KSW 73 (20.08.2022)

Zazwyczaj KSW daje zarobić , ta gala natomiast mi śmierdzi. Już wyjaśniam czemu.
Zbyt wiele małych kursów , które rzekomo wskazują faworytów :
Borkowski 1.22
Surdu 1.23
Piwowarczyk 1.20 :confused:
Paczuski 1.25
Rutek 1.25
Wrzosek 1.30
6 na 9 walk to takie z dupy kursy , z pewnością wielu z was powie że to słusznie faworyci , zgadzam się , ale tak naprawdę w większości wielkie niewiadome.
Wrzosek debiutuje w MMA , w debiutach różne rzeczy się działy , byliśmy tego świadkami wielokrotnie.
Rutkowi zmienił się przeciwnik na krótki czas przed walką. Vieira jest stary ale doświadczony.
Paczuski nie mierzył się z tak doświadczonym zawodnikiem MMA, radcliffe to nie jest emerytowany zawodnik Glory , tylko w miarę wszechstronny zawodnik z wieloma walkami.
Piwowarczyk ostatnio mega zawiódł, widać jeszcze brak doświadczenia, a to branie walki kilka dni przed bez przygotowania dobrze o nim niestety nie świadczy.
6 faworytów o małych kursach , z pewnością któryś uwali.

Dlatego u mnie tylko Wrzosek pograny z calej karty i mam nadzieje, ze nie zawiedzie. Chcialem puscic jeszcze Piwowarczyka, ale nie zdazylem po wyjsciowych kursach.
 
IMG_20220819_182502.jpg
 
Ktoś widział gdzieś zakłady na under/over walk zakończonych przed czasem z dzisiejszej gali? Często było na fortunie w zakładach specjalnych, ale tym razem nie ma.
 
Przeciwnik Rutka jest lzejszy pewnie o pare kg, do tego shortnoice, wiec pytanie jak sie zaaklimatyzuje w Polsce, jak przyleciał pare dni przed gala i ma 39 lat. W stójce troche dziurawy jest, a jak bedzie chcial obalac, to bedzie ciezko obalic zapasnika, a rutek watpie zeby pchał sie w zapasy, bo teraz coraz bardziej korzysta z stójki. Dla mnie łatwa walka dla Rutka
 
@moreno @MrRoshi dzięki za przedstawienie zawodnika, sprawdziło się @2.05
Nieeeeeeeeeeee. To zostaje Wrzosek. Ww. McNally również wygląda na lepszego niż przeciwnik, ale ciężko stwierdzić bo to raczej niższa półka MMA na ten moment. Paczuski również powinien ugrać, ale pytanie czy warto po tym kursie
Ps. Fortuna Live to gówno. Byle przybicie piątki i wyłączamy live.... powinni to gówno wywalić z MMA jeśli tak to ma wyglądać. Do pięt nie dorastają Unibetowi.
 
co tu sie odpierdala?! :mamedwhat:
 
co tu sie odpierdala?! :mamedwhat:
spokojnie wyjaśnią, nie to nawrzucasz chujów na czacie to się ogarną
 
Back
Top