KSW- kilka spraw organizacyjnych

LuKaso

Jungle Fight
Bantamweight
Cześć.

Lecimy ze znajomymi na KSW.
Pierwsze.
Jak to wygląda w praktyce? Chodzi mi o kwestię żarcia i napoje- da się takie rzeczy nabyć "na miejscu"? Jak z alkoholem?
 
Jak to wygląda w praktyce? Chodzi mi o kwestię żarcia i napoje- da się takie rzeczy nabyć "na miejscu"? Jak z alkoholem?
Piwo, drogie hot-dogi i inne nachosy w ilościach hurtowych. Przygotuj się na długie kolejki ; )
 
W sobie oczywiście, ale może zabraknąć.
Może być ciężko wnieść coś z zewnątrz. Przy wejściu przeszukują, sprawdzają plecaki, torby, torebki itd. Jakąś setkę może w gaciach przemycisz, ale to by chyba było na tyle.
 
@LuKaso wyrób piwo podobny drogi, tak jak pisal @midern. Żarcie też podłe i drogie, bo zapiekanka chyba 10 zl. Jak przemycisz swoją ćwiartkę świni, to lepiej na tym wyjdziesz.
 
Przeczesują dokładnie. Napoje i żarcie na halach z reguły chujowe. Piwo rozcieńczone,drogie i nie kopie. Jakas małpkę moze przrmycisz , wiecej bedzie ciężko. Yo
 
Oraz krzesełka po których będziesz chciał być sparaliżowany od pasa w dół
Trybuny na Torwarze takie niewygodne? Ja byłem tylko raz na tej hali i nie mam takich wspomnień, ale wtedy akurat szarpnęliśmy się na płytę. W czasach ringu miało to sens ;)
 
Trybuny na Torwarze takie niewygodne? Ja byłem tylko raz na tej hali i nie mam takich wspomnień, ale wtedy akurat szarpnęliśmy się na płytę. W czasach ringu miało to sens ;)
Popularna konstrukcja na polskich osiedlach - betonowy kloc i zbite deski jest wygodniejsza od siedzeń na torwarze. Chyba wygodniej na betonie się siedzi.
 
  • Like
Reactions: mat
Piwo rzeczywiście musi być rozcieńczane niezależnie od tego jakie wydarzenie odbywa się na obiektach tego typu. Przed UFC wypiłem w Pincie chyba z 4 browary, wcześniej jednego w chińczyku. Udałem się na galę mając lekką fazę. W trakcie wypiłem chyba z 4 piwa. Wyszedłem trzeźwiejszy niż przyszedłem...
 
Piwo rzeczywiście musi być rozcieńczane niezależnie od tego jakie wydarzenie odbywa się na obiektach tego typu. Przed UFC wypiłem w Pincie chyba z 4 browary, wcześniej jednego w chińczyku. Udałem się na galę mając lekką fazę. W trakcie wypiłem chyba z 4 piwa. Wyszedłem trzeźwiejszy niż przyszedłem...
Kurwa dokladnie tak samo:D
 
Czyli podsumowując:
1) przyjść nabombionym
2) nażartym

100ml wchodzi do jednego buta
100ml do kaptura i 200ml przed wejściem.

Jest plan!
 
Czyli podsumowując:
1) przyjść nabombionym
2) nażartym

100ml wchodzi do jednego buta
100ml do kaptura i 200ml przed wejściem.

Jest plan!
Kaptur moim zdaniem ryzykowny! Ale z butem jest spoko opcja, tego nie znałem.
 
No i po gali. Zadziwił mnie lekki chaos, z wniesieniem alko nie było problemu. Ruckpack dał radę na popitkę.
 
Back
Top