KSW 72 (23.07.2022)

az zal patrzec jak kuntakinte nie moze skończyć spasionego gladkowicza ktory ma przygotowana tylko jedna akcje na noge xd
 
Kaczmarczyk + UFC i Bellator
Romanowski
Surdyn
Kaczmarczyk trochę nieszczęście, ale takie jest MMA
Romanowski - od początku kontrola, trzeba przyznać, że przegrane wpłynęły na niego świetnie od kilku walk pomimo kiepskich warunków fizycznych pokonuje dobrych rywali.
Surdyn - od a do z kontrola, trochę szkoda, że nie udało się przed czasem na sam koniec.
 
Ten mały karakan
Screenshot_20220724-002715.jpg
 
Ogólnie 3 ostatnie główne walki to w mniejszym lub wiekszym stopniu niespodzianki. O ile mozna sie bylo spodziewac porazki Grzebyka, lub nawet stawiac Romanowskiego, tak przegrane Kaczmarczyka i Pietrzaka mnie mocno zaskoczyly. Kaczmarczyk fajnie prowadzil pojedynek, stracil troche czujnosci, dostal bombe w punkt i po walce, zdarza sie. Natomiast to co po raz kolejny zrobil Pietrzak to jest juz cyrk. Ja nie wiem czy ktos mu tak chujowo doradza, czy on w ogole nie ma game planu, ale wyglada to bardzo zle. Juz z Romanowskim przegral na wlasne zyczenie zupelnie nie korzystajac ze swoich atutow, a tutaj pokazal ze nic w tej kwestii sie nie zmienilo. Gala niestety na minus, UFC cos tam delikatnie uratowalo, ale to byl bardzo slaby weekend.
 
Mówiłem że za dużo na jednym kuponie :roberteyeblinking:
No ta, Kaczmarczyka byłem pewny i dlatego dałem go do większości kuponów, gdyby wygrał to 900 zł na plus, a tak 220 zł na minus. Odrobię się na fame mma, mam tam 5 spoko kuponów kuponów, w niektórych po kilka tyś za wygraną, do niektórych dałem Liasse, Surdyna i Czerwińską, więc kurs też zajebisty tam jest, a duże prawdopodobieństwo wejścia.
 
Back
Top