KSW 50



Nie wiem czy ma to jakiś związek ale wczoraj wyleciał z roboty ich oddsmaker od sportów walki (który notabene reklamował tb na tut. forum)


Początek mieli tragiczny, obecnie było całkiem spoko. A kursy MMA powiedziałbym nawet że konkurencyjne. Nawiasem mówiąc jest jeden bet MMA - nadal wisi - przy którym ktoś się pomylił. Tak to jest gdy zakłada się, że każdemu psu Burek :lol:
 
Początek mieli tragiczny, obecnie było całkiem spoko. A kursy MMA powiedziałbym nawet że konkurencyjne. Nawiasem mówiąc jest jeden bet MMA - nadal wisi - przy którym ktoś się pomylił. Tak to jest gdy zakłada się, że każdemu psu Burek :lol:

pochwal sie po jakich kursach i kogo zdarzyles zagrac wczoraj?
 
pochwal sie po jakich kursach i kogo zdarzyles zagrac wczoraj?

zdonrzyłem zagrać w poniedziałek.

czec.jpg
 
parke decyzja 2.75
Janikowski giles skończenie w 1 rundzie 2.08
Pietrzak Soldic over 1.5 rozpoczętych rund 2.73(2.4)
Parke + Janikowski 1.68
 
Dricus over 1 rd + Wrzosek nie wygra decyzją* 2.26
Parke 1.42
Parke dec 2.42 za drobne

Niestety doszedł do tego Dricus dec, drobne na Chmielewski sub/Radcliffe KO i Chmielewski live - myślę, że został zwałowany. Ale złapałem też Narkun sub 3.50, więc jest ładny plus
 
Ja ratowałem pizde singlem za ogromną na moje granie stawkę na Teixeire przed snem, bo soldic ujebal mi 3 kupony :childcry: miałem go przez skończenie. Także spać szedłem z bólem brzucha a rano po info z apki fortuna ból brzucha minął. Hazard jebany. :muttley:
Edi: glover wymeczyl splitem. Tym bardziej :robertmakeup:
 
Last edited:
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Tony Giles
Damian Janikowski
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Damian Janikowski Wins in round 1: Yes
1.72
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Catherine Costigan
Aleksandra Rola
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Aleksandra Rola
1.60
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Roberto Soldic
Michał Pietrzak
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Roberto Soldic
1.20
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Norman Parke
Marcin Wrzosek
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Norman Parke Wins by decision: Yes
2.50
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Phil De Fries
Luis Henrique
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Phil De Fries
1.46
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Tomasz Narkun
Przemyslaw Mysiala
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Tomasz Narkun
1.20
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Jason Radcliffe
Antoni Chmielewski
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Jason Radcliffe
1.60


Niestety w UFC Donald Cerrone mi zjebał, ale chociaż raz, niesprawiedliwość stanęła po mojej stronie, notabene już miałem dobry humor przed wyjściem do pracy, bo na moje szczęście miałem okazję zobaczyć jeszcze Radcliffe'a i Janikowskiego, z reguły z okazji wygranych słucham i wstawiam Motorhead, ale jako że to cyrkowa gala, świętuję dziś przy innym utworze, który pasuje do sytuacji. :cool:




Dziękuję Panie Bronder i sędziom punktowym. :pociesznymirek:
 
Totalbet oddał kasę i nie zaliczył wygranego zakładu. Nic nie da sie zrobic,rozmawiałem z supportem. Musieli ksw usunac z rozpiski zakladow
 
KSW bez wałka to gala stracona ;-) zawsze jeden wałek musi być i teraz gracz ma ocenić kto zrobi wałek ;-)
Ktoś zna szczegóły jeżeli chodzi o odklepanie się Totalbet ?
 
"Musieli". Dobre, dobre. A wyjaśnili dlaczego?
Niestety musieliśmy wycofać ofertę z KSW oraz wszystkie zakłady na nią unieważnić ponieważ ostatecznie nie otrzymaliśmy zgody organizatora na rozliczenie kuponów zgodnie z wynikami walk. Bardzo przepraszamy za utrudnienia
 
Niestety musieliśmy wycofać ofertę z KSW oraz wszystkie zakłady na nią unieważnić ponieważ ostatecznie nie otrzymaliśmy zgody organizatora na rozliczenie kuponów zgodnie z wynikami walk. Bardzo przepraszamy za utrudnienia

Co za qrwy, szczerze współczuję.
 
Niestety musieliśmy wycofać ofertę z KSW oraz wszystkie zakłady na nią unieważnić ponieważ ostatecznie nie otrzymaliśmy zgody organizatora na rozliczenie kuponów zgodnie z wynikami walk. Bardzo przepraszamy za utrudnienia

$ jest twoja. Dzwoń normalnie do rzecznika praw konsumenta i niech on sobie porozmawia z nimi o twoim problemie.
 
chyba włożyłem kij w mrowisko ;-)
Może by podpytać Kijańczuka R. bo on "ambasadorem" tego buka był i reklamował ?
 
Haha ogólnie grubo odjebali ale powiem wam że w moim przypadku stało się zajebiście bo przez Soldicia i dr friesa którzy nie skończyli przed czasem w plecy bym był 2 stówki , bardzo się wkurwiłem przez nich , ale wchodzę na Totalbet i ku mojemu zdziwieniu zwrot kasy :mamed: fart w chuj :goldi:
 
Back
Top