KSW 64 (23.10.2021)

Lech (vs Śląsk) + Douglas Andrade + Romanov + Fiorot + Pudzianowski + Musaev @8.75 za 830

Romanov + Hawes + Fiorot + Pudzianowski + Rutkowski @4.95 za 870

KSW zamyka kupony na 10.4k przy wkładzie 1.7k.

Im bliżej gali mam wątpliwości co do Musaeva, niby kocur ale jednak idzie wagę wyżej, a Pietrzak niżej, mając przewagę siły przy dobrych zapasach może narobić kłopotów.


Chyba delikatnie pokontruję, bo kursy na faworytów już solidnie ubite. Jest tu jakiś wujek dobra rada? ;)
Mi jeden kupon zamyka wygrana Pudziana i rozpoczęcie 2 rundy w walce Musaeva. Co do Pudziana mialem troche watpliwosci, ale po zobaczeniu nagran Bombardiera smialo pogralem przeciwko niemu. Jest duzy, ale ciosu nie ma zadnego, zero dynamiki, rusza sie jak kaleka. Bambo nie ma szans na ustrzelenie w stójce, a jak sie przewroci to bedzie mial problem wstac nawet bez atakow Pudziana. Jedyne zagrozenie jakie widze to ze podczas obalenia, po bledzie Mariusza, Bombardier przypadkiem znajdzie sie na gorze i sedzia bedzie mial okazje do przerwania walki, ale jego ciosy z gory tez nie wygladaly na dewastujace w walce z Konezem (2018) a tam ogolnie prezentowal sie lepiej niz teraz i byl troche bardziej mobilny.

Co do drugiej walki to IMO Musaev wygra to przez decyzje, dlatego pogralem over rundowy. Nie spodziewam sie zeby Shamil byl w stanie skonczyc Polaka, raczej bedzie staral sie kontrolowac walke z dosyc niewygodnym rywalem. Nie sadze zeby Pietrzak byl w stanie sprawic tutaj niespodzianke. Mimo przewagi warunkow i sily raczej zostanie zneutralizowany zapasniczo. Dla bezpieczenstwa jednak, po podobnym kursie wolalem pograc rozpoczecie 2 rundy w walce niz win Musaeva. Taka opcja wydaje mi sie pewniejsza.
 
Powiem ci że mam wątpliwości co do Pudziana, boje się że w jakiejś kotłowaninie przewróci Strongmana usiądzie na nim i ubije. Obym się mylił, sam osobiście ominąłem tą walke.
Mi się wydaje ze Pudzian będzie kopać dużo lowkickow, Bombardier spuchnie po 2 minutach i Mario to zakończy przed czasem.
Wątpię żeby szedł na wymiany z Bombardierem
 
Mi się wydaje ze Pudzian będzie kopać dużo lowkickow, Bombardier spuchnie po 2 minutach i Mario to zakończy przed czasem.
Wątpię żeby szedł na wymiany z Bombardierem
Bombardier z tego co widac tez wcale nie ma zaplecza na takie wymiany. Ani ciosu ani kondycji. Jedyna jego bron i szansa to byc z gory po "obaleniu", czyli najprawdopodobiej Pudzian to zakonczy typowo okladajac go w parterze mlotkami. On ledwo co sie podnosi z maty, samo wstanie z pozycji lezacej bez przeciwnika to dla niego juz problem.
 
Bombardier z tego co widac tez wcale nie ma zaplecza na takie wymiany. Ani ciosu ani kondycji. Jedyna jego bron i szansa to byc z gory po "obaleniu", czyli najprawdopodobiej Pudzian to zakonczy typowo okladajac go w parterze mlotkami. On ledwo co sie podnosi z maty, samo wstanie z pozycji lezacej bez przeciwnika to dla niego juz problem.
Z jego cardio to on będzie miał problem żeby łeb podnieś z parteru a co dopiero wstać
 
Po wszystkim bambo powie, ze MMA to nie jego dyscyplina i zaprosi Pudziana do Afryki na senegalskie zapasy i tyle. Kwit zawiniety, wszystko sie zgadza. Cyrk dalej trwa
 
Jeśli Senegalczyk w Pierwszej minucie nie oboje Pudziana to Polak wygra
Rutkowski też w 1/2 rundzie może zostać ubity
 
Jak ma go obalić jak on nie może sie schylić nawet :facepalm: drewniany duży kołek bez jakiejkolwiek koordynacji ruchowej.
Tu tylko kontuzja w walce Pudziana może pokrzyżować wszystkim plany.
Masa może obalić, na samym początku wszystko możliwe
 
Jeszcze może ale raczej na 100% nie,:crazy: widzę scenariusz jak w walce z Kołeckim, tylko że tam Kołek bardzo dużą ilość ciosów wyprowadzał nogami przy siatce na uda Pytona. Tutaj taki scenariusz odpada bo B-52 nie wie co to jest.
 
Też miałem takie myśli, ale jeśli te nagrania z treningów Bambordiera nie są zasłoną dymną to on na prawdę jest kaleką, wóz z węglem bez dynamiki i jakiejkolwiek techniki przy wprowadzaniu ciosów. Jak mi zostanie sam Pudzian to konterka to nie problem zwłaszcza że kursy oscylują już koło @4 na wygraną rywala.

A jak widzisz walkę Musaeva?
Myślę że wypunktuje Pietrzaka który odniosłem wrażenie jest mega pasywny, poza tym Musaev jest bardzo trudny do trafienia a wątpie by Polak go przeleżał.
 
Jak ktos twierdzi, ze Pejic znokautuje Rutka to zapraszam do zakladow charytatywnych.
Może i jest powolny przez masę ale ja właśnie upatruje jego szansy zaraz na początku , im dłużej walka będzie trwała tym lepiej dla Pudziana.

Zieliński i Rajewski mogli by dostać od Pejica. Nie uważam że są lepsi od niego. Co do walk w boksie to przeciwnicy byli początkujący więc tu nie ma co porównywać poziomu na tym tle. Wręcz nawet Rutkowski powinien łatwo wygrywać te walki bokserskie.
A w sobotę Pejic może wykorzystać lepsze warunki i skończyć Polaka.

Zakładasz sie o 20 zl na cele charytatywne?

Przemyśle propozycje bliżej gali jak już
Pomyśli, budżet zbilansuje i jego menadżer się odezwie. :robertmakeup:
 
Back
Top