KSW 83: Colosseum 2 (03.06.2023)

Kurde duzo osób stawia na Mariana albo uważa, ze to będzie wyrównana walka.
Ktoś się zgadza ze mną, że to będzie różnica poziomów i Parnasse zdeklasuje Mariana?
 
Kurde duzo osób stawia na Mariana albo uważa, ze to będzie wyrównana walka.
Ktoś się zgadza ze mną, że to będzie różnica poziomów i Parnasse zdeklasuje Mariana?
Zapaśniczo Parnasse lepszy. BJJ moim zdaniem też na jego korzyść. Stójka blisko.
 
Patrząc na ostatnią walkę z Groovem uważam, że jest spora szansa, że Paczuski zgasi Materli światło. Poddanie w wykonaniu Materli mnie nie zaskoczy, ale patrząc na ostatnie występy Radek jest słusznym faworytem. Ostatnio Materle podłączył emerytowany Groove, który ruszał się jak 50 latek. Dynamiczny Paczuski ma wszystkie argumenty poza parterem. Pamiętać jednak należy, że walka zaczyna się w stójce. Pudz, już pokazał drogę do wygranej. Dodam tylko, że w Fortunie kurs na ww. bet to ok. @1.8

Z groovem to materla był kontuzjowany i nie wycofał się tylko dlatego żeby ksw miało jakiś main event. Dodatkowo jego miasto. Paczuski normalnie waży poniżej 90, gdzie materla około 100. No nie będzie to łatwa przeprawa dla paczuskiego.
 
Z groovem to materla był kontuzjowany i nie wycofał się tylko dlatego żeby ksw miało jakiś main event. Dodatkowo jego miasto. Paczuski normalnie waży poniżej 90, gdzie materla około 100. No nie będzie to łatwa przeprawa dla paczuskiego.
Nie mówię, że będzie to łatwa walka, ale na pewno Paczuski ma sporo argumentów by to wygrać. Świetny stójkowicz, co przy aktualnym stanie Materli (rozbicie) może być dla niego tragiczne. Patrząc dodatkowo na ważenie, to Radek wcale nie odbiega warunkami od Materli co również może być na jego korzyść. Jeśli Michał nie sprowadzi, a raczej nie będzie to takie proste z tak eksplozywnym przeciwnikiem to w stójce naprawdopodobniej padnie po jakimś ciosie. To nie Janikowski, który bije cepy.
 
Nie mówię, że będzie to łatwa walka, ale na pewno Paczuski ma sporo argumentów by to wygrać. Świetny stójkowicz, co przy aktualnym stanie Materli (rozbicie) może być dla niego tragiczne. Patrząc dodatkowo na ważenie, to Radek wcale nie odbiega warunkami od Materli co również może być na jego korzyść. Jeśli Michał nie sprowadzi, a raczej nie będzie to takie proste z tak eksplozywnym przeciwnikiem to w stójce naprawdopodobniej padnie po jakimś ciosie. To nie Janikowski, który bije cepy.
Moim zdaniem Paczuski bez najmniejszych problemów sobie poradzi z Michałem. Jestem zdania, że skończy go w 1 rundzie. Zbyt wyrafinowana stójka. Najłatwiejsza walka do wytypowania. Oczywiście tylko wg mojej opinii.
 
Moim zdaniem Paczuski bez najmniejszych problemów sobie poradzi z Michałem. Jestem zdania, że skończy go w 1 rundzie. Zbyt wyrafinowana stójka. Najłatwiejsza walka do wytypowania. Oczywiście tylko wg mojej opinii.
Jakie jeszcze walki mordo widzisz co się mogą skończyć w 1 r ?
 
Co to za walka Romanowski vs Joniak?

1685730985114.png
 
Z groovem to materla był kontuzjowany i nie wycofał się tylko dlatego żeby ksw miało jakiś main event. Dodatkowo jego miasto. Paczuski normalnie waży poniżej 90, gdzie materla około 100. No nie będzie to łatwa przeprawa dla paczuskiego.
Może to bedzie minus dla Materli, bo bedzie wolniejszy, a za to Paczuski szybszy
 
Grać Szpilkę to tylko przez KO chyba, a kurs jest 3.5 co w porównaniu do 2.6 na jego zwycięstwo wygląda dobrze
 
Grać Szpilkę to tylko przez KO chyba, a kurs jest 3.5 co w porównaniu do 2.6 na jego zwycięstwo wygląda dobrze
serio nie widzisz scenariusza jak obskakuje na punkty Mariuszka który po 2 minutach człapie cały purpurowy za nim pokracznie jak latał za Popkiem przy okazji zbierając na ryj raz konkretnie
 
serio nie widzisz scenariusza jak obskakuje na punkty Mariuszka który po 2 minutach człapie cały purpurowy za nim pokracznie jak latał za Popkiem przy okazji zbierając na ryj raz konkretnie

Nie widzę. Mariusz nie ma za grosz serca do walki, jak nie ubija Ajtuja w pierwszej i nie będzie w stanie go skontrolować w drugiej to zrobi się cały purpurowy, a po którymś z ciosów Szpilki zacznie odpuszczać i koniec końców się położy w żółwiu.

Ogólnie to myślę, że Mario to wygra bo obali, położy się na Arturze i z czasem może jakaś pozycja ala purpurowy krucyfiks i sędzia przerwie po natłoku ciosów. Ale jakbym miał grać Szpilmana to przed czasem.
 
Nie widzę. Mariusz nie ma za grosz serca do walki, jak nie ubija Ajtuja w pierwszej i nie będzie w stanie go skontrolować w drugiej to zrobi się cały purpurowy, a po którymś z ciosów Szpilki zacznie odpuszczać i koniec końców się położy w żółwiu.

Ogólnie to myślę, że Mario to wygra bo obali, położy się na Arturze i z czasem może jakaś pozycja ala purpurowy krucyfiks i sędzia przerwie po natłoku ciosów. Ale jakbym miał grać Szpilmana to przed czasem.
w sumie tak

Ja ogólnie długo przed walką zagrać chciałem na Szpilkę licząc ze ustoi na nogach pierwsze minuty i będzie tak jak mówisz , kilka ciosów i zmęczony Mario klepie ciosy

Ale coś mi nie gra w tych wypowiedziach Szpilki , po prostu widzę w jego zachowaniu obawę i niepewność - pytają go na plan na walkę a ten żebyśmy obaj wyszli bez kontuzji i ze zdrowiem. Wiem że Arturek się zmienił ale ja to odbieram po prostu jako wielki brak pewności , może być że Mario wleci na niego jak w Najmana na pełnej i nie będzie co zbierać.

Kurs na walkę przed czasem fatalny co jest moim ulubionym zakładem w takich walkach. Pamiętam walki Popka z Oświęcimskim i Popka z Pudzianem tam były lepsze kursy na koniec walki przed czasem niż tutaj :mjsmile:
 
No co Wy, patrząc na ostatnie pojedynki Szpilki to wyłapie w pierwszej i po zawodach, jedyny ratunek to wejście w tempo w nogi ślamazarnego Maria.
 
Typujący Angola, jak widzicie zwycięstwo Askhama? Bardziej jakieś skończenie przez TKO w parterze czy decyzja?
 
No co Wy, patrząc na ostatnie pojedynki Szpilki to wyłapie w pierwszej i po zawodach, jedyny ratunek to wejście w tempo w nogi ślamazarnego Maria.
Patrząc na ostatnie pojedynki Mariuszka, to wychodzi tylko po wypłatę i jedyne o co walczy w oktagonie, to o to żeby nie dać sobie zrobić krzywdy, ja też myślę, że wygra, ale po 1.35 nie ma sensu, Szpilka lub pas.
 
Back
Top