KSW 77: Mamed vs. Pudzian (17.12.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1668329959131.png

 
U mnie Khalidov bet gali i najwieksza nadzieja na zarobek w tym roku. :bomb:
Zastanawiam sie nad Chuzhigaevem. Mialem go pogranego z Erslanem w pazdzierniku, a teraz mam troche watpliwosci czy ponawiac ten bet, zwlaszcza ze kurs juz nie jest tak atrakcyjny.
 
Chalidowa gram na pewno i to grubo. Nie wiem tylko czy teraz, czy później. Niedzielni znawcy MMA są raczej pewni wygranej Pudzianowskiego. Pytanie, czy postawią na to swoje pieniądze.

Materla to zupełnie inny zawodnik. Zawsze wchodził w wymiany i zbierał na łeb. Mocno podłączali go zawodnicy z kategorii średniej. A co może się stać, gdy niezbyt szybki i mobilny zawodnik z naruszoną szczęką, do tego często przyjmujący ciosy, pójdzie w wymianę z potwornie silnym gościem walczącym dwie kategorie wagowe wyżej? Widzieliśmy to 28 maja. Strategia Materli była niezrozumiała. W walce z Pudzianowskim był dla mnie faworytem, ale tak 60/40, czyli przy uwzględnieniu kursów no bet.

Z Chalidowem sprawa wygląda zupełnie inaczej. Mamed bazował na szybkości. I mam wrażenie, że tej szybkości nie stracił. Ostatnie walki w zasadzie nie wyglądały tak źle, jak sugeruje rekord. W zasadzie źle wyglądał tylko w drugiej walce z Narkunem i w pierwszej z Askhamem. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jego ostatnie porażki nie wynikały z jakiegoś dużego osłabienia Mameda, ale z wysokiego poziomu jego rywali.

Do Soldicia wyszedł w niezłej dyspozycji, ale jak zwykle, ze słabą kondycją. Sił i tlenu wystarczyło na urwanie jednej rundy. Poszedł na wymianę, przegrał. Dlaczego się na to zdecydował? Bo wiedział, że nie ma siły na pozostałe rundy. To był ostatni moment, w którym mógł wygrać walkę.

Dlaczego o tym piszę? Żeby pokazać, że znacznie lepsi zawodnicy od Pudzianowskiego próbowali trafić Mameda. To może udać się tylko wtedy, gdy Chalidow pójdzie w wymianę albo jest skrajnie zmęczony albo wystąpią oba te czynniki jednocześnie. W walce z Pudzianem nie powinniśmy uświadczyć żadnego z nich.

Ryzyko? Bardziej niż trafienia ciosem obawiam się sprowadzenia. Pudzian lubi łapać i rzucać. Nie jest łatwo spod niego wyjść. Mariusz z góry zabiera sporo tlenu, a przyjęcie ciosu w parterze też nie należy do największych przyjemności. Pamiętamy jak było z Askhamem - Mamed dawał się przewracać z dziecinną łatwością. Ba, czasami sam dążył do parteru. Niby atakował z dołu, niby był aktywny, próbował coś tam wyczarować, Askham krzywdy mu nie zrobił, ale gdy przyszła pora punktowania, to nie mogło być inaczej.

W każdym razie moim zdaniem to jest jakieś 85/15 dla Chalidowa.
 
Ale to trzeba być na łeb bity człowieku co Ty ślepy jesteś? Że już jest założony temat? Na ch... zasmiecasz forum większego masz dzięki temu czy jak ?
 
U mnie Khalidov bet gali i najwieksza nadzieja na zarobek w tym roku. :bomb:
Zastanawiam sie nad Chuzhigaevem. Mialem go pogranego z Erslanem w pazdzierniku, a teraz mam troche watpliwosci czy ponawiac ten bet, zwlaszcza ze kurs juz nie jest tak atrakcyjny.
To samo, ciekawe czy jakby było odwrotnie tj. mneijszy kurs na początku i nowy zakład większy czy by anulowali. Mimo wszystko Chuzigaev raczej bardziej wszechstronny i ma w zanadrzu zapasy. Druga sprawa, że stójkowo Erslana odesłał Narkun. A ostatnia walka jak i walka z Chuzhigaevem pokazała, że to niejest jego dobra strona. Kurs @1.42 niski w porównaniu z wcześniej pogranym @1.9, ale nadal oceniam, że powinien to ugrać.
 
Meek @2.45
Pajac z torebką znowu dostanie na pizdę.


Mamed wygra w 3 rundzie @10, co myślicie?
 
Betclic nie ma już KSW?
Legendarne starcie tytanów, a tutaj oferty brak :travolta:
 
Materla był większym faworytem z Pudzianem od Mameda.
Ile tam było wtedy na Cipka, z 1.50 chyba? Mamed się trzyma ~1.75 cały czas, wiara w pytona jest wielka :lol:
 
Materla był większym faworytem z Pudzianem od Mameda.
Ile tam było wtedy na Cipka, z 1.50 chyba? Mamed się trzyma ~1.75 cały czas, wiara w pytona jest wielka :lol:
Jak by nie walka Pudziana z Materla, to teraz Mamed by byl wiekszym faworytem. Trzeba dziekowac za taki kurs i brac :)
 
Materla był większym faworytem z Pudzianem od Mameda.
Ile tam było wtedy na Cipka, z 1.50 chyba? Mamed się trzyma ~1.75 cały czas, wiara w pytona jest wielka :lol:

Dajesz popalić, ksywkę Pyton to pamiętają boomerzy, którzy kojarzą Irka Bieleninika i podkład Darude Sandstorm pod Strongmenów
 
Z tej gali fajny kupon zamyka Grzebyk i czeczen, mam pewne obawy co do grzebienia, ale powinien ugrać. Za to Khalidova jeszcze będę grywał, ciekawe jak się kursy będą klarować bliżej gali, może Janusze na Pudziao będą pakować szmalec :cool:
 
To by nic nie dało, nie dałoby nic ;)

W sobotę dzień sądu. z Cipao typowałem Mariuszka, tu jest bez szans ^^
 
Tak wspaniała karta i żadnych dyskusji czy izydorków :( nawet jedna strona tematu nie zapełniona :zakręcony:
 
Back
Top