Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Skad wy bierzecie tak niskie ceny..Jak ja obczajalem bus do Holandi do Almere to wyszlo 240zl za podroz w 1 strone..w obie to juz 480 razem...
 
Skad wy bierzecie tak niskie ceny..Jak ja obczajalem bus do Holandi do Almere to wyszlo 240zl za podroz w 1 strone..w obie to juz 480 razem...
Bo u nas na grupie wyjazdowej są od tego tęgie umysły. Pojawia się lokalizacja i zaczyna się planowanie. Error fare, feul dumping, ukryte oferty, spanie w hotelach kilku gwiadkowych za robotę tajemniczego klienta, tajscy pośrednicy w zakupie biletów po europie itd, itd :lol:

Pojawiło się info o Danii i już po 10 min mieliśmy wstępny rekonesans, jak już Voran wyżej pisał ;)
 
Będę! G19, chyba najlepsza opcja cenowo-widokowa jaka będzie dla kogoś kto nie ma 500 zl do wydania na 2 bilety.
 
Nikt z piszacych poza bodzio nie zrozumial tematu i moze jeszcze 2 osobami.

Cala reszta pisze juz o dokonanym zakupie biletu badz niecheci do gali, a nie taki mialem zamiar otwierajac go.

Zostal on zle zrozumiany badz osoby piszace w nim wgl nie przeczytaly mojego 1st posta.

:siara:
 
Last edited:
Zawsze jak widze ten temat to czytam Kto na Narodowy- WYPISYWAC SIE. Nie wiem dlaczego:goldi:dobra nie zasmiecam Wam tematu...
 
Jaki sektor?

G18 - 21 osób :corn:
Kto ma ochote to wbijać obok

rrtert.jpg
 
Last edited:
Jakieś alko voda/bro zrobi się przed gala pewnie nad wisłą, na gali pewnie neo bo nic innego nie będą sprzedawać, a po gali na jakiś afterek na miasto pewnie do rana.

Nie ma co kombinować z jakimiś bandami zytniowki :DC: bo raczej nikt z obecnych na gali alko nie odmawia :bleed:


Także tego @Matszo92 kupuj bilet koło nas póki jeszcze są :D
 
Będę ja, moj osiemnastoletni brat i trzech jego kolegów :D
Obawiam się konfrontacji młodzieży z Wami, ale muszą się nauczyć życia :D
 
Back
Top