KSW 73 (20.08.2022)

Zazwyczaj KSW daje zarobić , ta gala natomiast mi śmierdzi. Już wyjaśniam czemu.
Zbyt wiele małych kursów , które rzekomo wskazują faworytów :
Borkowski 1.22
Surdu 1.23
Piwowarczyk 1.20 :confused:
Paczuski 1.25
Rutek 1.25
Wrzosek 1.30
6 na 9 walk to takie z dupy kursy , z pewnością wielu z was powie że to słusznie faworyci , zgadzam się , ale tak naprawdę w większości wielkie niewiadome.
Wrzosek debiutuje w MMA , w debiutach różne rzeczy się działy , byliśmy tego świadkami wielokrotnie.
Rutkowi zmienił się przeciwnik na krótki czas przed walką. Vieira jest stary ale doświadczony.
Paczuski nie mierzył się z tak doświadczonym zawodnikiem MMA, radcliffe to nie jest emerytowany zawodnik Glory , tylko w miarę wszechstronny zawodnik z wieloma walkami.
Piwowarczyk ostatnio mega zawiódł, widać jeszcze brak doświadczenia, a to branie walki kilka dni przed bez przygotowania dobrze o nim niestety nie świadczy.
6 faworytów o małych kursach , z pewnością któryś uwali.
:pray:
 
Owca świętą krową KSW . Wałek w chuj . Ta Daria z dupy wróżka z Ksieżyca . Arab w dar ryja tylko .chuj tam ta stójkę prowadził bo co tam prowadzić jak Owca stójki zero ma .
Wałek w chuj
 
Jak tam Panowie? Jak coś to wiem, kto skupuje nerki. Tak na serio, to ten kto postawił na tych faworytów, miał w chuj pecha, ale Wrzos odrobi straty, a potem UFC
 
Jak tam Panowie? Jak coś to wiem, kto skupuje nerki. Tak na serio, to ten kto postawił na tych faworytów, miał w chuj pecha, ale Wrzos odrobi straty, a potem UFC
U mnie spoko, niech ta walka skonczy sie ponizej 2.5 rundy i bedzie bardzo dobrze. Wrzosek do tego i baja. Z Usykiem masterpiecie! ::snoopd::
 
Wojsław jakby mówił że nie internuje go starcie kiboli.. a jakby Wrzosek obrany w Legię i do Pato kiboli wyskoczył z klatki ?
 
Ale Wrzosek z Sarara dali szoł. Prawie zawał miałem
Ja tylko Wrzoska grałem, ale też byłem obsrany, trochę się bałem, że się wypompuje w drugiej rundzie i zaraz mu Sarara wykurwi prawego znowu. Przejebane jak go tłukł pod siatką, Tomek twardo stoi, a ja po pokoju z nogi na nogę zapierdalam i się modlę żeby zaraz nie zajebał w kontrze Arkowi.
Całe szczęście, siadł izydor :lesnarhappy:
 
Jak tam wyniki Pany? Będzie na Zakopane albo na chlyb ze smolcym? :waldeklaugh:

Za drobne ale zawsze coś jeszcze stówka poszła z tego na ufc

300116320_1465484560585117_9216780833003826076_n.jpg
 
Zazwyczaj KSW daje zarobić , ta gala natomiast mi śmierdzi. Już wyjaśniam czemu.
Zbyt wiele małych kursów , które rzekomo wskazują faworytów :
Borkowski 1.22
Surdu 1.23
Piwowarczyk 1.20 :confused:
Paczuski 1.25
Rutek 1.25
Wrzosek 1.30
6 na 9 walk to takie z dupy kursy , z pewnością wielu z was powie że to słusznie faworyci , zgadzam się , ale tak naprawdę w większości wielkie niewiadome.
Wrzosek debiutuje w MMA , w debiutach różne rzeczy się działy , byliśmy tego świadkami wielokrotnie.
Rutkowi zmienił się przeciwnik na krótki czas przed walką. Vieira jest stary ale doświadczony.
Paczuski nie mierzył się z tak doświadczonym zawodnikiem MMA, radcliffe to nie jest emerytowany zawodnik Glory , tylko w miarę wszechstronny zawodnik z wieloma walkami.
Piwowarczyk ostatnio mega zawiódł, widać jeszcze brak doświadczenia, a to branie walki kilka dni przed bez przygotowania dobrze o nim niestety nie świadczy.
6 faworytów o małych kursach , z pewnością któryś uwali.
No tak jak mówiłem Panowie, śmierdziało to wszystko na kilometr , Borkowski, Surdu pokonani , Piwowarczyk zniszczony, a Wrzosek w debiucie też miał problemy, dobrze jednak że ogarnął bo jako jedynego go miałem na kuponach , pozdrawiam
 
Back
Top