Kto będzie w Łodzi na KSW 17?

Anonymous

NoLife FC
Zastanawia mnie, ilu rockersów wybiera sie na żywo oglądać galę KSW. Może dla lepszego rozpoznania jak ktoś ma - niech przyodzieje koszulkę mma rocks. Ja zakładam :-)



12-53-thickbox.jpg
 
Szukajcie "chłopa" z 50 cm w bicu i koszulce mmarocks.Choć dla lepszej identyfikacji proponuję jeszcze komiks w ręku z ..kaczorem Donaldem np!:)



Edit: ta Ci będzie za mała! :)
 
50 w łapie nigdy nie miałem. Jak ćwiczyłem regularnie to do 47 dobiło (teraz dużo mniej) :-)



Będziesz Mocium Panie?
 
A wydawało mi się,że padła ta magiczna 50 w naszej rozmowie kiedyś :) Ja i tak najwięcej miałem 39 :)



Nie będę niestety,bo na wakacje się wybieram i to ostatni weekend przed wylotem,masa spraw na głowie i pewnie i tak wszystkiego nie ogarnę.Fajnie by było jakbyście się skrzyknęli tam(lub kiedykolwiek gdziekolwiek indziej)-ludzie przestają być anonimowi,inaczej jakoś się rozmawia,choć taka forma też ma swój urok;) Ja się trochę wyłączyłem ostatnio z forum,bo nie ukrywam,poczułem się tu staro czytając przy jakims temacie "roczniki" chłopaków. :/
 
No cóż , czas leci. Ale kilku starych pryków sie znajdzie. Ps. Pozdrów Asię :-)



Btw. Redakcja sie wybiera?
 
Ja będę ;) Kaczka, jak Cie wyczaić ? :-) A tak na serio, to można się przecież gdzieś styknąć w umówionym miejscu, fajnie byłoby sie poznac na zywo, a nie tylko wirtual.
 
Kaczka wstydz sie, pwn chcial sie z Toba postykac, a Ty tylko proponujesz aby sie poubierac dla niego ;)
 
Ale zgaduję,że więcej osób z forum będzie (łącznie z redakją) - ale nie chce się nikomu napisać...:-)
 
Poszukam kogoś z redakcji...Z widzenia tylko Escobara kojarzę i Tidzeja (ale ten to pewnie poza Polską bedzie):-)
 
Back
Top