KSW 92: Wikłacz vs. Jojua (16.03.2024)

Teraz przy następnym weekendzie (UFC i KSW) wyszło mi 117.12 przy 7 walkach obstawionych.
Ale nie gram na duże sumy, więc przy 50 ziko do wyjęcia będzie ponad 5k.
Na pewniaka będzie dobry weekend bo są 3 galę, po 2-3 walki z UFC, pfl, KSW i można coś więcej nawet postawić na taką taśmę.

Ogólnie to jak robię hardkora to staram się wyciągnąć minimum 1.200 mnożnika, 100-200 to średni a do 100, w okolicach 60 to lajtowy, o tych najczęściej wygranych po 4-5 mnożnika to nawet nie piszę bo to zupełnie inna filozofia gry.
 
Wolałbym się ustawić z Tobą na picke z biedry :beczka: I pisze to całkiem poważnie.
Mam też na 7 zdarzeń na mnożnik 157 opartą na Zielińskim i rywalu Rutka. Ten jeden napewno puszczę tak jak roboczo mam zrobionego, resztę chce opierać na Zielińskim ale to bardzo kurwa ryzykowne żeby jedna walk położyła wszystko, więc nie zdziwię się jak prócz tego większego puszczę tylko jeden na znacznie mniejszy mnożnik za trochę większe pieniądze i odpuszczam tą galę, nie ma co robić 15 zakładów gdzie w 8 będzie jedną i tą samą walka.
 
Obejrzałem tego Nevesa i powiem wam że nie zapowiada się na bardzo łatwą walkę dla Rutka. Neves dobre warunki, w dobrym wieku jak na zawodnika MMA (zaczął walczyć zawodowo mając 16lat), pojęcie o parterze i stójce. Widziałem że ma ciągotki do nieszablonowych technik jak latające kolana, jeśli Neves oglądał walkę z Kaczmarczykiem to możliwe że bedzie chciał ich użyć widząc jak skuteczne one były przeciwko Danielowi. Chyba że brazol rozstał się na dobre z MMA a tu wraca skuszony czekiem lub jest po iluś tam operacjach i innych historiach które znacząco mogą wpłynąć na jego formę.
 
Obejrzałem tego Nevesa i powiem wam że nie zapowiada się na bardzo łatwą walkę dla Rutka. Neves dobre warunki, w dobrym wieku jak na zawodnika MMA (zaczął walczyć zawodowo mając 16lat), pojęcie o parterze i stójce. Widziałem że ma ciągotki do nieszablonowych technik jak latające kolana, jeśli Neves oglądał walkę z Kaczmarczykiem to możliwe że bedzie chciał ich użyć widząc jak skuteczne one były przeciwko Danielowi. Chyba że brazol rozstał się na dobre z MMA a tu wraca skuszony czekiem lub jest po iluś tam operacjach i innych historiach które znacząco mogą wpłynąć na jego formę.
No to dla mnie on był mocno drewniany z walk, które oglądałem. Wniosek dla mnie jest krótki - zostawić to starcie w spokoju.
 
Nie no kurwa szanujmy się
jak ziomek ma taki rekord i kurwa nikt o nim nie słyszał, to to jest jakiś Andrzej Wawrzyk od Wasilewskiego pobije bumów i 1 payday na całe życie, no będę w chuj w szoku jak to jakiś zabijaka będzie
 
Totalbet
Zdravkovic @3.1, kurs wywalony w kosmos, na tapology typowanie 49%/51% i tu raczej nie ma dużej różnicy poziomów
Do tego ze streif mma
Strus przed czasem @1.5, komentarz zbędny
Miller @1.48, ten rywal Sylwka to wyjątkowy pet, obijał ludzi na przystankach autobusowych z bilansem 0-0
Robi się z tego piękny kurs @6.88 i to bez podatku.
 
Nie no kurwa szanujmy się
jak ziomek ma taki rekord i kurwa nikt o nim nie słyszał, to to jest jakiś Andrzej Wawrzyk od Wasilewskiego pobije bumów i 1 payday na całe życie, no będę w chuj w szoku jak to jakiś zabijaka będzie
Zabijaką to on raczej nie jest choć 30 finiszy ma w rekordzie ale totalnym ogórkiem też nie jest. W KSW walczyli już o wiele gorsi fajterzy. Skilowo jest całkiem w porządku zawodnik tyle że fakt stoczenia 4 walk na przestrzeni 7 lat daje do myślenia, tam musiało coś się poważnego wydarzyć i dlatego ten zawodnik jest dla mnie dużą niewiadomą i w żadnym wypadku nie polecam stawiania na niego.
No to dla mnie on był mocno drewniany z walk, które oglądałem. Wniosek dla mnie jest krótki - zostawić to starcie w spokoju.
Czy drewniany hmm na nogach nie porusza się źle z tego co widziałem ale też trzeba zaznaczyć że poziom jego oponentów był naprawdę mizerny.
 
Zabijaką to on raczej nie jest choć 30 finiszy ma w rekordzie ale totalnym ogórkiem też nie jest. W KSW walczyli już o wiele gorsi fajterzy. Skilowo jest całkiem w porządku zawodnik tyle że fakt stoczenia 4 walk na przestrzeni 7 lat daje do myślenia, tam musiało coś się poważnego wydarzyć i dlatego ten zawodnik jest dla mnie dużą niewiadomą i w żadnym wypadku nie polecam stawiania na niego.

Czy drewniany hmm na nogach nie porusza się źle z tego co widziałem ale też trzeba zaznaczyć że poziom jego oponentów był naprawdę mizerny.
No zobaczymy, dla mnie to wszystko jebie i czuję, że po jednym sierpowym się skręci jak japoński taboret
 
@Siedem sklejamy dwa kupony pewniaki, wiariaciki, zwyciezca + skonczenie a jesli duzy kurs to sam zwyciezca.
moje propozycje
Wiklacz SUB / Jojua DEC
chcialem zagrac Taia przez KO, ale bede trzymal kciuki za Marcina wiec pierdole takie granie :lol:
OSP gram, jeszcze sie zastanawiam czy nie zagrac OSP SUB
GM3 ?
 
@Siedem sklejamy dwa kupony pewniaki, wiariaciki, zwyciezca + skonczenie a jesli duzy kurs to sam zwyciezca.
moje propozycje
Wiklacz SUB / Jojua DEC
chcialem zagrac Taia przez KO, ale bede trzymal kciuki za Marcina wiec pierdole takie granie :lol:
OSP gram, jeszcze sie zastanawiam czy nie zagrac OSP SUB
GM3 ?
Gm3 pewniejszy niż OSP, ale kurs na OSP jest kuszący tyle że to mniej prawdopodobne, Barbarena raczej na sztywno meserszmita nie znokautuje, a jak pójdzie za nim do parteru nawet po knockdownie to pewnie wpierdoli się w poddanie. Możesz na podbicie dać Kuberskiego przed czasem jeśli ufasz e tego zawodnika
 
Gm3 pewniejszy niż OSP, ale kurs na OSP jest kuszący tyle że to mniej prawdopodobne, Barbarena raczej na sztywno meserszmita nie znokautuje, a jak pójdzie za nim do parteru nawet po knockdownie to pewnie wpierdoli się w poddanie.
uwazam podobnie wiec grywalnie, OSP gram bo ciezko nie zagrac, nawet wrak to walczy bardzo nierowno i moze wyjsc zmotywowany i zjesc doswiadczeniem duze mudzyna.
ME KRS?
 
@Dawca Organu musiałby zrobić coś takiego jak Gamer z Koike mniej więcej a Kuba jednak jest bardziej kompletny imo niż Kleber a Gruzin nie jest tak potężny jak Gamer, nie odwlekam cię od tego ale sam prędzej widzę sens zagrania ze wskazaniem na Zielińskiego niż na Gruzina, a ty co o tej walce myślisz.
 
Nie widzę żeby go zmielił przez 5 rund, jedynie to przy siatce, ale Kuba się ciągle rozwija nie widzę tego przez 25 minut z Wikłacza z plecami na siatce, a z ziemi wstanie albo będzie się kręcił.
wrzuce mimo wszystko gruzin decka, bo kurs bedzie kozak, na tego wiekszego wariata.
@Dawca Organu musiałby zrobić coś takiego jak Gamer z Koike mniej więcej a Kuba jednak jest bardziej kompletny imo niż Kleber a Gruzin nie jest tak potężny jak Gamer, nie odwlekam cię od tego ale sam prędzej widzę sens zagrania ze wskazaniem na Zielińskiego niż na Gruzina, a ty co o tej walce myślisz.
nie przygladalem sie tej walce, ale mzoe to byc value tak jak przy Zdravko
 
Kupon for fun na wieczór za 5 zł :popcorn:

Szkaradek decyzją sędziów (2.50)
Rutkowski przed czasem (3.25)
Wikłacz przez poddanie (3.25)

Kurs 26.41 :corn:

Bez przekonania, więc stawka niska typowo pod oglądanie.

No i kusi mnie ten Materla przed czasem, ale Kuberski jest ogromny…
 
Powodzenia :beer:

1710593613030.png
 
Back
Top