KSW - POLSAT

Droni

Bellator
Welterweight
W programie TV możemy znaleźć, że na Polsacie gala rozpoczyna się od 22:30... Czyli to by oznaczało, że tylko 3 lub 4 walki na otwartym. Sorry ze nowy temat, ale mam pytanie do adminów. Zdobędziecie informacje co do pełnej transmisji?
 
W polsacie sport jest od 20.30, jeśli rzeczywiście pierwsze walki nie znajdą się na otwartym, to jak oni chcą budować swiadomość MMA w narodzie? I wjaki sposób chcę promować takich zawodników jak Kornik, żeby stali się rozpoznawalni?
 
O matko porażka ze strony polsatu.Poprzednie KSW bez Mameda i Pudziana jakoś puścili na głównym i oglądalność była wg mnie wysoka, ciekawe czemu teraz postąpili inaczej.
 
Skoro Irokez jest na Polsacie to Bedorf rowniez. Swoja droga glupota byloby wrzucanie na Polsat Sport walki typa, ktorego zdjecie widnieje na plakacie.



Pewnie bedzie podobnie jak w przypadku KSW15, dwie pierwsze walki na Polsacie Sport i Ipli, wowczas kosztowalo to 7 zika.
 
Może po prostu na tej gali otwarcie będzie o 20:30. A sama gala potrwa do 1 lub 2 w nocy. Na walke Irokeza przełączą pewnie na otwarty.
 
Przepraszam blad, walki Anzora, Irokeza i Bazelaka na polsacie sport, po co ipla, DRHTV i jedziesz :), ale szkoda decyzji polsatu...
 
Akurat mam Polsat Sport. Ale to nie o to chodzi.



Powinni konsekwentnie promować galę w otwartym polsacie. A nie tylko podczas występów Pudzilli czy Mameda. Takie moje zdanie.
 
No ale przecież część gali będzie w otwartym.



I kto powinien? Masz pretensje do Polsatu czy KSW?



Przypominam, że galę należy traktować jako KSW Extra. Tak była planowana, a to, że teraz postanowiono dać jej numerek tak naprawdę za dużo nie zmienia.
 
DRHTV - spokojnie, jakość super jest. Ale cóz żałosne, Bazelak potencjalny rywal Pudziana zostanie ''dobrze'' wypromowany, tak samo mały Mamed...
 
Pytanie, czy te dane są już oficjalne/zatwierdzone. Jeśli tak, to wielka szkoda, ale niestety to pewnie Polsat dyktuje warunki.
 
Back
Top