KSW 65

Khalidov dostał raz chłopa w KSW w prime i został zabity. Dobrze, że do UFC się nie pchał i zarobił na emeryturę w Polsce.
 
Nie mogę się doczekać by postawić na przegraną Narkuna przez KO/TKO z Soldicem po kursie powyżej 4.0 :mamed:
 
Khalidov dostał raz chłopa w KSW w prime i został zabity. Dobrze, że do UFC się nie pchał i zarobił na emeryturę w Polsce.
Dosłownie zabity. Jeszcze nie widziałem jak krew z nosa tryska takim strumieniem już po dłuższej chwili leżenia...

Mamed już w pierwszej był bez prądu, po tym jak go Roberto trafił w drugiej, oddał i zatrzymał na chwilę Robocopa, jakby się wycofał albo poszedł w klincz to pewnie by dociągnął do końca rundy ale na jakimś dzikim autopilocie poszedł w wymianę i dostał. To zjebał, ale widać było, że i tak by to nic nie dało bo w 3 byłaby już dalsza egzekucja.

Nokaut prześliczny :bleed:
 
Dosłownie zabity. Jeszcze nie widziałem jak krew z nosa tryska takim strumieniem już po dłuższej chwili leżenia...

Mamed już w pierwszej był bez prądu, po tym jak go Roberto trafił w drugiej, oddał i zatrzymał na chwilę Robocopa, jakby się wycofał albo poszedł w klincz to pewnie by dociągnął do końca rundy ale na jakimś dzikim autopilocie poszedł w wymianę i dostał. To zjebał, ale widać było, że i tak by to nic nie dało bo w 3 byłaby już dalsza egzekucja.

Nokaut prześliczny :bleed:
Soldic go skopał, obił na dół, zabawił się z góry, a na końcu znokautował. Krótko mówiąc ośmieszył w każdej płaszczyźnie. Mismatch.
 
Sromowa ty cukinio, jakby wlazła nawet bym już na kondones nie pisał, żeby kogoś dupa nie piekła a tak chuj idę drinka sobie zrobić, coś tam weszło na plus ale to już nie to.
 
Darmowa kasa. Kilka tysięcy do przodu. Jakby nie Sormova, byłoby kilkadziesiąt.

Nie chce mi się wstawiać all. Podobnie, 70k Sormova zabrała, High 90k .

Także były by święta na malkach, będzie Zakopane.

Łącznie wkładu 17k na kuponach gdzie była.

Rozpiska Higha:
 

Attachments

  • IMG-20211218-WA0002.jpg
    IMG-20211218-WA0002.jpg
    277.2 KB · Views: 112
  • IMG-20211218-WA0003.jpg
    IMG-20211218-WA0003.jpg
    245.1 KB · Views: 112
Dosłownie zabity. Jeszcze nie widziałem jak krew z nosa tryska takim strumieniem już po dłuższej chwili leżenia...

Mamed już w pierwszej był bez prądu, po tym jak go Roberto trafił w drugiej, oddał i zatrzymał na chwilę Robocopa, jakby się wycofał albo poszedł w klincz to pewnie by dociągnął do końca rundy ale na jakimś dzikim autopilocie poszedł w wymianę i dostał. To zjebał, ale widać było, że i tak by to nic nie dało bo w 3 byłaby już dalsza egzekucja.

Nokaut prześliczny :bleed:
Jaki trunek dla mnie szykujesz? Bo ja bym optował na nowy batch mangowego ciosu :mamed:
 
Jaki trunek dla mnie szykujesz? Bo ja bym optował na nowy batch mangowego ciosu :mamed:
haha, powiem tak, jeśli nie zależy Ci na czasie i jakiejś markowej butli, to jeśli dasz mi trochę czasu to wyczaruję tu coś fajnego, lokalnego :roberteyeblinking:
 
haha, powiem tak, jeśli nie zależy Ci na czasie i jakiejś markowej butli, to jeśli dasz mi trochę czasu to wyczaruję tu coś fajnego, lokalnego :roberteyeblinking:
Mogę czekać wieczność, jeśli będzie to legendarny mangowy cios w wersji 2.0.
Zupełnie poważnie.

Podziękuj Panu poniżej:
:mamed:
 
Mogę czekać wieczność, jeśli będzie to legendarny mangowy cios w wersji 2.0.
Zupełnie poważnie.

Podziękuj Panu poniżej:
:mamed:
Ok, to daj mi chwilę, daję słowo, że nie ucieknę, kontakt mamy :roberteyeblinking:
(chociaż mógłbyś czasem jakiś tajny typ podrzucić :boystop: )
 
weekend zabity dzieki ksw i gamrotowi + 1000 jak thompson siadzie to bedzie jeszcze 800 ziko ale juz nie wytrzymam do walki :burnit:
 
Back
Top