KSW 64 (23.10.2021)

No i nie moglo sie obyc bez kolejnej chujowej decyzji sedziowskiej. Musaev ez decyzja powinna pojsc w jego kierunku. Takie sedziowanie to jest koszmar tego sportu
 
Nie mogą tak zrobić. Jeśli miałeś 1 albo 2 to jest zwrot. Co innego jak miałeś obstawione 1/2 albo remis
 
Rozliczyli Ci przegrany gdzie była możliwość stawiania 1X2, i zrobili zwrot gdzie była możliwość stawiania tylko 12. To proste

Ps. Szkoda, że na zjebanej fortunie nie było możliwości stawianai remisu już po pierwszej rundzie. Zauważyliście? Byłby Izydor
 
Pewnie Fortuna bo nie dałeś zwycięstwo zapewne (mogę się mylić ale chyba tak jest a kursy różnią się np. @1.23 a @1.22)
W STS tak nie ma
 
Fortuna, ale na live, prematch faktycznie policzyli 1.0 więc ki chuj?
Napisz do nich na czat. Powinien być raczej rozliczony jako zwrot jak na sts. Moim zdaniem wygrał Musaev. Druga sprawa, 2 i 3 moim zdaniem dla niego bezsprzecznie. Pierwsza mimo wszystko większa aktywność Musaev-a. Najprawdopodobniej przeważyło obalenie w 1 rundzie i odjęty punkt.
 
Rozliczyli Ci przegrany gdzie była możliwość stawiania 1X2, i zrobili zwrot gdzie była możliwość stawiania tylko 12. To proste

Ale zobacz nawet teraz w ofertę na KSW jeszcze jest
Chyba że ktoś stawiał spotkanie. Remisy po @45 były i są jeszcze
 
Nawet teraz
Przybysz zwycięstwo gdzie przy remisie zwrot mamy @1.42
Przybysz z spotkania @1.45 (tu remis to porażka zakładu)
 
Może mi ktoś przybliżyć punktację pojedynku
Ruchała Kaczmarczyk
1 runda dla Ruchała
2 runda stójka dla Kaczmarczyka Ruchała obalił ale na krótko
3 runda najrówniejszą chyba dla Kaczmarczyka (ale nie wiem tego napewno?)
Jak byście to punktowali?
W statystyce Kaczmarczyk zadał zdecydowanie więcej ciosów
 
Screenshot_20211024-003849.jpg
 
Lech (vs Śląsk) + Douglas Andrade + Romanov + Fiorot + Pudzianowski + Musaev @8.75 za 830

Romanov + Hawes + Fiorot + Pudzianowski + Rutkowski @4.95 za 870

KSW zamyka kupony na 10.4k przy wkładzie 1.7k.

Im bliżej gali mam wątpliwości co do Musaeva, niby kocur ale jednak idzie wagę wyżej, a Pietrzak niżej, mając przewagę siły przy dobrych zapasach może narobić kłopotów.


Chyba delikatnie pokontruję, bo kursy na faworytów już solidnie ubite. Jest tu jakiś wujek dobra rada? ;)
Zwrot za remis Musaeva i -500 za kontrę na przegraną Pudziana, bo jednak ze zdrowego rozsądku trzeba było coś rzucić żeby w przypadku fuck up'u nie zostać z niczym.

Ale parę złotych wpadło. Pozdrawiam forumowiczów i życzę miłej niedzieli ;)
 
Back
Top