KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

a co mi tam, pochwalę się, tak rzadko mam okazję :awesome: to jest ten kupon pod bonus na Fortunie, z walką Pudziana było ponad 700do wzięcia

1616331057788.png
 
Ułatwię. Z czasu ostatniego bekapu z 2019 jeszcze w ogóle nie istniałeś na Cohones.
Być moze.... Chociaż wydaje mi się że 2019 już byłem.... Szkoda... Łączę się w bólu ze wszystkimi którym wczoraj Racić popsul kupony... Mi w sumie na ponad 8 koła.... Na pozostałe 2 koła Song z UFC i na kolejne 2 koła spapral under 4,5 u Holland brunson....szkoda wczoraj był potencjał na Grube sianoooo
 
Stosic/Włodarek sub-nie+Rajewski/Lazic sub-nie+Pudzianowski/Dia sub-nie+Brunson/Holland sub-nie+Dawson/Santos sub-nie+Gillespie wygra w 1r-nie @2.25 za 1000
Kaszubowski/Pietrzak sub-nie+Dolidze wygra w 1r-nie+Racic/Przybysz koniec w 1r-nie+Ł.Rajewski+Tuivasa @3.20 za 300
Rajewski/Lazic decyzja-nie+Stosic+Gillespie/Riddel sub-nie @3.86 za 150
S.Rajewski+Racic+Pudzianowski+Włodarek ko/tko-nie+Giles/Dolidze koniec w 1r-nie @6.07 za 100
Dyrschka ko/tko-nie+Radcliffe/Janikowski dec-nie+Padilla/Bartosiński dec-nie+Dawson+Yanez wygra w 1r-nie+Dolidze ko/tko-nie @5.00 za 50
Reneau @2.69 za 100
Radcliffe @3.53 za 50
Lazic/Rajewski ko/tko-tak+Racic/Przybysz ko/tko-nie+Pietrzak/Kaszubowski dec-nie @4.40 za 50
M.Jackson sub-tak za 30
Stosic+Pietrzak+Ł.Rajewski+S.Rajewski/Lazic dec-nie+Racic+Pudzianowski+Tuivasa @20.46 za 100

+640
 
Moim zdaniem dość mocno ryzykowne to wszystko.
Janikowski może wygrać przed czasem.
Ł.Rajewski może być przeleżany przez Niemca.
Gillespie moim zdaniem ugra z Riddellem.
Strader bez większych szans, nawet jako dog, w sumie bym się nie zdziwił jakby go Jackson skończył w 1r, choć to raczej nie jest typ mocno bijącego finishera.
Dawson nie ma gardy, pamiętam, że przeciwko niemu już grałem. Nie jestem przekonany, czy przeleży Brazylijczyka (choć ten już dziadek).
Brunson ma czym postraszyć Hollanda i jak to mądrze rozegra (zapasy) to wygra.
Tuivasa pójdzie do przodu, może znokautować w 1r. W mojej ocenie większość typów niegrywalna.

Pozostaje życzyć powodzenia.
W sumie to przewidziałem @barthez01
 
W sumie to przewidziałem @barthez01
Gratuluje:beer:
Nie zawsze się będzie na plus. Ostatnie 3 tygodnie na plus teraz przyszedł minus. Porażka się przyda bo to jeszcze da podwójnego kopa do cięższej analizy. Straciłem kilka stówek na tej gali, ale nie straciłem całkowitego budżetu. Mam na koncie 2000 zł od 2021 roku jak zacząłem grać a wstępny budżet to było 500 zł.
Przez 3 miesiące niecałe udało się ugrać 1500 zł więc uważam, że nowa taktyka przynosi efekty.
 
Gratuluje:beer:
Nie zawsze się będzie na plus. Ostatnie 3 tygodnie na plus teraz przyszedł minus. Porażka się przyda bo to jeszcze da podwójnego kopa do cięższej analizy. Straciłem kilka stówek na tej gali, ale nie straciłem całkowitego budżetu. Mam na koncie 2000 zł od 2021 roku jak zacząłem grać a wstępny budżet to było 500 zł.
Przez 3 miesiące niecałe udało się ugrać 1500 zł więc uważam, że nowa taktyka przynosi efekty.
Nie ma co gratulować, ja tego nie grałem ;)
KSW ~3k zysku i tyle samo stracone na ostatnim LFA. W międzyczasie od zamknięcia forum tylko odrobione straty i miesiąc na ten moment może z dwie stówki do przodu. Szału nie ma, ale zostało półtora tygodnia.
 
Last edited:
Nie ma co gratulować, ja tego nie grałem ;)
KSW ~3k zysku i tyle samo stracone na ostatnim LFA. W międzyczasie od zamknięcia forum tylko odrobione straty i miesiąc na ten moment może z dwie stówki do przodu. Szału nie ma, ale zostało półtora tygodnia.
Ja nie mogę narzekać, ale wiadomo, że przyjdzie czas gdzie będą tyły, to nieuniknione, generalnie postawiłem na sztuki walki, żadnego innego dziadostwa nie gram nawet widząc value.
 
Back
Top