KSW - POLSAT

Droni

Bellator
Welterweight
W programie TV możemy znaleźć, że na Polsacie gala rozpoczyna się od 22:30... Czyli to by oznaczało, że tylko 3 lub 4 walki na otwartym. Sorry ze nowy temat, ale mam pytanie do adminów. Zdobędziecie informacje co do pełnej transmisji?
 

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
W polsacie sport jest od 20.30, jeśli rzeczywiście pierwsze walki nie znajdą się na otwartym, to jak oni chcą budować swiadomość MMA w narodzie? I wjaki sposób chcę promować takich zawodników jak Kornik, żeby stali się rozpoznawalni?
 

nikuya-san

BAMMA
Bantamweight
O matko porażka ze strony polsatu.Poprzednie KSW bez Mameda i Pudziana jakoś puścili na głównym i oglądalność była wg mnie wysoka, ciekawe czemu teraz postąpili inaczej.
 

Marcin_

Shark Fights
Welterweight
Skoro Irokez jest na Polsacie to Bedorf rowniez. Swoja droga glupota byloby wrzucanie na Polsat Sport walki typa, ktorego zdjecie widnieje na plakacie.Pewnie bedzie podobnie jak w przypadku KSW15, dwie pierwsze walki na Polsacie Sport i Ipli, wowczas kosztowalo to 7 zika.
 

Piotrek1797

Brutaal
Light Heavyweight
Może po prostu na tej gali otwarcie będzie o 20:30. A sama gala potrwa do 1 lub 2 w nocy. Na walke Irokeza przełączą pewnie na otwarty.
 

Droni

Bellator
Welterweight
Przepraszam blad, walki Anzora, Irokeza i Bazelaka na polsacie sport, po co ipla, DRHTV i jedziesz :), ale szkoda decyzji polsatu...
 

Arlovski

UFC
Heavyweight
Akurat mam Polsat Sport. Ale to nie o to chodzi.Powinni konsekwentnie promować galę w otwartym polsacie. A nie tylko podczas występów Pudzilli czy Mameda. Takie moje zdanie.
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
No ale przecież część gali będzie w otwartym.I kto powinien? Masz pretensje do Polsatu czy KSW?Przypominam, że galę należy traktować jako KSW Extra. Tak była planowana, a to, że teraz postanowiono dać jej numerek tak naprawdę za dużo nie zmienia.
 

Droni

Bellator
Welterweight
DRHTV - spokojnie, jakość super jest. Ale cóz żałosne, Bazelak potencjalny rywal Pudziana zostanie ''dobrze'' wypromowany, tak samo mały Mamed...
 

mungo

BAMMA
Flyweight
Pytanie, czy te dane są już oficjalne/zatwierdzone. Jeśli tak, to wielka szkoda, ale niestety to pewnie Polsat dyktuje warunki.
 
Top