KSW20 - Zapowiedź

Kapitalne! Chyba najlepsza Twoja praca:-)



Jeśli ta gala będzie w PPV to jubileusz może okazać sie wielką klapą.
 
@malinowsky



Szczerze mówiąc, to chcę, żeby każda praca była lepsza od poprzedniej :) Dzięki bardzo :) No wiesz, narazie PPV nie potwierdzili.



Pamiętam, że kiedyś pisałeś, że prawdopodobnie do KSW 20 przylgnie do mnie ksywa "Polski NickTheFace" :D I co udało mi się? Mianujesz mnie "Polskim NickTheFace'em" :P Czy jeszcze muszę popracować? :P hehe



@up



chodzi o tekst? czy tło i czcionkę? :)
 
Fajne. Jadynie kawałek z biegnącym Jankiem do wyrzucenia. Po pierwsze, "kolorystycznie" psuje klimat klipu. Po drugie, takie ujęcia nie pasują do krótkich zapowiedzi.
 
Super!!



Oby tak dalej



Widze ze poprawiłeś na "miliony przed telewizorami" w poruwnaniu do ostatniej produkcji
 
No wiesz, brzmi bardziej jakby 40 mln zasiadało przed telewizorami, a nie marne "kilka milionów" :P hehe Dzięki :-)
 
Zaplusowałeś motywem muzycznym :-)



Poszło na twitter.


PS: Myślałeś, aby zrobić wersję międzynarodową?
 
Zawsze moge wrzucić wersję po angielsku jeszcze :) Ale czy jest sens? :) Wątpię, że ktoś z zagranicy ogląda moje filmy, za słabe są :)
 
Aaa. :) No wiesz każdy ma swój gust. Mi się akurat spodobała bardzo :) Dzięki :)



@Madzer



aj noł :D
 
Moje filmy są wyświetlane w 40 krajach wiec Twoje pewnie też, sprawdź sobie na YT, stąd wersja międzynarodowa jest jak najbardziej na miejscu :)
 
Nie wiem, być może :) Mam w najbliższych planach trailer jakieś walki UFC, żeby uzbierać sobie subskrybentów i nabić trochę wyświetleń :P hehe w tym przypadku będzie inglisz na pewno :D
 
muzyka nie w moich klimatach, ale i tak świetnie, myslałeś o jakimś rockowym podkładzie ? :D



KSW powinno ciebie zatrudnić, bo robisz lepsze zapowiedzi niż oni :-)
 
@Kaczka



tam nie ma wyciszenia!!! muzyka sama się tak kończy ja nic nie ruszałem :) dzięki :)



@Pankracy



nienawidzę muzyki rockowej i na pewno w moim trailerze jej nie będzie, dzięki :)
 
Back
Top