KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak (22.04.2023)

Samociuk to izydor
Ja wiem, że z Izu wyglądał ok, ale w przegranych pojedynkach nie zaprezentował się dobrze mimo wszystko, ta kategoria nie wydaje się być jego naturalną kategorią wagową. Stawowy w ostatniej walce zaprezentował mniej, ale to nadal waga ciężka i równie dobrze Samociuk po ciosie może się osunąć.

Osobiście, po kursie underdoga wydaje się warty gry, ale nadal spore ryzyko. Zastanawiam się nad dublem: Bartosiński + Martins. Jeden jak i drugi raczej powinien poradzić sobie z przeciwnikiem.
Z underdogów: Fadipe, Zimmerman i Samociuk, ale wszystko z głową co do stawki.
 
Stawowy @ 2.34 - Samociuk do mnie jakoś nie przemawia. Zasłynął głównie z pokonania Izu, a te walki pokazały, że tam wiele nie trzeba było. Z kolei starcia z Kitą i Gawryjołkiem pokazały, że Samociuk będzie miał spore problemy z zawodnikami mającymi pojęcie o MMA i odpowiednie podejście do walki. Co prawda Stawowy nie ma wielkich wygranych w rekordzie, ale liczę, że da radę rozprawić się z Samociukiem.
Fadipe @ 2.69 - według mnie trochę niedoceniany zawodnik, głównie ze względu na rekord. Walczy bardzo ciekawie. W 2021 roku wrócił po 4 latach przerwy i od tamtej pory ma serię 4 wygranych z rzędu. Tutaj liczę na styl walki Fadipe, który ciężko przewidzieć oraz przerwę Krakowiaka od walk. Początkowo byłem bardzo pewny typu na Fadipe, obecnie nieco mniej, ale wciąż kurs powyżej 2.50 to coś, co mnie tu będzie interesować.

Oprócz tego:
- Tomasz Szarara przez poddanie @ 22.00 - to już jest gruby kurs :D wydaje mi się, że jeśli nie będzie szło w stójce, to Tomasz pójdzie po zapasy i parter, a tam już może skończyć się poddaniem. To bardziej może być puszczone "for fun", ale jeszcze będę musiał przesłuchać jakichś wywiadów przed walką i tym podobnych rzeczy.
- zastanawiałem się nad tym Jemeljanovsem @ 3.32, ale jeszcze poczekam bliżej gali, ważenia, nie za bardzo jestem przekonany co do tego
- Martins + Michaliszyn + Bartosiński przed czasem @ 2.94 wydaje mi się też dobrym kuponem, ale też myślę
 
trollpick czy poważnie liczysz, że to wejdzie?


Szczepaniak w dobrym klubie trenuje. A czorny no cóż Tomek ma swoje lata i jest słusznym faworytem ale kurs mocno pomylony.
Fadipe @ 2.69 - według mnie trochę niedoceniany zawodnik, głównie ze względu na rekord. Walczy bardzo ciekawie. W 2021 roku wrócił po 4 latach przerwy i od tamtej pory ma serię 4 wygranych z rzędu. Tutaj liczę na styl walki Fadipe, który ciężko przewidzieć oraz przerwę Krakowiaka od walk. Początkowo byłem bardzo pewny typu na Fadipe, obecnie nieco mniej, ale wciąż kurs powyżej 2.50 to coś, co mnie tu będzie interesować.
Bet gali.
 
A ciężki temat ta walka. Raczej odpuszczam, ale nie zdziwi mnie tu Sarara przez poddanie albo po ciosach w parterze. Wydaje mi się, że Tomek trochę puszcza oko z tym parterem w wywiadach i coś jest z tym na rzeczy :D
A ja chyba program czarnego, niby Tomek faworytem ale zdecydowanie zbyt dużym po za tym oglądałem z nim trochę wywiadu i borykał się ze zdrowiem spory czas.
 
Ja z kolei coraz bardziej zastanawiam się nad zagraniem Szczepaniaka. Kurs 4.17 i jeszcze rośnie, a starcie powinno być naprawdę wyrównane. Jedyne, co mnie od tego powstrzymuje, to w głowie obraz podłączonego Szczepaniak z walki ze Stoimenovem.
 
Bo ta gala jest tak chujowa, że nikogo nie interesuje. Nawet pod kątem bukmacherskim.

Imo Silva powinna lekko wygrać (ale, że cukiń się nie gra, to co najwyżej do taśmy za drobne można dorzucić @1.40+)
Dokładnie, każdy ma już wyjebane w to xdkws
 
Ja z kolei coraz bardziej zastanawiam się nad zagraniem Szczepaniaka. Kurs 4.17 i jeszcze rośnie, a starcie powinno być naprawdę wyrównane. Jedyne, co mnie od tego powstrzymuje, to w głowie obraz podłączonego Szczepaniak z walki ze Stoimenovem.
Czuję że Szczepaniak to ogarnie,zatem za parę stówek napewno
 
Jak coś Panowie to Fortuna ma bezpiecznik na KSW i w razie porażki zwracają stawkę do 50zł w FKP więc coś tam ryzykować można ;) wpłata z kodem KSW jutro w godzinach 18-18.30 i kupon prematch, zdarzenia tylko z KSW i trzeba postawić kupon w ciągu godziny od dokonania depozytu.


Kurwa dobrze że przeczytałem Twój post, nie zauważyłem że to w konkretnych godzinach ma być wpłata i już chciałem puszczać 50pln na wariata, bo wpłaciłem już z kodem KSW.
 
@Roshi, ale to lepiej było pograć po 4.17 niż 5 przed czasem. @Jakub Madej ja tam próbuję Zimmermana, łaził po 3.6 jakoś niedawno, a jeśli chodzi o doświadczenie to jest to lepszy zawodnik. Dodatkowo waga ciężka więc tutaj już to daje loterie. Na Sarare za mały kurs biorąc pod uwagę szanse. Bartos wydaje mi się, że ugra, ale ostatecznie wycofałem kilka zakładów bo to starcie rzeczywiście jest bardziej wyrównane niż wskazują to kursy.

Osobiście porałem długoterminowo coś takiego: Paczuski + Przybysz + Silva. Za dużo loterii w tym KSW. Oprócz tego za drobniejsze: Fadipe, Zimmerman i kilka taśm z Martinsem
 
To samo. Ktoś gra/grał Kujawe?
Chyba jednak parter był słabo trenowany, ogólnie jakoś spięty, naszczęście komentatorzy wspomnieli przed wejściem, że trenerką jest Daria i odpuściłem
 
Bo ta gala jest tak chujowa, że nikogo nie interesuje. Nawet pod kątem bukmacherskim.

Imo Silva powinna lekko wygrać (ale, że cukiń się nie gra, to co najwyżej do taśmy za drobne można dorzucić @1.40+)
Zabójca nadal zabija?
 
Stawowy @ 2.34 - Samociuk do mnie jakoś nie przemawia. Zasłynął głównie z pokonania Izu, a te walki pokazały, że tam wiele nie trzeba było. Z kolei starcia z Kitą i Gawryjołkiem pokazały, że Samociuk będzie miał spore problemy z zawodnikami mającymi pojęcie o MMA i odpowiednie podejście do walki. Co prawda Stawowy nie ma wielkich wygranych w rekordzie, ale liczę, że da radę rozprawić się z Samociukiem.
Fadipe @ 2.69 - według mnie trochę niedoceniany zawodnik, głównie ze względu na rekord. Walczy bardzo ciekawie. W 2021 roku wrócił po 4 latach przerwy i od tamtej pory ma serię 4 wygranych z rzędu. Tutaj liczę na styl walki Fadipe, który ciężko przewidzieć oraz przerwę Krakowiaka od walk. Początkowo byłem bardzo pewny typu na Fadipe, obecnie nieco mniej, ale wciąż kurs powyżej 2.50 to coś, co mnie tu będzie interesować.

1-1. Fadipe mógł to wygrać rozbijając Krakowiaka w trzeciej rundzie, ale dał się sprowadzić. Szkoda.
 
Back
Top