Kto rywalem Szpilki w KSW? ANKIETA

Z kim Artur Szpilka powinien zawalczyć w KSW?

  • Marcin Różalski

    Votes: 10 23.3%
  • James McSweeney

    Votes: 1 2.3%
  • Badr Hari

    Votes: 10 23.3%
  • Krzysztof Zimnoch

    Votes: 3 7.0%
  • Melvin Manhoef

    Votes: 7 16.3%
  • Albert Sosnowski

    Votes: 0 0.0%
  • Krzysztof Włodarczyk

    Votes: 3 7.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 9 20.9%

  • Total voters
    43

vipowski

Shark Fights
Featherweight
Pod uwagę wziąłem zawodników typowo stójkowych żeby nie było bezsensownej egzekucji w parterze... z jednym wyjątkiem - Mariusz Pudzianowski bo byłaby to szczególnie głośna walka. Pominąłem Popków, Strachów i Najmanów bo cyrk.
 
Last edited:
szpilkaksw.png
 
Szpilka bedzie droga inwestycja.

Przeciwnik bedzie taki, który nie będzie mial nic do stracenia. To znaczy taki, który bedzie mial rekord zawodowca i nie będzie się obawiał sromotnie przegrać. Bedzie on wczesniej walczył na malych brazylijskich galach, za worek kukurydzy. Bedzie on tez bardzo szanował Szpilkę i nie bedzie zadawać ciosów dopóki Artur nie zacznie. Wtedy pomacha rekami jak mala dziewczynka i bedzie sie bronił aż do przerwanania sędziego. Ten potwor od Damiana moze na początek.

Ja nic nie sugeruje.
 
  • Like
Reactions: PIR
Żaden z nich bo ci od MMA to za wysokie progi jak na start, a ci z boksu odpadają bo boksu nie zostawią, a walka z Sosnowskim na zasadach MMA średnio mi się widzi bo to też żadna rywalizacja, dwóch bokserów w klatce? No sorry, w boksie nikogo to nie interesowało a w MMA by miało?
A znając życie i tak byłby jakiś król nokautu z dżungli.
 
Lepiej czarny, bo z białym mógłby fuksem wygrac.
To niech ściągną polarnego i sie go wymaluje czarną farbą, chuj wie w sumie za ile taki niedźwiedź by zawalczył.Czy gaża by była w mięsku czy w miodełku? Jak z nim rozmawiać?
 
Ja stawiam na Mariusza Wacha. K&L chcieli już go zaciągnąć w swoje szeregi, a debiut dwóch bokserów w MMA byłby nawet sensowny.
 
Szpilka trafi do KSW tylko jeżeli całkiem polegnie w boksie... A w tej chwili ma opcję walki z Zimnochem (to się sprzeda) lub Adamkiem/Wachem. Więc KSW to dopiero jak tam przestanie zarabiać, czyli nie prędzej niż przyszły rok, do tego będzie potrzebował treningu, choćby parodystycznego jak Popek, samego MMA. Na razie nie ma się co podniecać, temat odległy.
 
W sumie z Melvinem albo Wlodarczykiem bym zobaczył. Więc stawiam na Popa, Diablo albo Melvina dla Artura. Oby ::snoopd::

A z Zimnochem to co najwyżej na kanapie w brejzersie
 
Back
Top