KSW 71 (18.06.2022)

Szpilka wygra przed czasem 3.20 -betfan

To będzie bardzo łatwa walka dla naszego rodaka, jak wiadomo w walkach ulicznych był niepokonany ( rekord 120-0), ponad to według samego Lenoxa Lewisa to materiał na mistrza. Jego rywal natomiast nie zaprezentował zbyt dobrej formy fizycznej na ważeniu, tak na prawdę żadnej formy tam nie było. "The Pin" wyjdzie do walki o około 15kg cięższy co sprawi mu ogromną przewagę to tak jakby maturzysta walczył z przedszkolakiem. Artur będzie go katował, wyciągał, wciągał na kontrę, bomba, bomba, da z siebie wszystko i go zje w ringu.
Po takim kursie to absolutna promocja. Polecam.
Dokładnie tak było.
 
1655586969124.png
 
Kurwa postawiłem walkę stypiarza, że się skończy przed czasem.

i to jeszcze po 1.40 :siara: maxizysk poszedł się jebać


btw. Jak tam Panowie, Szpilka dał zarobić? Fajny kurs był na przed czasem 3.20. :wink2:
 

Attachments

  • 1655591845132.png
    1655591845132.png
    82 KB · Views: 50
Podsumowywująca gale:

Dzwoniarek zero planu sprowadzenia bez przygotowania i wpakowanie się w gilotynę.

Desmae - świetny wystep, po początkowym problemie ładnie doszedł do siebie i wykorzystał błąd Kornika.

Martinek - nic specjalnego, Stawowy po prostu wyglądał fatalnie. Walka bez pomysłu non stop ta sama kombinacja.

Wikłacz - no brak słów, plan wykonany od a do z. Wyglądał świetnie, czekam na kolejną walkę. Mimo wszystko w walce z Przybyszem uważam, że Sebastian jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem i ma umiejętności by utrzymać to w stójce gdzie powinien mieć przewagę.

Szymański - piękne zwycięstwo Romana, mega zawodnik, świetny człowiek. Zdziwiło mnie tylko ta pauza gdy podłączył przeciwnika i nie poszedł po dobicie. Jeśli chodzi o narożnik przeciwnika to również pochwała, bo zapewnili, że ich zawodnik nie stracił zdrowia. Pod koniec pierwszej rundy widać było jak słaniał się na nogach i nie byłoby sensu tego kontynuować i tracić zdrowia.

Szpilka - no cóż, ciężko coś tu napisać bo Radczenko w drugiej rundzie był aż podejrzanie pasywny. Zachwyt komentatorów chyba zbyt duży, "zapaśnik, zawodnik bjj".

Torres - Niewiem czy to Torres był tak dobry czy Mańkowski tak kiepski. Borys wyglądał po prostu kiepsko, zero prób sprowadzeń, łączenia stójki z zapasami. Dodatkowo jego główny atut czyli fizyczność został całkowicie wyeliminowany. Ja wiem, że Torres sporo zbija, ale uważałem, że nadal powinien być sporo mniejszy/słabszy od Borysa.

Zimmerman - walka wyglądała ok. Mimo wszystko jeśli to prawda i ściągnęli go na dwa tygodnie przed walką to źle świadczy o dyspozycji Marcina.

Ziółkowski - chyba największy zawód gali. Jeśli dojdzie do walki z Parnasse to o ile wcześniej widziałem jakieś szanse Mariana to aktualnie tego nie widzę. Na samym prostym ciężko ugrać walkę zwłaszcza ze stójkowiczem takim jak Rajewski. Brakowało mi przekrojowości, chyba zero prób obaleń, sporo przyjmowania lowkicków, w 1 i 2 rundzie wyglądało jakby nie było planu na walkę. Dobrze, że od 3 rundy Rajewski trochę zwolnił bo inaczej mogłoby to się skończyć przegraną największego faworyta gali.
 
Back
Top