KSW: o ważeniu, reklamach, PPV i przyszłym roku!

Dla mnie oglądanie gal M-1 też jest męczące. Tragiczny poziom sędziowania (i ringowego i stolikowego, przekręty większe niż w starciach thompson - pudzian). Słabe zestawienia, często zamiast technicznych walk to typowa cepownia. Nie jestem ekspertem w sprawie europejskiego MMA, ale lepiej już mi się ogląda Cage Warriors, tym bardziej, że ostatnio paru Polaków zasiliło ich szeregi.



Bądź co bąź KSW ogląda się bardzo przyjemnie. Nie wiem czy to najlepsza organizacja w europie, ale M-1 pod względem organizacyjnym mogłaby się dużo nauczyć.
 
No nie przesadzajcie, ja nie idealizuje M-1 bo nie ma z czym, wydaje mi sie tylko że wiekszy wachlaż zawodników na róznym poziomie ma M-1 aniżeli KSW.



Venom, ale KSW opiera sie na 4 nazwiskach, reszta to opcjonalnie oraz tak samo wałkowana jak owe 4 nazwiska. Powinnien byc nacisk na kontraktowanie wiekszej ilosci zawodników z naszego podwórka, a przeciez jest ich bardzo duzo i to nie sa ogórki. Wystarczy ich wypromować. Potrafią Walusia wypromować czy Anzora to innych tez dadzą rade. Wlasnie sie dowiedzielismy ze nastepny rok to 6 gal, więc mam nadzieje ze zobaczymy troche nowych nazwisk, a nie non stop tych samych czy tylko pojedyńcze kontrakty na przełomie jakies dłuższego czasu.



Po prostu dla mnie - dla fana ktory jezdzi na gale moze nie systematycznie ale jezdzi, lekko sie przejadają ci sami zawodnicy, zreszta jak wszystko w zyciu - więc.. jakbym Mameda nie widzial przez 3-4 gale to bardzo bym za nim zatęsknił i chcialbym go zobaczyc jak walczy, ale jak go mialbym widziec co gale albo co dwie to dla mnie lekki przesyd. Trzeba z głową dawkować.
 
Ja powiem szczerze że wolę już One FC oglądać niż M-1... Zdecydowanie przyjemniejsze dla oka są ich eventy, niż te promowane przez ruskich. Nawet jeśli poziom walk nie jest aż tak krytyczny jak przedstawia to Venom, to ten usypiający rosyjski komentarz sprawia że nie da się tego oglądać bez usypiania.







Ciekawe jakie rezultaty przyniesie KSW to przejście na PPV zwłaszcza że na drugi dzień będą wszystkie walki tak czy siak dostępne za darmo w internecie. Mnie osobiście pewnie by te 30zł nie zabolało, ale i tak sobie odpuszczę napychanie dodatkowo kieszeni Pudzianowi który nie ważne jak wielką był atrakcją marketingową tego sportu, nie ma prawa w moim odczuciu na goszczenie na karcie w systemie PPV. Myślę że UFC przyzwyczaiło mnie w miarę że na tych numerowanych galach, zazwyczaj podaje się poważne zestawienia i choć nie zawsze wychodzą z nich świetne walki, zawsze można spodziewać się czegoś lepszego. A Pudziao jak zaczął tak cały czas to samo...
 
A własnie chcialbym sie spytać o ppv, a wy mi na pewno dobrze doradzicie xD



Więc tak... planuje kupić ppv za tą ..jakby nie mówiąc wysoką cene, bo ona nie jest adekwatna do rozpiski i nazwisk, no ale 30 zł to też jakiś wielki majątek nie jest. Jak to bedzie mozna kupić ? Smsem ? I jak to sie bedzie wprowadzalo w dekoder. Ja mam cyfre + i nie mam Polsatu Sport.







Uefo - od czasu do czasu był Fedor, a aktualnie na zadnych wlasnie. Chcialbym zeby wlasnie KSW nie opieralo sie na konkretnych 4 nazwiskach tylko promowalo wszystkich których maja na kontrakcie, tak by widz był zainteresowany nimi, a nie 8 min trailera czołówka wypromowana a 1 minuta na reszte...
 
Uefo - Emelianenko xDDD







Tykersky - W dekoderze powinna Ci się opcja wyświetlić do zakupu PPV na tydzień przed galą :)
 
Haszaman, ale ja jestem głąb i prostak, gdzie to sie pojawi xD ? Jakis konkretny kanał czy cos ?
 
Tykersky - Powinno być tak że wyświetli Ci się jakaś informacja przy włączeniu, coś na zasadzie reklamy. Jeśli nie, to powinieneś mieć tak czy siak opcję przeglądnięcia w menu listę dostępnych transmisji do wykupienia, nie wiem dokładnie jak pomóc Ci to znaleźć bo ja mam N'kę i u mnie są reklamy na tym dolnym pasku jak przełączam z kanału na kanał i mogę wejść w nie i sobie zamówić wszystko :)











EDIT:



Oooo widzicie! Do nazwiska Emelianenko można M-1 dodać teraz także Zontek :PPP
 
Super że dadzą 6 gal, oby liczba walk się też zwiększyła. Dobrze też że tylko te dwa gale będą w ppv.. i jeszcze lepiej że nie będzie tych głupich reklam.
 
No 6 gal jest super;D Do tego bez reklam PPV.







BTW Kiedy jakiś wywiad z właścicielami KSW?
 
Marcin, ja kiedyś kupowałem film w VOD, wszystko sprawnie, po 10 minutach było. Oczywiście VOD nie PPV, ale usługa dość podobna, płacisz - oglądasz. Powinno być, RJJ było.
 
6 gal - kolejna bardzo dobra informacja po 3 x 5. Jeśli MMAA powróci to 2013 r. w polskim MMA zapowiada się znakomicie.
 
6 gal - to daje odpowiednią ilość walk aby uporządkować sprawę z pasami mistrzowskimi.
 
Swoją drogą te nieoficjalne ważenie powinno być w mieście gdzie ma odbyć się gala żeby zaangażować lokalną społeczność, a nie Warszawiaków.
 
Nie zgodzę się, prawie wszystkie branżowe media skupione są w Warszawie. Relacjonowanie takiego wydarzenia z trójmiasta byłoby dla większości redakcji niewykonalne.
 
Z punktu widzenia sprzedaży biletów liczy się zainteresowanie tam - w Trójmieście, a nie relacje w branżowych serwisach. A duże portale które mają być to i tak będą.
 
2.09 to będzie pokaz ważenia, takie mini-show natomiast standardowe będzie dzień przed galą tylko żeby albo była z niego relacja LIVE albo taki HL jak z ważenia przed KSW 18. Za to dlaczego płatne? 40pln za bilet normalny...WTF?!



6 gal z czego 2 w PPV? Bajka...Ci co będą żydzić to dostaną 4 jak "zwykle" + 2 na streamie;], a reszta obejrzy sobie 6 gal w HDw3D.



Brak reklam? Mam to w tyle bo w trakcie reklam biegam do lodówki, ogarniam szamę, lecę do nocnego albo dyskutuje nt. poprzedniej/następnej walki więc jakbym się uparl to mógłbym to podciągnąć pod minus.



Mi zależy tylko na tym żeby można było od ręki wykupić subskrybcję czyli chociaż 1-2h przed galą.
 
Widocznie KSW bardziej interesuje promocja ogólnopolskiego PPV, niż biletów lokalnie. Zresztą z tego co wiem pewne wydarzenia promocyjne planowane są też w trójmieście.
 
Oby mediatrening pozostał w Copacabanie...bo od KSW 16 na żadnym być nie mogłem i chętnie bym plakat z jubileuszowej powiesił.
 
PPV kupuje się normalnie. Będą pojawiały się reklamy na Polsacie/Polsacie Sport + pojawi się specjalny program, gdzie to wszystko będzie puszczone. Będzie tam też instrukcja co do zakupu PPV, więc spokojnie.



A co do nazwisk promowanych przez KSW - ich błąd w sumie, bo do walk wieczoru można spokojnie wprowadzić Materlę, za kilka walk Irokeza, Bedorfa, czy choćby Kułaka. Zawsze ta różnorodność. :-)
 
czy ktokolwiek ma informacje o Walusi ? czy był juz w USA trenować ? gdzie teraz i z kim trenuje
 
Back
Top