KSW 92: Wikłacz vs. Jojua (16.03.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1710073345452.png

 
Kuberski był grany po wyjściowym kursie, aktualnie jest ryzyko przy niskim kursie, ale nadal wydaje się, że ogarnie rozbitego Materle może i przed czasem.

Rutkowski - Patryk pięknie rozpracował Daniela, ale tutaj mamy typa co miał trzy lata przerwy i napompowany rekord, raczej powinna być łatwa przeprawa inaczej chyba emerytura.
 
Kuberski był grany po wyjściowym kursie, aktualnie jest ryzyko przy niskim kursie, ale nadal wydaje się, że ogarnie rozbitego Materle może i przed czasem.

Rutkowski - Patryk pięknie rozpracował Daniela, ale tutaj mamy typa co miał trzy lata przerwy i napompowany rekord, raczej powinna być łatwa przeprawa inaczej chyba emerytura.
Materle to już nie wiem jak typowac. Juz Paczuski mial go odeslac na emeryture. Pozniej Pawlak mial go skonczyc. Po obecnym kursie Kuberski i tak juz nie do gry, wiec nie ma problemu :)
 
Materle to już nie wiem jak typowac. Juz Paczuski mial go odeslac na emeryture. Pozniej Pawlak mial go skonczyc. Po obecnym kursie Kuberski i tak juz nie do gry, wiec nie ma problemu :)
Paczuski za bardzo podszedł z szacunkiem. Miał Michała podłączonego ale nie było kropki nad i.
 
Zobaczcie schemat u Materli od 2013 roku:

Przegrana
Trzy wygrane
Przegrana
Trzy wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana

Czas na wygraną?

Jak przy ogłoszeniu typowałem od razu Kuberskiego, tak teraz ani trochę nie zdziwi mnie wygrana Materli. Oczywiście Michał jest rozbity, a Kuberski może pochwalić się naprawdę dobrym boksem. Ale uważam, że Kuberski nie mierzył się jeszcze z zawodnikiem o zbliżonym poziomie umiejętności czy doświadczenia do Materli. Dotychczasowi rywale Kuberskiego to naprawdę nie są wyżyny MMA i uważałabym z graniem go czy dorzucaniem do kuponów, szczególnie po aktualnym już bardzo niskim kursie.
 
Ja to się natomiast zastanawiam, jakim cudem idzie znaleźć takiego rywala, jakim pochwalić się może Rutkowski. Przecież gość przez ostatnie 7 lat stoczył 4 walki. A ostatnią stoczył w grudniu 2021 roku. Skąd go wzięli, bo on się w żadnych rankingach już w ogóle nie wyświetla.

Jeszcze ten rekord 36-1 XD Muszę się temu bliżej przyjrzeć i chyba prześwietlę ten jego rekord i obejrzę walki, bo to z daleka jest dla mnie podejrzane.
 
Panowie co myślicie na temat solowego betu na Adriana Zielińskiego który się kręci koło 3? Patrzę z rezerwą na tych "nowych" polskich prospektów z rekordami koło 5-0... Wydaje mi się że to jest bardzo duży przeskok pod względem jakości rywali, Adrian jest twardy, bitny, tutaj nawet ze wskazaniem bym szedł na decyzję dla Zielińskiego mimo że nie sprawdzałem na ile ją cenią, słucham państwa.


Do tego, rywal Rutkowskiego, niby nabity, niby dawno nie walczył, ale Rutek to jest kurwa zwykły rzemieślnik na dodatek średni w swym fachu wydaje mi się że może dostać wpierdol ale przyznam przed Bogiem MMA że nie widziałem walk tego brazola, więc finalnie wychodzi na to że warto byłoby zaryzykować kupon Zieliński+ julio cesar neves. A jeśli nie to solo Zieliński decyzja.
 
Panowie co myślicie na temat solowego betu na Adriana Zielińskiego który się kręci koło 3? Patrzę z rezerwą na tych "nowych" polskich prospektów z rekordami koło 5-0... Wydaje mi się że to jest bardzo duży przeskok pod względem jakości rywali, Adrian jest twardy, bitny, tutaj nawet ze wskazaniem bym szedł na decyzję dla Zielińskiego mimo że nie sprawdzałem na ile ją cenią, słucham państwa.


Do tego, rywal Rutkowskiego, niby nabity, niby dawno nie walczył, ale Rutek to jest kurwa zwykły rzemieślnik na dodatek średni w swym fachu wydaje mi się że może dostać wpierdol ale przyznam przed Bogiem MMA że nie widziałem walk tego brazola, więc finalnie wychodzi na to że warto byłoby zaryzykować kupon Zieliński+ julio cesar neves. A jeśli nie to solo Zieliński decyzja.
Muszę sobie przypomnieć walki Zielińskiego, ale jak najbardziej może to być kierunek warty uwagi. W rywala Rutka z kolei bym nie szedl. Wyglada jak wyciagniety z kanapy w jakiejs faweli, gdzie nabil sobie rekord na bumach. Rutek rzemieślnik powinien go przemielić w swoim stylu.
 
Muszę sobie przypomnieć walki Zielińskiego, ale jak najbardziej może to być kierunek warty uwagi. W rywala Rutka z kolei bym nie szedl. Wyglada jak wyciagniety z kanapy w jakiejs faweli, gdzie nabil sobie rekord na bumach. Rutek rzemieślnik powinien go przemielić w swoim stylu.
Że walka Zielińskiego skończy się decyzją bez wskazania jest kurs 2, też nie jest zły
 
Próbuje coś obejrzeć tego Nevesa… na razie odpaliłem przedostatnią walkę (czyli z lipca 2019 roku) no i na razie jest dramat

 
Akurat Zalewskiego mocno cenię z tych wszystkich młodych zawodników. Ale Zieliński pokazał z Kraską, że jest dalej mocnym zawodnikiem
Najpewniej decyzja w walce, poprostu. Ja i tak będę taśmę montował na tysiące ale właśnie na tej walce chce ja oprzeć, ale jest różnica 7.0 a2.0 to skoro goncenisz to może wyprowadzisz mnie z błędu, za co i dlaczego, to stojkowicz bez poważnego parteru z wątpliwym cardio, czyli nie ma tego co ma Zieliński, przy okelsiejczuku typowałem serduchem bardziej i moja czasoprzestrzeń się zagięła ale to nie ten przypadek bo obaj są mi obojętni.
 
Najpewniej decyzja w walce, poprostu. Ja i tak będę taśmę montował na tysiące ale właśnie na tej walce chce ja oprzeć, ale jest różnica 7.0 a2.0 to skoro goncenisz to może wyprowadzisz mnie z błędu, za co i dlaczego, to stojkowicz bez poważnego parteru z wątpliwym cardio, czyli nie ma tego co ma Zieliński

Nie będę wyprowadzał z błędu, bo ja tej walki nie tykam raczej. Mi się po prostu wydaje, że Zalewski z tych wszystkich młodych zawodników jest jednym z najbardziej obiecujących. Oczywiście mogę się mylić, bo różnica doświadczenia jest tu ogromna, a Zieliński może to jak bardziej wygrać. Kursy zresztą dla mnie nieadekwatne oczywiście, bo aż takim underdogiem Zieliński nie powinien być
 
Kuberski był grany po wyjściowym kursie, aktualnie jest ryzyko przy niskim kursie, ale nadal wydaje się, że ogarnie rozbitego Materle może i przed czasem.

Rutkowski - Patryk pięknie rozpracował Daniela, ale tutaj mamy typa co miał trzy lata przerwy i napompowany rekord, raczej powinna być łatwa przeprawa inaczej chyba emerytura.
Czy Kaczmarczyk go rozpracował, myślę że nie do końca, tam po prostu knockdowny przeważyły szale. Brazola nie znam ale rekord ma imponujący, sprawdzałem jego tapo to tych niektórych rywali nie miał takich tragicznych.
 
tak na szybko
11 jego przeciwnikow nie ma strony na tapology
4 debiutantow
6 z ujemnym rekordem z czego 4 bez wygranej
:fjedzia:
Z jednej strony jakość przeciwników coś znaczy ale z drugiej zrobienie rekordu 36-1 nawet ze średniej jakości przeciwnikami jest nie lada sztuką.
 
@Jakub Madej i co myślisz o tym brazolu p obejrzeniu tych walk? A skąd go wzięli to tropem jest Renato Gomes z jego klubu który walczył kiedyś na KSW, może mają wspólnego menedżera.
 
Czy Kaczmarczyk go rozpracował, myślę że nie do końca, tam po prostu knockdowny przeważyły szale. Brazola nie znam ale rekord ma imponujący, sprawdzałem jego tapo to tych niektórych rywali nie miał takich tragicznych.
Dla mnie Rutek strasznie opuszcza głowę jak wchodzi w wymiany. Został już kilka razy skarcony przez ten nawyk, a w walce z Patrykiem wyłapał dwa latające kolana co kosztowało go zwycięstwo.
 
Cholera wie. Wikłacz ma świetny parter, stójkowo chyba też powinien być lepszy. Gruzin pewnie zastosuje taktykę Meraba i będzie chciał wymęczyć. Ciężko stwierdzić. Jojua przez dec 7? Wikłacza po takim kursie ja nie gram. Wole pograć Zielińskiego lub dec w walce czy tam Rutka do taśmy.
Też mam trochę taka teorię w głowie że...
jeśli walka będzie bliska to dadzą decke gruzinowi -
To kolano plus powiew świeżości żeby z Serkiem się 15 razy nie tłukli
 
Też mam trochę taka teorię w głowie że...
jeśli walka będzie bliska to dadzą decke gruzinowi -
To kolano plus powiew świeżości żeby z Serkiem się 15 razy nie tłukli
Nie wiem kto to wygra ale myślę że to pójdzie na decyzję, chociaż nie zdziwię się jeśli Kuba go skończy bo wyrasta na finiszera, ja tam podchodzę z rezerwą do zagranicznych trenowanych w polskich klubach bo wzorem jembieva miał być kurwa och ach cukierasek kiler morderca a wyszło co wyszło, z tym zuriko może być podobnie, on jest taki szklany, tak mało walczy ze już nie pamiętam nawet jego występu, wątpię by on był w stanie skończyć Wikłacza, a betonować go w parterze przez 25 minut i się w nic nie wpierdolic to nie lada sztuka.
 
Cholera wie. Wikłacz ma świetny parter, stójkowo chyba też powinien być lepszy. Gruzin pewnie zastosuje taktykę Meraba i będzie chciał wymęczyć. Ciężko stwierdzić. Jojua przez dec 7? Wikłacza po takim kursie ja nie gram. Wole pograć Zielińskiego lub dec w walce czy tam Rutka do taśmy.
Ten Gruzin to jest wariat ale strasznie surowy. Wikłacz go podda.
 
@Jakub Madej i co myślisz o tym brazolu p obejrzeniu tych walk? A skąd go wzięli to tropem jest Renato Gomes z jego klubu który walczył kiedyś na KSW, może mają wspólnego menedżera.
Ja uważam, że to Igor, bo technicznie jest tam dramat według mnie i podejrzewam, że Rutek go znokautuje albo rozbije ciosami. Natomiast nie planuje tego ruszać ani trochę (ewentualnie na pewno poczekam na ważenie), bo tego typu zawodnicy to są bardzo niepewni a na Rutka jest za niski kurs
 
Ja uważam, że to Igor, bo technicznie jest tam dramat według mnie i podejrzewam, że Rutek go znokautuje albo rozbije ciosami. Natomiast nie planuje tego ruszać ani trochę (ewentualnie na pewno poczekam na ważenie), bo tego typu zawodnicy to są bardzo niepewni a na Rutka jest za niski kurs
Mi się wydaje, że dadzą mu na przetarcie typa z nabitym rekordem by odbudować Rutka. Ja tylko dodam, że typ nie walczył 3 lata! bo mało osób chyba zauważyło. Chłop zanim złapie rytm to plecami będzie wycierał matę.
 
Mi się wydaje, że dadzą mu na przetarcie typa z nabitym rekordem by odbudować Rutka. Ja tylko dodam, że typ nie walczył 3 lata! bo mało osób chyba zauważyło. Chłop zanim złapie rytm to plecami będzie wycierał matę.
Eksperta to miło posłuchać.
 
Back
Top