KSW 60 - 24 kwietnia

Obejrzalem przegrane Izu w boksie i go ostatecznie odpuszczam. Ma podejrzana szczeke
 
Ja idę w rundy na tej gali
Sobiech Kaczmarczyk + 2.5 rundy 1.65
Ziółkowski Kazieczko + 3.5 rundy 1.8
Rola Wójcik decyzja w walce 1.4
De Fries Narkun + 2.5 rundy 1.5
 
Last edited:
Panowie jedyna walka o której tu nikt nie pisal to zestawienie Surdyna z Wiklaczem. Ja za drobne chyba puszcze Surdyna bo kurs trochę przesadzony, wcale tak źle się nie pokazal ze Stasiakiem
 
Po namyśle zagram jednak na Role, obejrzałem walkę na Genessis i przypomniało mi się, że dużo osób ładowało w Porażyńską, a tam się okazało, że ona nie potrafiła ciosu wyprowadzić, natomiast Olka cały czas do przodu i presja. Ola ma tutaj mega dużą przewagę jeśli chodzi o stójkę, 12cm różnicy w zasięgu, jak mądrze to poprowadzi to rozbiję i wypunktuje tego kurdupelka przez 3 rundy.

Aleksandra Rola decyzja @3.50
Rola + Kaczmarczyk + PDF @4.95
 
Po namyśle zagram jednak na Role, obejrzałem walkę na Genessis i przypomniało mi się, że dużo osób ładowało w Porażyńską, a tam się okazało, że ona nie potrafiła ciosu wyprowadzić, natomiast Olka cały czas do przodu i presja. Ola ma tutaj mega dużą przewagę jeśli chodzi o stójkę, 12cm różnicy w zasięgu, jak mądrze to poprowadzi to rozbiję i wypunktuje tego kurdupelka przez 3 rundy.

Aleksandra Rola decyzja @3.50
Rola + Kaczmarczyk + PDF @4.95
Wez pod uwagę ze Porazynska ma umiejętności na poziomie Najmana. Karolina by ją rozniosła jak gnój po polu
 
Nie żebym polecał grać Ugonoha, ale pamiętam ostatnia walkę Samociuka z Granitem i sprawiał wrażenie gościa, który nie ma mocy w łapach. Izu jest jak to się tu mowi na strzała, ale nie sądzę żeby akurat dziś mu się krzywda stała. Jeszcze go trochę podpromują zanim ktoś go zmieli.
 
W moich skromnych przemyśleniach Izu usadza oponenta w 1 lub w 2 rundzie, PDF jak nie da się znokautować szybko to powinien lekko ugrać, Tomek zapowiadał, że będzie nacierał wywierał presję i szukał nokautu w 1 lub w 2 rundzie ale ważąc tyle kg mniej to nie wiem czego może szukać, Do tego Surdyn z dogów, Koziorzębski-Surdu decyzja. A Kaczmarczyka odpuszczał chociaż pewnie wygra ale kurs mierny a z debiutantami to różnie bywało.
 
Tego Koziorzębskiego po tym co widziałem w walce z Krakowiakiem też bym już w życiu nie postawił, chłop tam miał tlenu na 1 rundę, ujebałem wtedy i już nigdy więcej frajera nie chce widzieć na kuponie. Nie a nic mnie to nie zaskoczy jak mu Rumun wpierdoli w 3 rundzie i wybije z głowy KSW. Jeszcze @1.40 dali na leszcza, śmiech ten kurs. Ogólnie słaba ta gala do typowania.
 
Tego Koziorzębskiego po tym co widziałem w walce z Krakowiakiem też bym już w życiu nie postawił, chłop tam miał tlenu na 1 rundę, ujebałem wtedy i już nigdy więcej frajera nie chce widzieć na kuponie. Nie a nic mnie to nie zaskoczy jak mu Rumun wpierdoli w 3 rundzie i wybije z głowy KSW. Jeszcze @1.40 dali na leszcza, śmiech ten kurs. Ogólnie słaba ta gala do typowania.
Wtedy brał walkę na zastępstwo bez obozu.
 
De Fries - Narkun: walka zakończy się przed czasem - TAK
1.80 (STS)

Dawno nie widziałem takiego rozbicia kursów. Fortuna ma 1.30, że walka zakończy się przed czasem i 3.00 na werdykt. Inne buki poszły w środek kursów, a STS stoi z mocnym 1.80 od kilku dni. Jednak po ważeniu oraz wywiadach Narkuna mamy już zdradzony cały gameplan przez niego, który tym razem w zasadzie wyjdzie do walki jak do swoich walk w 93 kg. Narkun też jest mega nakręcony, pobudzony i emocjonalny, co powinno działać pozytywnie na szybsze skończenie walki.

Ciągle jest powoływanie się na ich pierwszą walkę, ale wtedy Narkun od wyjścia do 3 rundy praktycznie tylko słaniał się na nogach i nie nadawał się już do walki, a De Fries zamulał, aby tylko dowieźć wygraną. Jednak, kiedy Narkun miał siły i był agresywny to w 1 rundzie został podłączony, a w 2 rundzie sam był bliski poddania.

Dzisiaj powinien być o wiele dłużej w tej walce żwawy i z lepszą kondycją, a De Fries mimo ogromnej przewagi i ledwo żyjącego Narkuna i tak miał duże problemy, kiedy ten poszedł w awanturę w 5 rundzie i widać było, że mimo niskiego tempa De Fries już wtedy z kondychą stał słabo. Teraz Narkun chce lecieć na niego agresywnie w stójce i wywierać na nim presję. Myślę, że dzięki temu ta walka nie dojdzie do końca.

Koziorzębski - Surdu: walka zakończy się przed czasem - TAK
1.85 (STS)

Ostatnie walki Koziorzębskiego są bardzo dynamiczne i ofensywne. Z Krakowiakiem praktycznie ciągle zagrażali sobie zakończeniem walki i w końcu za trzecim razem Krakowiak go poddał, gdzie wcześniej też miał dwie świetne okazje, ale Kacper jakimś cudem z tego wychodził (raz uratował go gong).

Surdu na 13 walk ma 3 decyzje w tym 1 właśnie na KSW. Jednak walkę toczył z Romanowskim, który na 12 ostatnich walk 10 miał decyzjami i wszystkie praktycznie kopiuj/wklej takie same - stójka, bez obaleń i podłączeń. Dlatego Surdu wg mnie jest teraz błędnie oceniany jako mułowaty, ale z Koziorzębskim walka powinna być o wiele bardziej ofensywna i ciekawa, bo tutaj już mogą być sprowadzenia i podłączenia (Romanowski go podłączył, co daje w wątpliwość szczękę Surdu, bo zazwyczaj tego nie robi). Dodatkowo nie wiem czemu walczą w 80 kg, a nie 77, co zawsze sprzyja szybszemu końcowi.

Marian Ziółkowski - Maciej Kazieczko: walka zakończy się przed czasem - TAK
1.72 (Etoto)/1.65 (STS)

Można też próbować mocniej i Mariana przed czasem 2.55. Kazieczko doszedł do walki o pas nie pokonując w sumie nikogo mocnego - Kopera (po tej walce bilans 0-2), Caput (walka w zastępstwie kilka dni przed galą), Dubois oraz Kaliciński (który po walce z Kazieczko ma bilans 1-2). Wątpliwą też była kondycja u Kazieczki w ostatniej walce z Caputem, który ją wziął kilka dni przed galą, a tutaj czeka nas 5 rundowa batalia. Spodziewam się podobnego scenariuszu do walki z Szymańskim, gdzie Kazieczko nie będzie mógł dorwać Mariana, a ten będzi go punktował i w końcu wykończy w późniejszym czasie. Chociaż przy zagraniu tego zakładu wchodzi jeszcze handicap wcześniejszych rund, kiedy Kazieczko może zagrozić jakimś trafieniem, co robił we wcześniejszych walkach i dlatego puszczam sobie bezpieczniej.
 
De Fries - Narkun, może wyglądać podobnie do pierwszej walki chyba, że Narkun będzie miał dużo lepsze cardio (niż w I walce). Stawiam w roli faworyta Anglika, wycieczka wagę wyżej z reguły jest trudniejsza.
Sobiech i Karczmarczyk kończyli już walki w pierwszych rundach, obstawiam, że tym razem co najmniej zobaczymy drugą odsłonę.
Typ na Koziorzębskiego to w zasadzie typ przeciwko Surdu, który wybitny nie jest, choć nie zaskoczy mnie jeśli wygra.

Kupon zagrany z bonusem 1.14
De Fries
Sobiech - Kaczmarczyk - liczba rozpoczętych rund powyżej 1.5
Koziorzębski
@3.14 netto
 
Last edited:
1619290025260.png
 
Złożył się ten leszcz Koziorzębski jak origami, uff dobrze, pięknie. Piekny kop, jebać frajera.
 
Kacper w ostatniej walce razem z rywalem mieli tyle samo czasu na przygotowanie. Tak mówił dyrektor KSW. Jakoś chyba koło miesiąca. Teraz już bite dwa jest na sali plus wyprawy w góry itd.

Ja go gram @1.50 Betsson
Surdu to leszcz.

Plus Kaczmarczyk @1.27 i wspomniany na początku Fries.

Analiza Kacpra w plecy
Dostał placek KO :cry:
 
Back
Top