KSW 64 (23.10.2021)

PIERWSZEJ WALKI NA KARCIE KSW SIE NIGDY NIE OBSTAWIA , WYNIK ZAWSZE NA ODWRÓT I KONIEC EMOCJI
Utrzymywanie kuponu jak najdluzej przy zyciu, zeby byly wieksze emocje niewiele ma wspolnego ze skuteczna bukmacherka. Jak cos ma sie wysypac to wole zeby to byla pierwsza walka na karcie niz ostatnia. Byc moze zdaze wtedy jeszcze ponowic jakies zestawienia i finalnie wyjsc na plus
 
Rutek kolejna decyzja
Owczarz powinna obalać
Kęsik przewaga warunków fizycznych siły powinny zrobić różnicę
Musaev powinien to ogarnąć bo Pietrzak nie grzeszy aktywnością
Pudzian ko 1 runda
Kaczmarczyk bo Ruchała kompletnie nie ma stójki i zapasów
Przybysz z Santosem odpuszczam walka jest w 5 rundach Brazylijczyk jest twardy bitny wszechstronny dlaczego Brazylijczyk miałby nie ugrać 3 rund?
 
A co sądzisz o Tomasiku z tym Francuzem?
Francuz trenuje w szwecji, z chimaevem, latifi i innymi. Min. z Latifim trenuje zapasy, a w ostatniej walce walczyl na stojkowicza i nie dal sie znokautować, wiec mozna powiedziec, ze ma dobra szczeke
 
Na Fortunie pojawily sie kursy na walke/poddanie/nokaut wieczoru. Mozna cos tam zaryzykowac, bo zestawienia KSW sa czesto dosc przewidywalne. Macie jakies propozycje?
Ja rozwazam: poddanie - Ruchała Kaczmarczyk (@4.50), walka - Przybysz Dos Santos (@4.0), nokaut - Odzimkowski Radcliffe (@7.5) lub Tomasik Sy O. (@7.5)
 
Screenshot_20211020-173822.jpg
 
Chyba jakis błąd na fortunie.
Kaczmarczyk vs Ruchala powyżej 1,5 liczby rozpoczętych rund kurs @1.07???!!! Ktoś tam ładnie esik bierze

PS. Poniżej 1,5 rund @4.96 ! Grajcie póki taki kursik jest. Prawdopodobieństwo jest spore ground pound jak i poddania w pierwszej rundzie a po takim kursie żal nie pograć.
 
Aktualnie najpewniejszy bet to Rutkowski jak kilka osób tutaj wspomniało. Poprawiona stójka oraz zapasy powinny zapewnić mu zwycięstwo. Pozatym Musaev wydaje się być wporządku, ale tutaj już większe ryzyko. Liczę jednak, że aktywnością ugra decyzję. Trzeci typ to Ruchała, ale dużo lepiej było grać przed spadkiem, aktualnie już nie jest to taki pewny typ bo ta walka wygląda jak typowe 55/45, lekko faworyzując Roberta, który kondycyjnie może to ugrać. Czwarty typ i chyba najbardziej ryzykowny, ale możliwy to Santos, który w walce z Racicem i Polityło zaprezentował się bardzo dobrze. Dobre warunki fizyczne, ułożona stójka, kondycja na dobrym poziomie by utrzymać wysokie tempo walki, niebezpieczny z dołu, ma wszystko by jak najbardziej pokonać Sebastiana.
Ruchała bardzo ryzykowny typ, Kaczmarczyk jest bardzo dobry kondycyjnie więc szczerze wątpie żeby Ruchała miał przewagę w tym elemencie tak jak to oceniłeś.

Przyglądając się karcie i kursom rzucił mi się w oczy Radcliffe @3.32, moim zdaniem kurs ostro przeszacowany. @1.33 na gościa który był pokonywany przez przeciętniaków i w dodatku idzie wagę wyżej? Coś tu jest nie tak.
 
:mjsmile:
Obejrzyj walkę z Sobiechem.
To była zupełnie inna walka stylistycznie niż ta która go będzie czekała z Ruchałą a to kluczowe. Ruchała nie podkręca tempa tak jak to robi Sobiech, raczej walczy na wstecznym więc to Kaczmarczyk prawdopodobnie będzie dyktował tempo walki, do tego Sobiech jest silniejszy fizycznie od Ruchały co w wymianach graplingowych będzie miało znaczenie. Podtrzymuje zdanie że Kaczmarczyk jest dobry kondycyjnie a na pewno nie gorszy w tym aspekcie niż Robert, zawsze walczy na wysokiej częstotliwości.
Bum oddający rekord. Odzimkowskiego nie ma co grać, ale szukanie tu underdoga to raczej bezsens.
Oceniając umiejętności obu zawodników uważam inaczej. Po takim kursie Radcliffe do gry, oczywiście rekreacyjną stawką.
Zabor jest jaki jest ale polecał np Ruchała 2R, Kaczmar ma tlenu tak na 7 minut, wchodzę w to - Superbet Ruchała 2R @12
Zabor polacał jeśli dobrze pamiętam grać Karoline w ostatnim starciu, jak było wszyscy widzieliśmy. Żaden wyznacznik.
 
To była zupełnie inna walka stylistycznie niż ta która go będzie czekała z Ruchałą a to kluczowe. Ruchała nie podkręca tempa tak jak to robi Sobiech, raczej walczy na wstecznym więc to Kaczmarczyk prawdopodobnie będzie dyktował tempo walki, do tego Sobiech jest silniejszy fizycznie od Ruchały co w wymianach graplingowych będzie miało znaczenie. Podtrzymuje zdanie że Kaczmarczyk jest dobry kondycyjnie a na pewno nie gorszy w tym aspekcie niż Robert, zawsze walczy na wysokiej częstotliwości.
Moim zdaniem kondycyjnie ma braki. A każdy, kto miał choć trochę praktyki, wie, że w MMA najbardziej męczą klincze (aktywne) i elementy zapaśnicze - a tego może być tu sporo.
Oceniając umiejętności obu zawodników uważam inaczej. Po takim kursie Radcliffe do gry, oczywiście rekreacyjną stawką.
Uważam inaczej. Jeśli musiałbym wybierać to Albert, aczkolwiek nie widzę sensu.

@Evo co powiesz o tym kursie na fortunie poniżej 1,5 rundy ruch vs kacz ?
Uważam, że to potrwa pełen dystans. Grapplingowo jeden i drugi są na tyle solidni, że wykluczam (małe prawdopodobieństwo) szybkie poddanie.
Zabor jest jaki jest ale polecał np Ruchała 2R, Kaczmar ma tlenu tak na 7 minut, wchodzę w to - Superbet Ruchała 2R @12
Walka dla mnie 50/50, nie potrafię wskazać faworyta. Biorąc pod uwagę kursy - nie ma co grać. Rozstrzygnięcie typu w 2r to czysta loteria, jak ktoś lubi lub ma czutkę próbować można, aczkolwiek osobiście uważam, że będzie pełen dystans.
 
Pejić przez Ko 5.00 naprawdę mam przeczucie że może ustrzelić Rutka
Radcliff 3.50
Walka Pudziana zakończy się w ciągu 60 sekund 3.50
Zabawa, nie chcę tej gali obstawiać za większe pieniądze bo oprócz Musaeva nie widzę tu pewniaków, Rutek mnie nie przekonuje ale zdaję sobie sprawę że może to ugrać dzięki zapasom jednak widzę cień szansy na zwycięstwo Chorwata przez KO
 
Pejić przez Ko 5.00 naprawdę mam przeczucie że może ustrzelić Rutka
Radcliff 3.50
Walka Pudziana zakończy się w ciągu 60 sekund 3.50
Zabawa, nie chcę tej gali obstawiać za większe pieniądze bo oprócz Musaeva nie widzę tu pewniaków, Rutek mnie nie przekonuje ale zdaję sobie sprawę że może to ugrać dzięki zapasom jednak widzę cień szansy na zwycięstwo Chorwata przez KO
Rutek zajeżdża Filipa i z uśmiechem na twarzy wygrywa decyzją, Odzimkowski tak samo nie powinien mieć większych problemów z Jasonem i poprawia rekord w KSW oczywiście to moja opinia. Mówisz, że Musaev pewniak gali? tutaj chyba akurat żartujesz Michał mocno mu się postawi bił się w 84 teraz schodzi do 77 a Musaev to taki typowy naturalny lekki i przechodzi do 77 więc Zgniatacz powinien mieć w tym aspekcie przewagę a abstrahując od tego to w ogóle Pietrzak jest na prawdę solidny. Jak dla mnie nie wykluczona będzie niespodzianka.
Zaczynając to już pokuszę się o wytypowanie walk. Tomasik, Albert, Owczarz, Pietrzak, Rutek, Pudzian.
Reszta coin flip.
 
Pejić przez Ko 5.00 naprawdę mam przeczucie że może ustrzelić Rutka
Radcliff 3.50
Walka Pudziana zakończy się w ciągu 60 sekund 3.50
Zabawa, nie chcę tej gali obstawiać za większe pieniądze bo oprócz Musaeva nie widzę tu pewniaków, Rutek mnie nie przekonuje ale zdaję sobie sprawę że może to ugrać dzięki zapasom jednak widzę cień szansy na zwycięstwo Chorwata przez KO
Prędzej Rutkowski niż Musaev
 
Moim zdaniem największe pewniaki gali moim zdaniem to: Pudzian, Rutkowski, Musaev. Goście na których warto postawić, ale nie są aż tacy pewni to Santos, Tomasik, Kaczmarczyk, Krakowiak a ludzie, których nie jestem pewny, ale postawiłbym na nich to: Owcarz, Odzimkowski,
 
Lech (vs Śląsk) + Douglas Andrade + Romanov + Fiorot + Pudzianowski + Musaev @8.75 za 830

Romanov + Hawes + Fiorot + Pudzianowski + Rutkowski @4.95 za 870

KSW zamyka kupony na 10.4k przy wkładzie 1.7k.

Im bliżej gali mam wątpliwości co do Musaeva, niby kocur ale jednak idzie wagę wyżej, a Pietrzak niżej, mając przewagę siły przy dobrych zapasach może narobić kłopotów.


Chyba delikatnie pokontruję, bo kursy na faworytów już solidnie ubite. Jest tu jakiś wujek dobra rada? ;)
 
Last edited:
Lech (vs Śląsk) + Douglas Andrade + Romanov + Fiorot + Pudzianowski + Musaev @8.75 za 830

Romanov + Hawes + Fiorot + Pudzianowski + Rutkowski @4.95 za 870

KSW zamyka kupony na 10.4k przy wkładzie 1.7k.

Im bliżej gali mam wątpliwości co do Musaeva, niby kocur ale jednak idzie wagę wyżej, a Pietrzak niżej, mając przewagę siły przy dobrych zapasach może narobić kłopotów.


Chyba delikatnie pokontruję, bo kursy na faworytów już solidnie ubite. Jest tu jakiś wujek dobra rada?
Musaev ustrzeli Pietrzaka.

Powodzenia!
 
Lech (vs Śląsk) + Douglas Andrade + Romanov + Fiorot + Pudzianowski + Musaev @8.75 za 830

Romanov + Hawes + Fiorot + Pudzianowski + Rutkowski @4.95 za 870

KSW zamyka kupony na 10.4k przy wkładzie 1.7k.

Im bliżej gali mam wątpliwości co do Musaeva, niby kocur ale jednak idzie wagę wyżej, a Pietrzak niżej, mając przewagę siły przy dobrych zapasach może narobić kłopotów.


Chyba delikatnie pokontruję, bo kursy na faworytów już solidnie ubite. Jest tu jakiś wujek dobra rada? ;)
Powiem ci że mam wątpliwości co do Pudziana, boje się że w jakiejś kotłowaninie przewróci Strongmana usiądzie na nim i ubije. Obym się mylił, sam osobiście ominąłem tą walke.
 
Powiem ci że mam wątpliwości co do Pudziana, boje się że w jakiejś kotłowaninie przewróci Strongmana usiądzie na nim i ubije. Obym się mylił, sam osobiście ominąłem tą walke.
Też miałem takie myśli, ale jeśli te nagrania z treningów Bambordiera nie są zasłoną dymną to on na prawdę jest kaleką, wóz z węglem bez dynamiki i jakiejkolwiek techniki przy wprowadzaniu ciosów. Jak mi zostanie sam Pudzian to konterka to nie problem zwłaszcza że kursy oscylują już koło @4 na wygraną rywala.

A jak widzisz walkę Musaeva?
 
Lech (vs Śląsk) + Douglas Andrade + Romanov + Fiorot + Pudzianowski + Musaev @8.75 za 830

Romanov + Hawes + Fiorot + Pudzianowski + Rutkowski @4.95 za 870

KSW zamyka kupony na 10.4k przy wkładzie 1.7k.

Im bliżej gali mam wątpliwości co do Musaeva, niby kocur ale jednak idzie wagę wyżej, a Pietrzak niżej, mając przewagę siły przy dobrych zapasach może narobić kłopotów.


Chyba delikatnie pokontruję, bo kursy na faworytów już solidnie ubite. Jest tu jakiś wujek dobra rada? ;)

Musaev ustrzeli Pietrzaka.

Powodzenia!
Powiem szczerze, że również czytając kilka opinii mam większe wątpliwości co do Musaev-a, ale mimo wszystko uważam, że wygra. Pietrzak dobrze wyglądał z Soldicem, ale jak wiemy styl robi walkę. Uważam, że głównym czynnikiem będą zapasy, a tutaj Musaev jest raczej poziom wyżej niż Roberto. Wiadomo inna waga, ale to już druga walka Shamila w tej wadze. W walce z Urosicem, mimo bycia mniejszym gabarytowo zawodnikiem był aktywniejszy i kontrolował rywala. Aktualnie trochę czasu już minęło i wydaje mi się, że ciało przystosowało się do nowej wagi oraz nabrało więcej mięśni.

Co do Pudziana, wydaje mi się, że Mariusz zastosuje starodawną taktykę łapać i rzucać. Rywal, który zaprezentował tarczowanie na wstawionym filmiku wyglądał tragicznie. Należy jednak pamiętać, że to waga ciężka a w takiej jeden cios nawet nie techniczny wystarczy by kogoś uśpić. Po niskim kursie moim zdaniem nie warto.

Ciekawe kursy:
Pejic wygra w TKO/KO w rundzie 1-2 @6.5 - jeśli ktoś chciałby zagrać Pejica to chyba najlepiej w ten sposób.
 
Back
Top