KSW 50

Przecież na KSW jest najlepszy zarobek, el o el :confused:
Chociaz akurat ta gala nie obfituje w ciekawe kursy.
No i mnie przekonałeś

upload_2019-9-7_10-58-26.png
 
Ja bym wyjebl Role i Janikowskiego, Damian jest slaby i moze znowu przejebac.
Damian i walka lasek bo one zawsze są mniej przewidywalne i coś się może wyczarować. Owczarz przed walka z Chojnowska była pewniakiem, a mogło się skończyć różnie. Dodatkowo Soldic powinien rozjebac Kincla ale Czech na pewno nie jest ogórem, a to jest mma, kurs ciekawy. W innej federacji zastanawiałbym się na betem na Czecha.
 
Ja bym wyjebl Role i Janikowskiego, Damian jest slaby i moze znowu przejebac.

Damian i walka lasek bo one zawsze są mniej przewidywalne i coś się może wyczarować. Owczarz przed walka z Chojnowska była pewniakiem, a mogło się skończyć różnie. Dodatkowo Soldic powinien rozjebac Kincla ale Czech na pewno nie jest ogórem, a to jest mma, kurs ciekawy. W innej federacji zastanawiałbym się na betem na Czecha.
Kurła, teraz już za późno. Będę w emocjach oglądał :awesome:
 
WSZYSTKIM STAWIĄJĄCYM NA NORMANA PARKA CHCIAŁBYM TYLKO PRZYPOMNIEĆ ŻE CAMP DO TEJ WALKI SPĘDZIŁ U KOŚCIELSKIEGO XDDDDDD
 
Nawet obóz w Ankosie nie spierdoli dyspozycji Parke :deniro: Domy na Normana !
Du Plessia lubie ale z tym Mistrzem FENu nie będzie miał tak łatwo , do dziś pamiętam jak robił Szymańskiego jak dzieciaka
 
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego sts kupon na nurma poirer uznał powyżej 2.5 rundy gdzie Nurmagomedov walczył 2.06 minuty .....a kupon na Blaydes powyżej 1.5 rundy jest przegrany a Blaydes walczył dłużej bo 2.22 minuty......potrafi mi to ktoś wytłumaczyć
 
Ktoś zna lepiej, tego Lutterbacha? Zastanawiam się, czy dołożyć Du Plessisa do kuponu.
 
Ktoś zna lepiej, tego Lutterbacha? Zastanawiam się, czy dołożyć Du Plessisa do kuponu.
Z Romkiem pokazał się fajnie, sprowadzał, kontrolował, bił. Sęk w tym, że ta walka była w 70kg, a wystarczy popatrzeć w jakich wagach chodzą obecnie. IMO Dricus będzie dużo większy, ale Santos się na pewno przed nim nie położy. Wg mnie dog na singlu albo pas, dużo do stracenia na stawianiu na Dricusa, który chwile już nie walczył.
 
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego sts kupon na nurma poirer uznał powyżej 2.5 rundy gdzie Nurmagomedov walczył 2.06 minuty .....a kupon na Blaydes powyżej 1.5 rundy jest przegrany a Blaydes walczył dłużej bo 2.22 minuty......potrafi mi to ktoś wytłumaczyć

1) to nie ten wątek
:roberteyeblinking:

2) Przecież to nie jest liczone na minuty, tylko na całkowite rundy, tak jak w piłce nożnej gole, gdzie masz np. powyżej/poniżej 2,5 gola.

Powyżej 2,5 rundy oznacza - walka będzie trwała od 3-5 rund (w przypadku mistrzowskiej lub w przypadku normalnej - będzie trzecia runda.)

Co do Blejdsa - jeśli STS uznał zdarzenie powyżęj 1,5 rundy za przegrany, to zgłaszaj to, bo to jest ich błąd, walka zamknęła się w przedziale 2-3 rundy.
 
Mimo iz, jestem #TeamWrzosek, nie moge odpuscic takiej okazji jak !!

Norman przed czasem 2,95 (Fotbet).
 
De Fries Przed czasem
Narkun przed czasem
Janikowski przed czasem
Parke powyżej 2.5rundy (raczej decyzja)
Soldic przez ko
Radclife przez ko
Rola decyzja
Dricus -Joilton Powyżej 1.5 rundy
Underdog gali Joilton
 
Back
Top