KSW 60 - 24 kwietnia

Panowie czy ktoś stawiał Klaczka ?
Kurs 3.50 i tak się zastanawiam.. ten jego rywal obijał samych kelnerów, byłbym wdzięczny o wasza opinię
 
Panowie czy ktoś stawiał Klaczka ?
Kurs 3.50 i tak się zastanawiam.. ten jego rywal obijał samych kelnerów, byłbym wdzięczny o wasza opinię
Barborik brązowy pas bjj, znakomity parter i niekoniecznie obijał samych kelnerów. Akrobata parterowy do tego dochodzi dobra praca na nogach, zmiana pozycji, ciężko Krzychowi będzie go złapać w jakiejkolwiek płaszczyźnie. Moim zdaniem Barborik wygra to na luzie i może to zrobić w każdy sposób przez poddanie, decyzję czy tko w parterze.
 
Panowie czy ktoś stawiał Klaczka ?
Kurs 3.50 i tak się zastanawiam.. ten jego rywal obijał samych kelnerów, byłbym wdzięczny o wasza opinię

Po obejrzeniu walk jednego i drugiego nie daje duzych szans Polakowi. Wiekszosc walk Barborika toczy sie w parterze, wiec Krzysiek musialby popisac sie defensywnymi zapasami i liczyc na szanse w stojce gdzie tez go nie widze przez roznice w warunkach fizycznych. Licze ze podda Barborik bo tak pogralem za drobne
 
Zastanawiam się nad takim kuponikiem
Surdu
Izu przed czasem

Kursik 3.9
Ciężki temat, Izu przed czasem może się nie udac, czasami może być scenariusz, że Izu wymęczy to decyzja, zbyt ryzykowne. A Kacper z Surdu to walka z gatunku nie tykam bo ciężko wskazać mi faworyta tej walki,także kupon ryzykowny według mnie.
 
Ciężki temat, Izu przed czasem może się nie udac, czasami może być scenariusz, że Izu wymęczy to decyzja, zbyt ryzykowne. A Kacper z Surdu to walka z gatunku nie tykam bo ciężko wskazać mi faworyta tej walki,także kupon ryzykowny według mnie.
Ciężko mi sobie wyobrazić że będzie u nich decyzja, pomysle może nad betem ze walka zakonczy się przez ko bo Izu ma podejrzana szczękę
 
Ciężko mi sobie wyobrazić że będzie u nich decyzja, pomysle może nad betem ze walka zakonczy się przez ko bo Izu ma podejrzana szczękę
Ja tej walki nie ruszam, po prostu. Trzeci rywal dla którego trzeba inaczej się przygotować. Tu różnie może być.
 
Samociuk ma strasznie dziurawa stójkę, jeśli trafiłby izu to będę mega zdziwiony
 
Ja tej walki nie ruszam, po prostu. Trzeci rywal dla którego trzeba inaczej się przygotować. Tu różnie może być.
Wogole ta gala jest chujowa do stawiania..
Póki co mam tylko Kaczmarczyka i Karolinę a reszta walka ryzykowna by wstawić na tasiemke
 
To nie ufc że będą 2-3 walki o pas mistrzowski. Jestem ciekaw kilku walk a poza tym nie trzeba dawać im 40 zł żeby to obejrzeć w TV
Ale co ma ufc do ksw? I o jakis 3 walkach o pas piszesz bo ja nic takiego nie wspominałem. Wystarczą dobre elekryzujace starcia a tu jest ich tak jak pisałeś kilka. Ja czekam na 3 walki a reszta mnie nie interesuję. Główna walka ktora ma sprzedac PPV to stary odgrzewany kotlet w dodatku jednostronne widowisko.To że sa strimy to wie każdy, tylko ja pisalem ze dla mnie nie jest warta 40zl ta rozpiska. Dobra nie ma co pierdolic, Powodzonka
 
Ale co ma ufc do ksw? I o jakis 3 walkach o pas piszesz bo ja nic takiego nie wspominałem. Wystarczą dobre elekryzujace starcia a tu jest ich tak jak pisałeś kilka. Ja czekam na 3 walki a reszta mnie nie interesuję. Główna walka ktora ma sprzedac PPV to stary odgrzewany kotlet w dodatku jednostronne widowisko.To że sa strimy to wie każdy, tylko ja pisalem ze dla mnie nie jest warta 40zl ta rozpiska. Dobra nie ma co pierdolic, Powodzonka
Również :)
 
Zobaczyłem co miałem zobaczyć. Wszystkie za i przeciw. Dla mnie jest to do jednej mordy walka :cool:Daje marne szanse że Dudek dotrwa do końca.

Aleksander "Joker" Ilic @1.45 (tyle w fortunie, net @1.40)
 
Phil zrobil dobry oboz u siebie, trenował między innymi z Tillem,Aspinalem i Paulem Craigiem.
Narkun o dziwo bedzie ważył mniej niż ostatnio, chyba liczy na to ze go ustrzeli w 1/2 rundzie
 
Narkun o dziwo bedzie ważył mniej niż ostatnio, chyba liczy na to ze go ustrzeli w 1/2 rundzie
Skąd info ze bd ważył mniej niż ostatnio
Trzeba czekać do porannego ważenia bo chuj wie ile bedzie ważył. W tych wywiadach to większość pierdoli farmazony
 
Skąd info ze bd ważył mniej niż ostatnio
Trzeba czekać do porannego ważenia bo chuj wie ile bedzie ważył. W tych wywiadach to większość pierdoli farmazony
Tutaj nawet Łukasz jest większy od niego
20210422_195716.jpg
 
Back
Top