kswtv.com za granicą

kaktus

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Siema! Chciałem się zapytać jak działało kswtv.com za granicą? Czy to jest bezpieczna platforma czy loteria?
 
Dzięki, oby coś się w tym temacie poprawiło ale to już druga gala z rzędu w której są problemy z kswtv.
 
hej. Napisalem juz post w tym temacie ale sie nie pojawil (mam nadzieje ,ze nie pojawi sie pozniej:) )



Ogladalem w Norwegii. Minusy: Opoznienie. Jak jest napisane 19 to 19..w koncu to ppv, za ktore place. A ja otrzymalem widok prawie pustej hali.. Rozdzielczosc: niby hd, ale nawet nie ma porownania z fejsbukowym ufc czy wieloma innymi rzeczami jakie ogladam przez internet. Plynnosc: nie bylo zle, ale daleko do plynnosci jakiej oczekuje w czasie ogladania tak dynamicznego sportu; zmniejszenie jakosci niby poprawialo troche sprawe ale wygladalo to juz suabo. Przycielo powazniej tylko raz, tuz przed rozpoczeciem walki Materli..niby na ok 20sec ale jednak. Juz myslalem ,ze klops , padlo kilka brzydkich slow, cale szczescie wrocilo



plusy: Dzwiek ok..no i udalo sie zobaczyc gale:) no i alternatywa dla ipli.



Choc oczywiscie pewnie to wina mojego internetu i mnie:) Przed nastepna gala postaram sie juz miec fiber , licze na 2,3 klatki wiecej :>
 
jak pisalem wczesniej : w drugiej rundzie walki gamera stream sie skonczyl i nie bylo mozna juz go wznowic do konca gali .Przy refreshu pojawial sie napis ze trwa autoryzacja i tak do konca gali
 
oglądałem w Anglii, w hd muliło, w sd było ok ale rozdzielczosc kiepska, całą gale obejrzałem bez zacinek wiec wystawiłbym 4 w 6 punktowej skali oceniania
 
Ludzie jak muliło w HD a w niższej już nie to winny jest dostawca internetu...
 
Jeśli ktoś ma dostęp do nagrania którejś z walk z angielskim komentarzem, to prosiłbym o udostępnienie.
 
Back
Top