KSW???

Tak z ciekawości zapytam. Ile wpisów napisaliście o KSW 39 na Narodowym ???
Jeszcze licza, ale a pewno bedzie rekord
a4b3fbcae52fb1dd9f509ce7cb0d4e01.gif
 
O Karolinie Owczarz przed jej debiutem napisaliśmy 10 newsów.
O Damianie Janikowski przed jego debiutem napisaliśmy 39 newsów.

Rozumiem o czym piszesz, ze KSW to zawsze goracy temat, popyt, podaz itd., ale w tym poscie porownales dziennikarke do medalisty igrzysk olimpijskich wywodzacego sie ze sportow walki. Bardzo slaby przyklad, zadne to osiagniecie, ze Damianowi zostalo poswiecone wiecej miejsca.To powinna byc oczywista sprawa. Nie bede Ciebie tetaz pytal o statystyki nt. Stracha czy Popka, bo nie o to chodzi, mysle ze wiesz co mam na mysli
 
Rozumiem o czym piszesz, ze KSW to zawsze goracy temat, popyt, podaz itd, ale w tym poscie porownales dziennikarke to medalisty igrzysk olimpijskich wywodzacego sie ze sportow walki. Bardzo slaby przyklad

No i pewnie dlatego jest wiadomości o nim 4 razy więcej :) Generalnie temat i czepianie się z dupy trochę. KSW to największa organizacja w PL i wiadomo że informacji o nich będzie więcej niż o innych PL organizacjach. O UFC zawsze będzie u nas najwięcej i łatwo to sprawdzić. Nikt nam za to nie płaci bo nie musi, naszych czytelników to po prostu interesuje. Są osoby też na naszym forum które udają że ich to nie interesuje a potem oglądają każdą galę KSW hehe. Możliwe też że jest jakaś drobnica która naprawdę ma to gdzieś i rzeczywiście nie czyta i nie ogląda. Zawsze mnie śmieszy też to wywyższanie się fanów UFC nad fanami KSW, jakby większość fanów UFC w Polsce przyszła prosto z Pride. Tylko ja jestem właśnie w MMA ze starych czasów Pride i pamiętam ile wtedy było fanów MMA w Polsce a i ilu fanów UFC się pojawiało stopniowo po eksplozji popularności KSW z Pudzianem. Nie róbmy kurwy z logiki. Taka prawda panowie, miłego dnia :tiphatb:
 
Ale jakaś tam współpraca to chyba musi być? Największy portal o mma i największa federacja mma? No żal czy wręcz głupio by było na tym nie skorzystać... i nie mówie tego złośliwie.

Jedyna współpraca to link affilacyjny z gali PPV. Nic więcej nie ma. Dodam też że zachęcaliśmy i namawialiśmy fanów do legalnego oglądania KSW na długo zanim mieliśmy afiliację z tego, bo tak po prostu wypada. Jak ktoś jest fanem i go stać na to, powinien według mnie oglądać legalnie. Jak kogoś nie stać to lepiej żeby obejrzał na piracie niż miał nie obejrzeć wcale.
 
Jedyna współpraca to link affilacyjny z gali PPV. Nic więcej nie ma. Dodam też że zachęcaliśmy i namawialiśmy fanów do legalnego oglądania KSW na długo zanim mieliśmy afiliację z tego, bo tak po prostu wypada. Jak ktoś jest fanem i go stać na to, powinien według mnie oglądać legalnie. Jak kogoś nie stać to lepiej żeby obejrzał na piracie niż miał nie obejrzeć wcale.
ja nie jestem fanem i mnie nie stac a wykupilem, pierwszy raz( TV-multimedia) zeby mi sie wygodniej na czacie hejtowalo :boss:
 
Jedyna współpraca to link affilacyjny z gali PPV. Nic więcej nie ma. Dodam też że zachęcaliśmy i namawialiśmy fanów do legalnego oglądania KSW na długo zanim mieliśmy afiliację z tego, bo tak po prostu wypada. Jak ktoś jest fanem i go stać na to, powinien według mnie oglądać legalnie. Jak kogoś nie stać to lepiej żeby obejrzał na piracie niż miał nie obejrzeć wcale.
za UFC PPV jak rozumiem placisz?
 
A Janikowski to zły przykład? W dalszym ciągu to debiutant sportowy, który miał więcej miejsca u nas na portalu niż freak. Poza tym takie doszukiwanie się ilości materiałów na tego czy tamtego nie jest logiczne. To, że freaki jak są znane mają u nas swoje miejsce, niczym nie umniejsza debiutantom, którzy tego miejsca mieli mniej. Analogicznie można mieć pretensje, że freak w KSW zarabia więcej niż debiutant sportowy. Wydaje mi się, że w 2018 roku normalne jest to, że zarabia więcej ten, kto jest bardziej rozpoznawalny, nawet jeśli przychodzi do MMA z zerowym pojęciem, od amatora, który powiedzmy wygrał mistrzostwa Świata. I tak samo u nas. Więcej miejsca może mieć ten, którego ludzie u nas szukają, niż jakiś super sportowy zawodnik, który jednak jeszcze nie wyrobił sobie nazwiska.
Oczywiscie, ze zly. Bo zarowno wieksza ilosc materialow u Janikowskiego jak i u cpuna lub aktora nie dziwi. Ale u nie znanej debiutantki juz tak. Ilu zawodnikow z tej rozpiski ma wiecej newsow niz dziennikarka?
 
Ale Karolina jest medialną, piękną kobietą ze sprawnym menadżerem więc sama generuje trochę contentu no i się po prostu klika :)
 
Back
Top