KSW???

an_di

Jungle Fight
Lightweight
witam
Jeżeli w/w post jest w złym dziale to przepraszam bo raczej rzadko zakładam nowy temat ale tym razem to zrobię

Pytanie do adminów
Czy organizacja KSW wam płaci za takie promowanie ich wydarzeń??
Wchodzę na stronę i widzę nagłówki skład sędziowski kto będzie komentował jak obejrzeć w tv
Nisz do chuja wokół KSW świat się nie kręci bo ludzie się już raczej poznali jaka lipa z nimi jest

Największe gale ufc nie miały chyba tylu nagłówków co każdorazowe wydarzenie KSW

Brakuje jeszcze imion lasek co będą z tabliczkami wchodziły i nazwiska wycierających ring

Trzeba i należy promować swoje ale...
A może to tylko moje uprzedzenia do tej organizacji której właściciel tak bardzo chciał być amerykański ze Polskie imię zmienił żeby brzmiało bardziej amerykańsko

Pozdro
 
Tak placi, to jest oczywiste
nawet od sprzedazy PPV organizacja ma procent, zreszta wiele innych organizacji tez placi, zeby o nich napisac
ale kogos to dziwi?
jedynie mozna sie doczepic, ze ludzie sa banowani za zle pisanie o sponsorach, bo "psuja interes"
 
witam
Jeżeli w/w post jest w złym dziale to przepraszam bo raczej rzadko zakładam nowy temat ale tym razem to zrobię

Pytanie do adminów
Czy organizacja KSW wam płaci za takie promowanie ich wydarzeń??
Wchodzę na stronę i widzę nagłówki skład sędziowski kto będzie komentował jak obejrzeć w tv
Nisz do chuja wokół KSW świat się nie kręci bo ludzie się już raczej poznali jaka lipa z nimi jest

Największe gale ufc nie miały chyba tylu nagłówków co każdorazowe wydarzenie KSW

Brakuje jeszcze imion lasek co będą z tabliczkami wchodziły i nazwiska wycierających ring

Trzeba i należy promować swoje ale...
A może to tylko moje uprzedzenia do tej organizacji której właściciel tak bardzo chciał być amerykański ze Polskie imię zmienił żeby brzmiało bardziej amerykańsko

Pozdro

Nie płaci.

Pozdro
 
witam
Jeżeli w/w post jest w złym dziale to przepraszam bo raczej rzadko zakładam nowy temat ale tym razem to zrobię

Pytanie do adminów
Czy organizacja KSW wam płaci za takie promowanie ich wydarzeń??
Wchodzę na stronę i widzę nagłówki skład sędziowski kto będzie komentował jak obejrzeć w tv
Nisz do chuja wokół KSW świat się nie kręci bo ludzie się już raczej poznali jaka lipa z nimi jest

Największe gale ufc nie miały chyba tylu nagłówków co każdorazowe wydarzenie KSW

Brakuje jeszcze imion lasek co będą z tabliczkami wchodziły i nazwiska wycierających ring

Trzeba i należy promować swoje ale...
A może to tylko moje uprzedzenia do tej organizacji której właściciel tak bardzo chciał być amerykański ze Polskie imię zmienił żeby brzmiało bardziej amerykańsko

Pozdro

Ja odniosę się do Twoich zarzutów i dam Ci liczby.

O UFC 205 napisaliśmy 160 wpisów.
O KSW 42 napisaliśmy dotychczas połowę tej liczby.

Gdybyś dokładniej przeglądał MMARocks zauważyłbyś, że poświęcamy tyle samo miejsca dużym galom bez względu na to czy to KSW czy UFC. Z drugiej strony jesteśmy portalem informacyjnym i piszemy o tym, co Polacy chcą czytać, a po statystykach widzimy, że KSW na ten tydzień przed galą, jest tematem najbardziej pożądanym przez naszych użytkowników. Popyt, podaż, myślę, że nie powinieneś nas winić za to co Wy fani, chcecie czytać. Zgadzam się, że świat nie kręci się wokół KSW, ale na tydzień przed galą, wokół KSW kręci się zainteresowanie fanów. Rozumiem, że może Ci być niedobrze od natłoku informacji o organizacji, której nie lubisz, ale tak samo ludzie mówili przed walkami Conora McGregora czy Joanny Jędrzejczyk. Także gala KSW za niedługo przejdzie do historii i wtedy zapraszam na MMARocks, abyś mógł się przekonać, że gdy nie jest gorąco na jakiś temat, to na portalu pojawia się najwięcej informacji w polskim internecie jeśli chodzi o MMA, tak ze świata, jak i z naszego podwórka. Pozdrawiam!

A może to tylko moje uprzedzenia do tej organizacji której właściciel tak bardzo chciał być amerykański ze Polskie imię zmienił żeby brzmiało bardziej amerykańsko

PS. A Martin to nie amerykańska odmiana Marcina, ale współwłaściciel KSW od urodzenia ma na imię Martin :)
 
Ptrz Halina. Zalozyli se portal i jeszcze zarabiac na tym chcom.
hqdefault.jpg
 
Ja odniosę się do Twoich zarzutów i dam Ci liczby.

O UFC 205 napisaliśmy 160 wpisów.
O KSW 42 napisaliśmy dotychczas połowę tej liczby.

Jakbyście się wzięli do roboty i dowalili 2x wpisów, to może w końcu KSW by Wam zapłaciło ;p
albo chociaż dali ten jeden wolny stołek przy klatce :jump:
 
czasami tam Hallmann i Ziolkowski nie mieli walczyc?
ale przeciez nie warto o tym wspominac, lepiej napisac kilka newsow o Karolinie Owczarz czy tej drugiej XDDD

Wiesz, że oprócz kilku newsów o Karolinie Owczarz jesteśmy portalem, który daje Wam najwięcej newsów z branży MMA?
 
a kiedy bylo ostatnio tyle newsow o debiutancie?

O Karolinie Owczarz przed jej debiutem napisaliśmy 10 newsów.
O Damianie Janikowski przed jego debiutem napisaliśmy 39 newsów.

Myślę, że naprawdę 90% oskarżeń takich jak to z głównego wątku to czy Alibaby dałby się uniknąć, gdyby każdy poświęcił jakieś 20 sekund na weryfikację, zamiast oburzać się, że robimy coś extra dla KSW czy Owczarz :)
 
O Karolinie Owczarz przed jej debiutem napisaliśmy 10 newsów.
O Damianie Janikowski przed jego debiutem napisaliśmy 39 newsów.

Myślę, że naprawdę 90% oskarżeń takich jak to z głównego wątku to czy Alibaby dałby się uniknąć, gdyby każdy poświęcił jakieś 20 sekund na weryfikację, zamiast oburzać się, że robimy coś extra dla KSW czy Owczarz :)
w sumie glupie pytanie. Ten aktor pewnie mial jeszcze wiecej uwagi. Powinienem napisac kiedy zwykly debiutant mial tyle uwagi.
 
Powinienem napisac kiedy zwykly debiutant mial tyle uwagi.

A Janikowski to zły przykład? W dalszym ciągu to debiutant sportowy, który miał więcej miejsca u nas na portalu niż freak. Poza tym takie doszukiwanie się ilości materiałów na tego czy tamtego nie jest logiczne. To, że freaki jak są znane mają u nas swoje miejsce, niczym nie umniejsza debiutantom, którzy tego miejsca mieli mniej. Analogicznie można mieć pretensje, że freak w KSW zarabia więcej niż debiutant sportowy. Wydaje mi się, że w 2018 roku normalne jest to, że zarabia więcej ten, kto jest bardziej rozpoznawalny, nawet jeśli przychodzi do MMA z zerowym pojęciem, od amatora, który powiedzmy wygrał mistrzostwa Świata. I tak samo u nas. Więcej miejsca może mieć ten, którego ludzie u nas szukają, niż jakiś super sportowy zawodnik, który jednak jeszcze nie wyrobił sobie nazwiska.
 
Ja odniosę się do Twoich zarzutów i dam Ci liczby.

O UFC 205 napisaliśmy 160 wpisów.
O KSW 42 napisaliśmy dotychczas połowę tej liczby.

Gdybyś dokładniej przeglądał MMARocks zauważyłbyś, że poświęcamy tyle samo miejsca dużym galom bez względu na to czy to KSW czy UFC. Z drugiej strony jesteśmy portalem informacyjnym i piszemy o tym, co Polacy chcą czytać, a po statystykach widzimy, że KSW na ten tydzień przed galą, jest tematem najbardziej pożądanym przez naszych użytkowników. Popyt, podaż, myślę, że nie powinieneś nas winić za to co Wy fani, chcecie czytać. Zgadzam się, że świat nie kręci się wokół KSW, ale na tydzień przed galą, wokół KSW kręci się zainteresowanie fanów. Rozumiem, że może Ci być niedobrze od natłoku informacji o organizacji, której nie lubisz, ale tak samo ludzie mówili przed walkami Conora McGregora czy Joanny Jędrzejczyk. Także gala KSW za niedługo przejdzie do historii i wtedy zapraszam na MMARocks, abyś mógł się przekonać, że gdy nie jest gorąco na jakiś temat, to na portalu pojawia się najwięcej informacji w polskim internecie jeśli chodzi o MMA, tak ze świata, jak i z naszego podwórka. Pozdrawiam!



PS. A Martin to nie amerykańska odmiana Marcina, ale współwłaściciel KSW od urodzenia ma na imię Martin :)
Porównując do 205 to można chyba jedynie galę na narodowym, ze względu na rozmach jednej i drugiej. Ale pomijając to, każdy normalny gość widzi, że niusy na rocksach są o wszystkim, także kompletnie nie rozumiem założyciela tego tematu.
 
Ja wręcz się dziwię, że tak mało jest o Narkun-Mamed. To żywe złoto i kopalnia beki dla nas userów, a dla Was jako portalu źródło klicków (chyba że przeceniam potencjał medialny Tomka Narkuna). Z niecierpliwością czekam nie na samą galę a na podsumowanie medialne miesiąca po gali
 
Back
Top