej zrobił w stójce niż kacap tym jednym obaleniem na koniec rundy, 4 i 5 10-9 rusek, punktować ostatnią rundę 10-8 to żart, nie było takiej dominacji w parterze.
Janek zjebał sprawę, że dał się wyjebać i przeleżał ostatnią minutę 3 rundy pod kacapem, bez tego obalenia wszyscy równo daliby dla niego 3 rundę i wygrałby walkę. Praktycznie przez całą 3 rundę kacap szukał desperacko tego parteru, Jano kilka prób wybronił, ale koniec końców dał się przewrócić.
Rusek kulawy, było wjechać w niego na pełnej kurwie, brakło chęci mordu.

48-47 Błachowicz.
 
Dla mnie 48-47 dla Janka lub 47-48 na korzyść Ankalajewa. Mogło iść w obie strony - decydowała 3 runda. Remis to pieprzony żart i odebranie dwóm zawodnikom wymarzonego trofeum, zagrywka poniżej jaj ze strony UFC i kolejny powód by w walkach mistrzowskich na takie sytuacje była dogrywka.
 
1670761298000.png
 
Hehe, zobaczcie na narożnik ruska, wjebali się w kadr, zadowoleni że tu pas będzie zaraz, dumni w chuj, a tu :lesnarhappy:

Oczami wyobrazni widze tam Anzora zbijajacego piateczki, ah gdyby nie te przeklete problemy z wiza :wink:
 
1-10-9 kacap
2-9-10 Janek
3-9-10 Janek( obalenie było pod koniec rundy)
4-10-9 kacap
5-10-9 kacap

48-47 kacap.
 
Toż na koniec kacap się popłakał ze nie dostał pasa... :beczka:
Co do głosu w ankiecie to musiałbym na spokojnie obejrzeć ale 3 dla Jana dwie dla kacapa z dominacją na koniec maja sens...
Poryczał się publicznie po werdykcie jak dziecko, aż nawet Janek powiedział "dajcie mu ten pas", przez co płakał następne dni na Twitterze a)że "nawet Jan myśli, że wygrałem" i b)w nóżkę małem kuku:jon:.
 
Back
Top