KSW 60 - 24 kwietnia

Narkun vs De Fries walka zakońcy się na punkty/ nie @1.47 to promocja. Nie widze scenariusza gdzie po piątej rundzie jest decyzja
A dla mnie decyzja to najbardziej prawdopodobna opcja. Czemu nie widzisz takiego scenariusza? Przecież pierwsza walka pokazała idealnie, jak to może wyglądać. Ja się spodziewam powtórki i będę próbował singlem De Fries decyzją.

Ani Narkun ani De Fries nie są finiszerami. Obaj mają na tyle dobre BJJ, że są w stanie bronić większości prób poddań.
 
A dla mnie decyzja to najbardziej prawdopodobna opcja. Czemu nie widzisz takiego scenariusza? Przecież pierwsza walka pokazała idealnie, jak to może wyglądać. Ja się spodziewam powtórki i będę próbował singlem De Fries decyzją.

Ani Narkun ani De Fries nie są finiszerami. Obaj mają na tyle dobre BJJ, że są w stanie bronić większości prób poddań.
Powiem Ci szczerze ze mam jakieś przeczucie ze Narkun to wygra przez ko/tko.
Wie czego się spodziewać tym razem i wyjdzie bardzo zmotywowany.
W 1szej walce dobrze naruszył Phila w 5 rundzie.
 
Powiem Ci szczerze ze mam jakieś przeczucie ze Narkun to wygra przez ko/tko.
Wie czego się spodziewać tym razem i wyjdzie bardzo zmotywowany.
W 1szej walce dobrze naruszył Phila w 5 rundzie.
To jest waga ciężka, wykluczyć nie można, aczkolwiek ja stawiam De Fries decyzją + kontra na Narkun poddaniem. Narkun to waciak, technicznie strikersko wygląda słabo, oczywiście jakiś cep może trafić ale De Fries szklany raczej nie jest.
 
To jest waga ciężka, wykluczyć nie można, aczkolwiek ja stawiam De Fries decyzją + kontra na Narkun poddaniem. Narkun to waciak, technicznie strikersko wygląda słabo, oczywiście jakiś cep może trafić ale De Fries szklany raczej nie jest.
Narkun poddanie ? Prędzej to wygra przez nokaut, poddanie jest mało realne.
Pdf to dobry grappler
 
Narkun poddanie ? Prędzej to wygra przez nokaut, poddanie jest mało realne.
Pdf to dobry grappler
Narkun jest na zdecydowanie wyższym poziomie grapplersko, akurat tu nikt nie powinien mieć wątpliwości (to jest przepaść, mimo, że nie lubię Narkuna, to nie będę mu odbierał, że grapplersko w swojej wadze jest w ścisłej czołówce w Europie). W drugiej rundzie udało mu się złapać De Friesa, tylko pomógł gong kończący rundę.

Narkun na 21 walk ma tylko 3 KO/TKO. Poza tym to półciężki walczący z naturalnym ciężkim.
De Fries też ma tylko 3 KO/TKO na 25 walk...
 
Narkun vs De Fries walka zakońcy się na punkty/ nie @1.47 to promocja. Nie widze scenariusza gdzie po piątej rundzie jest decyzja

W STS wczoraj jeszcze miałeś na to kurs 1.80, a obecnie 1.75, więc ogromne przebicie i zdecydowanie tam lepiej zagrać to zdarzenie.
 
Kwestia czy Koziorzębski będzie miał kondycję czy nie.
Koziorzębski z walki z Duszą to mega kozak
Koziorzębski z walki z Krakowiakiem to kompletne dno
A w tej walce co zobaczymy?
Koziorzębski za drobne ..... na pojedyńczym kuponie ......po tym co ostatnio pokazał musi sobie zapracować na zaufanie u fana
Ta walka pokaże czy odrobił lekcję
 
Ja mam taką propozycję na kuponik

Ziółkowski Kazieczko + 3.5 rundy 1.8
De Fries Narkun + 2.5 rundy 1.5

Obstawiam nawet obie walki + 4.5 i decyzję
 
Kacper w ostatniej walce razem z rywalem mieli tyle samo czasu na przygotowanie. Tak mówił dyrektor KSW. Jakoś chyba koło miesiąca. Teraz już bite dwa jest na sali plus wyprawy w góry itd.

Ja go gram @1.50 Betsson
Surdu to leszcz.

Plus Kaczmarczyk @1.27 i wspomniany na początku Fries.
 
Co myślicie o Surdu? Może wygra, z Romanowskim nie pokazał się aż tak źle.

A Romanowski to jakaś konkretna figura jest ? Poza tym do walki wyszedł chory a Surdu i tak uja zrobił :facepalm: żadnego zagrożenia przez 15 minut.
 
  • Like
Reactions: Olo
Też zagadka czy te Rumuny czy inne przez Covida przyjadą czy nie dostaną nagle rozwolnienia. Fries czy z UK wyjedzie.
 
1618525488224.png


-390pln
tutaj Kaczmarczyk i brak decyzji u Narkuna grałem wcześniej, ale rozjebali kupon na 20k:childcry:
 
Jakis buk oprócz Fortuny ma kursy na dokladne rozstrzygniecia? Interesuje mnie Barborik przez poddanie.
 
Też zagadka czy te Rumuny czy inne przez Covida przyjadą czy nie dostaną nagle rozwolnienia. Fries czy z UK wyjedzie.
Wiesz jakbyś był mądrzejszy to wpisał byś sobie surdu istagram i bys zobaczył gdzie trenuje i gdzie przebywa obecnie ale jestes kolejnym cięzkim przykładem co patologia robi z ludzmi
 
Back
Top