KSW 60 - 24 kwietnia

Zastanawiałem się nad Kazieczkiem ale kurde.. taki Caput go przewracał a dwa ze myślałem ze Maciek ma wiecej walk na koncie a tu tylko 8.. różnica doświadczenia bardzo duza.
Gdyby to były 3 rundy to bym zaryzykował ale z tego co pamiętam to Maciek nigdy nie był tytanem kondycji..
 
Ziółkowski Kazieczko
+ 3.5 rundy 1.8
+ 4.5 rundy 2.19 (opłaca się bardziej niż decyzja w walce która o dziwo ma mniejszy kurs 2.0 )
 
Ozkaplan wypadl przez covid
D34DD18C-BAB7-42F4-9733-38ECAFCCA70A.jpeg
:mamed:
 
Ja pogram prędzej 1,5+
Na moje kurs będzie atrakcyjny a nie sądzę aby oboje narzucili tempo żeby skończyć w 1 rundzie
 
1.25 na Izu na betclic wydaje się chyba ,,ok" Samociuk nie potrafił skończyć takiego starego placka jak Janiszewski wiec trudno mi sobie wyobrazić ze znokautuje polskiego Francisa Ngannou
 
Zastanawiam się nad Rolą, schodzi teraz wagę niżej i będzie wieksza od Karoliny.
Podobno przygotowywuje się do tej walki z Ewelina Woźniak ktora wedlug mnie jest teraz nr 1 w Polsce (nie licząc oczywiście Asi Jedrzejczyk)
Kurs tez ok bo ponad 2, wy co sądzicie panowie ?
 
Zastanawiam się nad Rolą, schodzi teraz wagę niżej i będzie wieksza od Karoliny.
Podobno przygotowywuje się do tej walki z Ewelina Woźniak ktora wedlug mnie jest teraz nr 1 w Polsce (nie licząc oczywiście Asi Jedrzejczyk)
Kurs tez ok bo ponad 2, wy co sądzicie panowie ?
Mówisz o tej samej Oli Roli, która została uduszona przez prezenterkę telewizyjna, która kiedyś coś tak boksowała? :lol:
 
Mówisz o tej samej Oli Roli, która została uduszona przez prezenterkę telewizyjna, która kiedyś coś tak boksowała? :lol:
Ale karolina juz trenuje jakiś czas, dwa ze to poddanie było trochę na farcie bo właśnie przez to ze byla dziennikarka uśpiła czujność Roli w parterze
:awesome:
 
nie mowi o tej roli co 2 razy rozje... wozniak na amatorstwie
Taa ale nadrobiłem jej walke z Owczarz i strasznie słabo w niej wypadla.
Chyba sobie odpuszczę bo zauważyłem że Rola nie lubi presji a Karolina będzie szła do przodu.
 
Podobno przygotowywuje się do tej walki z Ewelina Woźniak ktora wedlug mnie jest teraz nr 1 w Polsce (nie licząc oczywiście Asi Jedrzejczyk)
Wg informacji jakie mam, nie przygotowują się razem, po prostu była tam na sparingach (w Czerwonym Smoku).
Co do samego zestawienia, ja widzę Wójcik jako faworytkę.
 
A ja twierdzę, że Rola jako większa i silniejsza z większym fight IQ (i chyba nie tylko fight) zgrinduje ją pod siatką i przeleży zapaśniczo do decyzji :tysoncoffe:
 
A ja twierdzę, że Rola jako większa i silniejsza z większym fight IQ (i chyba nie tylko fight) zgrinduje ją pod siatką i przeleży zapaśniczo do decyzji :tysoncoffe:
A Wójcik przypadkiem nie wywodzi się z zapasów? Jak ogladalem jej walke z Sylwia to Janisz coś tam pierdolil o jej zapasach
 
A Wójcik przypadkiem nie wywodzi się z zapasów? Jak ogladalem jej walke z Sylwia to Janisz coś tam pierdolil o jej zapasach
Nie wiem. Rola jest dużo większa i będzie silniejsza, jest inteligentniejsza a ostatnio nawet wygrała walkę na gołe pięści... ja bym tam jej nie skreślał
pamiętajmy, że to WMMA tutaj nie ma jakichś wielkich skillów, często o wygranej decydują inne rzeczy niż u mężczyzn
 
Kaczmarczyk P. @1.25 - wydaje się posiadać solidne umiejętności w każdej płaszczyźnie. Bet raczej przeciwko jego rywalowi. Według tego co ćwierkają ptaszki przygotowania nie wyszły mu najlepiej prezentując się niezbyt dobrze na tle amatorów.

Wójcik K. @1.62 - również bet przeciwko rywalce. Ola miała problem w walce z bardzo przeciętną kickboxerką, która moim zdaniem jest dużo słabsza od Wójcik. Dodatkowo Rola pokazała straszne braki grapplerskie podczas walki z Karoliną Owczarz. Wójcik jako agresywna strike'rka nie bojąca się zapasów na siatce powinna mieć wystarczające BJJ, aby czuć się tam bezpieczenie. Według wywiadów Aleksandra w tych przygotowaniach dodała jeszcze pracę na pełen etat oraz wspominała, że zdarza jej się trenować na grupie średniozaawansowanej. Jeśli ktoś miałby paść kondycyjnie w tej walce to powinna to być Rola. Wójcik może być lepiej naładowana, ponieważ moim zdaniem nie zbija ona zbyt wiele wagi do swojej kategorii.
 
Jednak odpuszczam Koziorzebskiego.

Surdu do walki z Romanowskim trenował w Łodzi w Octopusie i w Sharkach z Zaborem. Tym razem ciężki obóz przygotowawczy w Ankosie z trenerem Andrzejem, więc po tym kursie odpuszczam Kacpra.
 
Back
Top