KSW 60 - 24 kwietnia

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
ksw-60.jpg




Karta walk KSW 60:



Walka o pas kategorii ciężkiej | KSW Heavyweight Championship Bout
120,2 kg/265 lb: Phil de Fries (19-6, 3 KO, 12 Sub) vs Tomasz Narkun (18-3, 3 KO, 14 Sub)



Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout
70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski (22-8-1, 6 KO, 12 Sub) vs Maciej Kazieczko (7-1, 4 KO)



120,2 kg/265 lb: Izu Ugonoh (1-0, 1 KO) vs Thomas Narmo (4-0, 3 KO, 1 Sub)
83,9 kg/185 lb: Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub)
65,8 kg/145 lb: Krzysztof Klaczek (12-6, 3 KO, 4 Sub) vs Vojto Barborik (12-1, 1 KO, 9 Sub)
61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz (10-3-1, 8 Sub) vs Patryk Surdyn (5-1, 1 KO, 2 Sub)
 
Phil de Fries @1.85 Fortuna

Oraz Izu przed czasem @1.50 Fortuna
Po najmniejszej linii oporu. Rywal Izu to jakiś były hokeista :penn: czyli wynik tylko jeden. A Fries powtarza scenariusz z pierwszej walki :tiphatb:
Najlepiej jak by to dał już np. Betsson.
 
co do de friesa spoko też wygląda wygrana przez decyzje 4.75 sts chyba w ostatniej walce nie było żadnego zagrożenia skończenia ze strony angola musze jeszcze raz obejrzec walke. A tak poza tym nie skreślałbym Tomka nie zdziwie się jak ustrzeli
 
a jak ktoś nie jest pewny, że wygra Kaczmarczyk, to polecam obejrzeć pierwszą rundę walki Sobiech vs Fajer.
 
Ja idę w stronę niebezpiecznego Ilicia 1.6 z bukmacherskiego punktu widzenia bet gali
Dla mnie to podstawa na kupon
Jakubiec jest dziurawy jak sito plus nie jego kategoria
Warunki Fizyczne Serba zrobią robotę

+
Kaczmarczyk
Izu
Ziółkowski

De Fries
Wójcik
Barborik
 
Ja cały czas mam przed oczami ostatnią walkę Koziorzębskiego na basenie

:korwinlaugh:

A żeby wpis miał jakiś sens to dodam, że ja wjechałem wcześniej w Ziólkowskiego i Ugonoha, a dzisiaj dodatkowo w Kaczmarczyka i Wójcik w połączeniu ze Skibińskim i Loską z EFM.
 
W Koziorzębskiego można wjechać, ostatnio brał walkę przed galą stąd cardio fatalne.
Ja zagram
Koziorzębski+Ugonoh KO+ Ziółko + Kaczmarczyk
Singiel Defryz decyzja

PS> Ale ten Wikłacz ma niewyparzony ryj matko jedyna :D
 
W Koziorzębskiego można wjechać, ostatnio brał walkę przed galą stąd cardio fatalne.
Ja zagram
Koziorzębski+Ugonoh KO+ Ziółko + Kaczmarczyk
Singiel Defryz decyzja

PS> Ale ten Wikłacz ma niewyparzony ryj matko jedyna :D
Wygląda jakby sobie robił botoks
:mamed:
 
Izu przed czasem
Koziorzębski
Marian - Kazieczko over 2.5
Rola - Wójcik decyzja


Narkun przez ściągnięcie gaci:awesome:
 
Tacy pewni jesteście Izu? ?
Wiking spory gosc a Izu ma podejrzana szczękę
20210404_090329.jpg
 
Narkun vs De Fries walka zakońcy się na punkty/ nie @1.47 to promocja. Nie widze scenariusza gdzie po piątej rundzie jest decyzja
 
Back
Top