KSW Fight Club - karty odkryte!

Domator89

Maximum FC
Heavyweight
FC_fightcard.jpg


Main Event

Antoni Chmielewski vs Gregory Babane
Wojciech Orłowski vs Mateo Minozzio

ExtraFights

Aslambek Saidov vs Paweł Żydak
Łukasz Działowy vs Grigor Aschugbabjan
Marcin Bartkiewicz vs Kamil Bazelak
 
Ten Babene ze zmiennym szczęściem. Ze słabymi wygrywał a jak trafiło się 6 konkretnych to wszystko przegrał z rzędu xD
 
Może mi ktoś wytłumaczyć co to jest ten Fight Club? Gdzie będzie i co i jak z biletami ?
 
Z postu Dominator89 w temacie "Kamil Bazelak debiutuje w KSW Fc"

Creative.Travel , Creative.Media oraz Federacja Konfrontacji Sztuk Walki zapraszają na niezwykłe wydarzenie tylko dla wybranych!

Fight Club

- Najlepsi zawodnicy KSW Team
- Walki w Klatkach Tylko Dla Najwierniejszych Fanów
- Imprezy Fight Club są małymi igrzyskami MMA Dostępnymi tylko dla Wybranych
- Kilkadziesiąt pięknych hostess
- Atrakcje Hotelu (basen, sauna,jacuzzi)

Oferta obejmuje:
Nocleg w hotelu 4* Zamek Ryn (pokoje 2 os.)
Pełne wyżywienie
Open Bar

Tylko 150 miejsc dla członków Fight Club
LINK!
 
nie bardzo rozumiem jaki ma mieć sens ta impreza ? po prostu taki melanż na bogato dla elity ? trochę to dziwne.
 
Blink z Ameryki ceni się i u Nas. Panowie we włoskich gajerach z showgirl przy boku, przyjeżdżają na potajemne walki, gdzieś w wypełnionych dymem z cygar piwnicach hotelu na uboczu by móc dobić interesów przy szklance 50-cio letniej Chivas Regal :)
 
najbardziej co mnie dziwi w tym ksw fc to że ma to byś elitarne grono i dla wtajemniczonych
 
Oni po prostu budują taką otoczkę, elitarności, czy tam tajemniczości.
W końcu trzeba będzie jakoś uzasadnić żonie, wydanie 2 kafli na bilet.
 
Zgadza sie, elitarne grono...


Mroczki itp.


Mnie nie interesuje taka elita, oglądne w telewizji :)


To nie loża masońska, tylko loża MMA.
 
Heh. Byłem kilka godzin temu na stronce tej i tego trailera nie było. Zobaczymy jak im to wyjdzie. Mi się jakoś ten pomysł nie widzi. Ale życzę sukcesu. Raczej nie będzie w TV jeżeli to tylko dla "elity".
 
Podobno obecność potwierdziły najważniejsze głowy państw G8, wiec grono na prawdę będzie elitarne. Wszyscy chcą zobaczyć ziomka Popka i Bezelaka.
 
@Koper
Też o tym myślałem. Jeżeli chcą takie coś zrobić to można by było w końcu zastosować klatkę.
 
Back
Top