KSW 77: Mamed vs. Pudzian (17.12.2022)

Wikłacz może to jak najbardziej ugrać. Widać, że typ też się rozwija to jak pokonał Racica było po prostu książkowym przykładem jak powinno się go pokonać. Tutaj widzę, przewagę Sebastiana w stójce, ale nadal może być niebezpiecznie i kurs jest nieadekwatny do ryzyka.

Nad Hinzlem też się zastanawiałem, ale pogram pewnie live.
Mamed mimo wieku nadal powinien mieć sporą przewagę, kurs @1.7 wygląda atrakcyjnie biorąc pod uwagę poziom rywali z jakimi walczyli.
Czuzi raczej ma więcej argumentów za sobą, ale aktualny kurs już nie jest atrakcyjny jak pierwotny rzędu @1.8
McNally dla mnie jeden z lepszych prospektów. Ostatnia walka było widać spokój, który może zaprocentować w aktualnym starciu. Graplingowo raczej ma przewagę, w stójce fajnie się porusza. Typ warty rozważenia.
 
Liasse wydaje się być dobrym typem, do czasu tego palca w oku, to widzieliśmy próby zapaśnicze jego przeciwnika i stójkę, to kompletnie Gralak nie miał podjazdu, myślę, że ten pojedynek skontroluje sobie łatwo, jeżeli Adrian Gralak nie poprawił się znacząco.
 
Puściłem tasiemca. Ryzykownie, ale kto nie ryzykuje i właśnie widzę że za ufc 50 wpadło nawet nie pamiętam kuponu.

Rutek 1.9
Chuzigajew 1.4
Grzebyk 1.2
Mamed 1.7
Wikłacz 2.96
Hintzen 3.26

Te dwa ostatnie piękne mogą być izydorki.
 
Puściłem tasiemca. Ryzykownie, ale kto nie ryzykuje i właśnie widzę że za ufc 50 wpadło nawet nie pamiętam kuponu.

Rutek 1.9
Chuzigajew 1.4
Grzebyk 1.2
Mamed 1.7
Wikłacz 2.96
Hintzen 3.26

Te dwa ostatnie piękne mogą być izydorki.
Hintzen?
 
Dobrze że już jutro bo już chciałem przygotować się na tygodniowy zalew gówna myśląc że to w wigilię. Do karpia i zupy rybnej byłoby w sam raz.
 
Screenshot_2022-12-16-23-18-36-293_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
 
Ja mam juz w grze Czyzewska za 1.4 oraz Gniadko przed czasem. Teraz musze cos nowego stworzyc pod bonus. Mysle
Czyzewksa koniec w 1 rundzie - nie 1.33,
Grzebyk kiniec w 1 rundzie - nie 1.84, Erslan walka nie skonczy sie na punkty 1.26. Ako 3,08. Ale jeszcze sie zastanowie do 17 :)
 
Ja rozważam dwa single tko Mamed i spotkanie Wikłacz.
Pewnie się nie zgodzisz :hi:
Wiklacza pogralem, duze value :wink:
Mamed przez KO hmmm, powiedzmy ze Mario nie ruszy pelna para i Mamed bedzie obijal go z dystansu...
Ostatnio jakos nie grzeszyl cardio, moze i bedzie chcial to zakonczyc szybko, ale jakos strasznie smierdzi mi tu decyzja, a kazdy zaklada nokaut..
Mamed DEC po 4.00 :penn:
 
Wiklacza pogralem, duze value :wink:
Mamed przez KO hmmm, powiedzmy ze Mario nie ruszy pelna para i Mamed bedzie obijal go z dystansu...
Ostatnio jakos nie grzeszyl cardio, moze i bedzie chcial to zakonczyc szybko, ale jakos strasznie smierdzi mi tu decyzja, a kazdy zaklada nokaut..
Mamed DEC po 4.00 :penn:
Buuu po 6.00 :mamed:
 
Wiklacza pogralem, duze value :wink:
Mamed przez KO hmmm, powiedzmy ze Mario nie ruszy pelna para i Mamed bedzie obijal go z dystansu...
Ostatnio jakos nie grzeszyl cardio, moze i bedzie chcial to zakonczyc szybko, ale jakos strasznie smierdzi mi tu decyzja, a kazdy zaklada nokaut..
Mamed DEC po 4.00 :penn:
Decyzji nie wykluczam, ale myślę, że w końcu Czeczenowi wejdzie kombinacja na opuszczone łapy pudzilly.
Pierwsze minuty najważniejsze, fajny zysk byłby gdyby Mamed ugrał.
 
Back
Top