Kto rywalem Szpilki w KSW? ANKIETA

Z kim Artur Szpilka powinien zawalczyć w KSW?

 • Marcin Różalski

  Votes: 10 23.3%
 • James McSweeney

  Votes: 1 2.3%
 • Badr Hari

  Votes: 10 23.3%
 • Krzysztof Zimnoch

  Votes: 3 7.0%
 • Melvin Manhoef

  Votes: 7 16.3%
 • Albert Sosnowski

  Votes: 0 0.0%
 • Krzysztof Włodarczyk

  Votes: 3 7.0%
 • Mariusz Pudzianowski

  Votes: 9 20.9%

 • Total voters
  43

vipowski

BAMMA
Heavyweight
Pod uwagę wziąłem zawodników typowo stójkowych żeby nie było bezsensownej egzekucji w parterze... z jednym wyjątkiem - Mariusz Pudzianowski bo byłaby to szczególnie głośna walka. Pominąłem Popków, Strachów i Najmanów bo cyrk.
 
Last edited:

vipowski

BAMMA
Heavyweight
szpilkaksw.png
 

Masta

Vale Tudo
Open
Szpilka bedzie droga inwestycja.

Przeciwnik bedzie taki, który nie będzie mial nic do stracenia. To znaczy taki, który bedzie mial rekord zawodowca i nie będzie się obawiał sromotnie przegrać. Bedzie on wczesniej walczył na malych brazylijskich galach, za worek kukurydzy. Bedzie on tez bardzo szanował Szpilkę i nie bedzie zadawać ciosów dopóki Artur nie zacznie. Wtedy pomacha rekami jak mala dziewczynka i bedzie sie bronił aż do przerwanania sędziego. Ten potwor od Damiana moze na początek.

Ja nic nie sugeruje.
 
 • Like
Reactions: PIR

mars255

Brutaal
Heavyweight
Żaden z nich bo ci od MMA to za wysokie progi jak na start, a ci z boksu odpadają bo boksu nie zostawią, a walka z Sosnowskim na zasadach MMA średnio mi się widzi bo to też żadna rywalizacja, dwóch bokserów w klatce? No sorry, w boksie nikogo to nie interesowało a w MMA by miało?
A znając życie i tak byłby jakiś król nokautu z dżungli.
 

lugasek

UFC
Light Heavyweight
Może być byle jaki niedźwiedź, Adam też jak chce ale najchętniej to jakiegoś dojebanego Baribala puścić i nawet bym tnące ppv kupił. Dla zasady
Lepiej czarny, bo z białym mógłby fuksem wygrac.
 
K

kiras

Guest
Lepiej czarny, bo z białym mógłby fuksem wygrac.
To niech ściągną polarnego i sie go wymaluje czarną farbą, chuj wie w sumie za ile taki niedźwiedź by zawalczył.Czy gaża by była w mięsku czy w miodełku? Jak z nim rozmawiać?
 

LeeBuLee

UFC
Strawweight
Ja stawiam na Mariusza Wacha. K&L chcieli już go zaciągnąć w swoje szeregi, a debiut dwóch bokserów w MMA byłby nawet sensowny.
 

chaoz

ONE FC
Welterweight
Szpilka trafi do KSW tylko jeżeli całkiem polegnie w boksie... A w tej chwili ma opcję walki z Zimnochem (to się sprzeda) lub Adamkiem/Wachem. Więc KSW to dopiero jak tam przestanie zarabiać, czyli nie prędzej niż przyszły rok, do tego będzie potrzebował treningu, choćby parodystycznego jak Popek, samego MMA. Na razie nie ma się co podniecać, temat odległy.
 

Siedem

M-1 Global
Middleweight
W sumie z Melvinem albo Wlodarczykiem bym zobaczył. Więc stawiam na Popa, Diablo albo Melvina dla Artura. Oby ::snoopd::

A z Zimnochem to co najwyżej na kanapie w brejzersie
 
Top