KSW 61: To Fight or Not To Fight - 5 Czerwca

Z tej gali:

Erslan & Stosic @2.13 Betsson (zagrane wcześniej po lepszych kursach)

Pudzian @1.50
Unibet

Ulany Juras który jedynie to może prowadzić programy i inne podobne rzeczy, prawdopodobnie 5 minut spędzi pod Pytonem. Następnie będzie miał trudności z wyjściem do kolejnej przez swój mostek czy kręgosłup. Możliwość poddania się. Daje mu słabe szanse na dotrwanie do końca. Za duża przewaga kg i siły.

I wszystko. Nic innego nie tykam :cool:

Pierwszy easy w bazie :cool:

Czekamy na Pytona.
 
Od kiedy lucky luj to easy?
Dla niektórych wszystko jest izi job jak wejdzie. Może walki nie oglądał. Też uważałem Stosica za faworyta ale zagrałem Kitę bo było value i w sumie mógł to wygrać. Wszystko na to wskazywało. Typ w plecy ale uważam, że pomysł był dobry.
 
Dla niektórych wszystko jest izi job jak wejdzie. Może walki nie oglądał. Też uważałem Stosica za faworyta ale zagrałem Kitę bo było value i w sumie mógł to wygrać. Wszystko na to wskazywało.
Ja miałem pogranego Stosica przed czasem, ale to nie było easy w żadnym wypadku.
 
  • Like
Reactions: Evo
Kita to jednak przegryw. Ustawiał sb stosica cala rundę i dał się trafić jak dzieciak... Pudzilla by zamykał maxi zysk na 2300.
 
Kita to jednak przegryw. Ustawiał sb stosica cala rundę i dał się trafić jak dzieciak... Pudzilla by zamykał maxi zysk na 2300.
41 lat, nie ten timing już i nie taka szczęka jak u 30 latka, szkoda, bo to było do wygrania.
 
Z tej gali:

Erslan & Stosic @2.13 Betsson (zagrane wcześniej po lepszych kursach)

Pudzian @1.50
Unibet

Ulany Juras który jedynie to może prowadzić programy i inne podobne rzeczy, prawdopodobnie 5 minut spędzi pod Pytonem. Następnie będzie miał trudności z wyjściem do kolejnej przez swój mostek czy kręgosłup. Możliwość poddania się. Daje mu słabe szanse na dotrwanie do końca. Za duża przewaga kg i siły.

I wszystko. Nic innego nie tykam :cool:

A i dla tych co grają np. w STS kupon na dłużej to na podatek jak znalazł piątkowy z boksu Chudinov. Pozostałem propozycje bokserskie pojawią się w swoim czasie na zamkniętej grupie :tiphatb:

4 X w Bazie easy :cool:
Po resztę zapraszam do zamkniętej grupy :tiphatb:
 
Prawie 230 kg tucznika i pomidora w ME nie zawiodło na kuponach "przed czasem" i "Pudzian", ale miałem chwile strachu, kiedy wyglądało na to, że spędzą drugą i trzecią rundę na podłodze w czułych objęciach...

Dodam tylko, że Jurasowi się MOCNO ufarciło, bo Pan Szymon to by go zaszlachtował, pociął na kotlety i zrobił biznes na fast fudzie z hamburgerami.
 
1622929763518.png


Takie gale to ja szanuję. :antonio:
 
Nie bawmy się w dzieci co w piaskownicy jeden drugiemu zabrał łopatkę i wiaderko :cool:

(cytować będziemy kiedy indziej :lol:)
 
Dobra gala: Magard i Djiroun odrobieni z nawiązką. Jednak Owcarz jako podstawa dała radę, ale drugi raz bym na nią kasy nie postawił. :lol:
Owcarz za grubsze.
Owcarz, Pudzian, Parnass za średnie.
Erslan, Parnas, Owcarz, Jurkowski nie wygra przez ko za drobne.

:mamed:
Jedynie maxizysk poszedł się klasycznie jebać :boss:, ale stawiane na szybko bo ,,promocja" :lol:

1622930736777.png
 
Back
Top