Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Baasteek

UFC
Lightweight
Czesc Wszystkim

Przed nami wielki debiut KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie.
To wyjątkowa okazja by tam być na żywo. Centralne miasto Polski , więc zewszad stron Polski w miarę szybki/ latwy dojazd.

Kto już teraz planuje jechać na galę i przy tej okazji chcialby zasiasc we wspolnym forumowym gronie na trybunie w wyznaczonych rzedach ;)?

Przygotowuję wstepna listę chętnych, (to nie jest jeszcze zaden zlotowy temat!) - prosze aby w tym temacie zabieraly glos tylko osoby chetne na pojscie na galę, a reszta postow usuwana, by nie robic tu niepotrzebnego spamu i dyskusji. @duubertowa @baju @Cloud

*Po gali pewnie jakies UFC bedzie jak zwykle to bywa ale to juz nie w tym temacie.

Zainteresowani piszcie ile w stanie jestescie wydac na bilet i jaki rzad Was interesuje.
 
Last edited by a moderator:
Czesc Wszystkim

To wyjątkowa okazja by olać KSW. Centralne miasto Polski, więc można zrobić zlot ładny, a nawet normalny

Kto już teraz planuje pierdolić galę i przy tej okazji chciałby upodlić się we wspólnym forumowym gronie chujwiegdzie?
Przygotowuję wstepna listę chętnych, (to jest zlotowy temat!) - prosze aby w tym temacie zabieraly glos tylko osoby chetne na pojscie na zlot, a reszta postow usuwana, by nie robic tu niepotrzebnego spamu i dyskusji.

Zainteresowani piszcie ile w stanie jesteście wypić i jaki alkohol Was interesuje.

Kontrlista, bo jebać stadion, tylko zlot się liczy:

1. Puczi
 
Jednak ciężko ich będzie do nas ściągnąć.
Jak na KSW przystało powinniśmy dostać znane nazwiska sciągniete z emerytury, może Tim Sylvia jeśli do maja uda mu się zredukowac ze 180kg do chociaż 130, Antonio Silva itp :D
 
Czesc Wszystkim

To wyjątkowa okazja by olać KSW. Centralne miasto Polski, więc można zrobić zlot ładny, a nawet normalny

Kto już teraz planuje pierdolić galę i przy tej okazji chciałby upodlić się we wspólnym forumowym gronie chujwiegdzie?
Przygotowuję wstepna listę chętnych, (to jest zlotowy temat!) - prosze aby w tym temacie zabieraly glos tylko osoby chetne na pojscie na zlot, a reszta postow usuwana, by nie robic tu niepotrzebnego spamu i dyskusji.

Zainteresowani piszcie ile w stanie jesteście wypić i jaki alkohol Was interesuje.

Kontrlista, bo jebać stadion, tylko zlot się liczy:

1. Puczi
Wchodzę w to.
 
Jestem chętny tak długo aż omijam Miderna... heheh. Wpisuję się teraz bo pewnie do oficjalnego tematu nie dotrwam.
Kontrlista:
1. Puczi
2. Miszon
A NIE WRÓĆ.
Będę na weselu. Najebongo mnie ominie. :cry: przepraszam za wprowadzenie w błąd
 
Wybór padnie na Bruno Marsa(1x w PL), albo właśnie na KSW(1x bym był na KSW). Zobaczymy jak się ceny będą kształtowały i jak z dostępnością. Na Bruno to raczej na płytę(będzie można z dzień przed kupić), a tu pewnie na teraz trzeba kupić bilet i to nie pomaga w wyborze KSW. Będę obserwował temat :)
 
Że niby braknie?
Na ciekawe miejsca. Płyta na Marsa to 199zł i tyle mogę dać także za KSW. A widoczność i nagłośnienie na Narodowym to porażka. Znam relacje ludzi z koncertów, które tam się odbywają i z dalszych partii nic nie widać i praktycznie nic nie słychać(dźwięk jakby mono, zza poduszki), a KSW to jednak impreza w stylu Pride( dalekiego, dalekiego kuzyna, którego nigdy nie widzieliśmy).
 
Wybieram konkurencyjną imprezę pt. koncert Bruno Marsa. Mniejsza przewidywalność wydarzeń niż na KSW :kis:
 
Ja będę na gali (jak Bóg i naczelny da) więc jeśli tak to i na zlocie więc jak będziecie na jakieś strefie fana no to będziemy się widzieć :)
 
Nie potrzebna jest tu dyskusja osob ktore nie chca wydac $ na galę, zlot w barze też przeciez będzie bo na bank jakies ufc wtedy będzie , a nuz jakies hitowe jak to czesto bywa w parze z KSW.
 
Panowie, bardzo proszę aby w tym wątku udzielały się osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu ;) Zostałam poproszona o usuwanie spamu i będę go w miarę możliwości czyścić ;)
 
Back
Top