KSW 50

Chudy też uważam że to bardzo prawdopodobne , De Fries zamęczy brazola i myślę że już w 2-3 rundzie go podda , narkun to samo , Janikowski też powinien ogarnąć Angola - walka pewnie skończy się przez przerwanie uderzeń w parterze , Soldic myślę że znokautuje w 1 rundzie Pietrzaka , i Radcliffetak też powinien wygrać , ale Antek wytrzymały i może dojść do decyzjitak to widzę ale wiadomo że klatka zweryfikuje hehe :mamed:
moim zdaniem De Fries podda Henrique już w pierwszej rundzie
 
@chudykuba A mnie się zdaje, że może być dokładnie odwrotnie. Jeśli PDF ma to wygrać przez poddanie, to raczej w drugiej części walki przez zajechanie brazylijskiego orka.

Zagrałem: Kraken przez KO, Joilton, Soldic przed czasem, Żyraf przed czasem, brazylijski czołg. Do tego dla jajec za drobne 3 remisy: Rola, Parke, DDP.
 
no nie jestem pewny co do damiana ? na Gila 5,70

Czy ktokolwiek z was oglądał walki "the rihno" ? On nie ma żadnych szans z Damianem w grapplingu. Ja jestem pewny, że nawet w stójce przegra. Janikowski go wywraca jak chce i kiedy chce, zmienia pozycje bez pierdnięcia i jedyne pytanie jest takie czy pójdzie po poddanie czy ubije 41 letniego cygana z UK.
 
@chudykuba A mnie się zdaje, że może być dokładnie odwrotnie. Jeśli PDF ma to wygrać przez poddanie, to raczej w drugiej części walki przez zajechanie brazylijskiego orka.

Zagrałem: Kraken przez KO, Joilton, Soldic przed czasem, Żyraf przed czasem, brazylijski czołg. Do tego dla jajec za drobne 3 remisy: Rola, Parke, DDP.
A ten brazylijski czołg to typ?
 
@chudykuba , @ninja

Yep, to że PDF pokonał trzech naszych nie oznacza, że jest niezniszczalny. Bedorf to tylko Bedorf, Longer to mocny skalp, ale wiadomo jakie braki i dziury w defensywie ma ten zawodnik, a Żyraf to jednak półciężki, mocny ale półciężki. Myślę, że teraz Anglika czeka najtrudniejsze wyzwanie, któremu najpewniej nie podoła. A jeśli już mu się uda to na powiedzmy 90% nie przez poddanie w 1 rundzie.
 
@chudykuba , @ninja

Yep, to że PDF pokonał trzech naszych nie oznacza, że jest niezniszczalny. Bedorf to tylko Bedorf, Longer to mocny skalp, ale wiadomo jakie braki i dziury w defensywie ma ten zawodnik, a Żyraf to jednak półciężki, mocny ale półciężki. Myślę, że teraz Anglika czeka najtrudniejsze wyzwanie, któremu najpewniej nie podoła. A jeśli już mu się uda to na powiedzmy 90% nie przez poddanie w 1 rundzie.
przecież pisałem kilka postów wyżej, też nie jestem pewien pdf

Nie jestem pewny czy De Fries wygra. Brazol jest twardy.
 
przecież pisałem kilka postów wyżej, też nie jestem pewien pdf

ja właśnie idę w tego underdoga. dokładam do tego 3 pewniaczki i co mi może tu nie wejść ;)
1.
Phil De Fries - Luis Henrique

ZWYCIĘZCA

TYP: Luis Henrique
2.75
2.
Norman Parke - Marcin Wrzosek

ZWYCIĘZCA

TYP: Norman Parke
1.37
3.
Antoni Chmielewski - Jason Radcliffe

WYGRA PRZED CZASEM

TYP: Jason Radcliffe
1.80
4.
Roberto Soldić - Michał Pietrzak

WYGRA PRZED CZASEM

TYP: Roberto Soldić
1.35
Kurs całkowity:
@9.155
 
@chudykuba , @ninja

Yep, to że PDF pokonał trzech naszych nie oznacza, że jest niezniszczalny. Bedorf to tylko Bedorf, Longer to mocny skalp, ale wiadomo jakie braki i dziury w defensywie ma ten zawodnik, a Żyraf to jednak półciężki, mocny ale półciężki. Myślę, że teraz Anglika czeka najtrudniejsze wyzwanie, któremu najpewniej nie podoła. A jeśli już mu się uda to na powiedzmy 90% nie przez poddanie w 1 rundzie.

Wg mnie jednak De Fries. Musiałby dostać lucky puncha. Henrique będzie ciężko poddać Anglika, a to jego główna broń.
Kondycyjnie Brazol też wg mnie maks do trzeciej rundy pociągnie. Miał miesiąc na przygotowanie się, no i Angol bije u siebie. Stawiam TKO lub decyzję na PDF, ale ja się nie znam, więc się nie sugerujcie :mamed:.
 
Last edited:
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Tony Giles
Damian Janikowski
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Damian Janikowski Wins in round 1: Yes
1.72
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Catherine Costigan
Aleksandra Rola
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Aleksandra Rola
1.60
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Roberto Soldic
Michał Pietrzak
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Roberto Soldic
1.20
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Norman Parke
Marcin Wrzosek
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Norman Parke Wins by decision: Yes
2.50
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Phil De Fries
Luis Henrique
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Phil De Fries
1.46
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Tomasz Narkun
Przemyslaw Mysiala
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Tomasz Narkun
1.20
MIXED MARTIAL ARTS / KSWOPEN
Jason Radcliffe
Antoni Chmielewski
TOMORROW 18:00
YOU BETODDS
Match Winner: Jason Radcliffe
1.60
 
@chudykuba , @ninja

Yep, to że PDF pokonał trzech naszych nie oznacza, że jest niezniszczalny. Bedorf to tylko Bedorf, Longer to mocny skalp, ale wiadomo jakie braki i dziury w defensywie ma ten zawodnik, a Żyraf to jednak półciężki, mocny ale półciężki. Myślę, że teraz Anglika czeka najtrudniejsze wyzwanie, któremu najpewniej nie podoła. A jeśli już mu się uda to na powiedzmy 90% nie przez poddanie w 1 rundzie.
Ok ale w jaki sposób wygra Henrique?
 
Back
Top