KSW 50

Nawet obóz w Ankosie nie spierdoli dyspozycji Parke :deniro: Domy na Normana !
Du Plessia lubie ale z tym Mistrzem FENu nie będzie miał tak łatwo , do dziś pamiętam jak robił Szymańskiego jak dzieciaka

raz że była w lekkiej a dwa że Santos wtedy miał sporą przewage kilogramów, przez co Szymański byl mocno gwałcony w parterze
 
Czy serio myslicie ze Wrzosek w takiej formie wytrzyma 25min w klatce ?
Raczej tak, Wrzosek jest twardy, a Norman ma awersję do skończeń.

Soldic 1.50
Soldic KO 2.20
Dricus over 1 rd + Wrzosek nie wygra decyzją* 2.26
Parke 1.42
Parke dec 2.42 za drobne

*1.39 na fortunie, myślę, że ciekawe
 
Ja poważnie myślę nad A.Rolą. Jej przeciwniczka ma 39 lat ( co w kobiecym mma to jest już babcią ), całe życie walczyła w niższej kategorii wagowe ( 47 kg ) i jest reprezentantką jakiegoś dziwnego stylu w którym ma czarny pas. Jej skille to jednym zdaniem "I'm not impressed". Zajmuje się chyba trenowaniem dzieci. Do tego znając "magic matchmaking KSW" zwycięzca jest już namaszczony ( czytaj kolejna rywalka dla Karoliny Owczarz ).

Kurs 1,7 efortuna

Do tego Janikowski skończy walkę w 1r 1,65 efortuna też kusi. Ten T.Giles to jest moim zdaniem taka wczesna wersja Najmana kiedy jeszcze ktoś myślał, że te jego walki w boksie/kickboxingu o czymś świadczą.
 
Ja poważnie myślę nad A.Rolą. Jej przeciwniczka ma 39 lat ( co w kobiecym mma to jest już babcią ), całe życie walczyła w niższej kategorii wagowe ( 47 kg ) i jest reprezentantką jakiegoś dziwnego stylu w którym ma czarny pas. Jej skille to jednym zdaniem "I'm not impressed". Zajmuje się chyba trenowaniem dzieci. Do tego znając "magic matchmaking KSW" zwycięzca jest już namaszczony ( czytaj kolejna rywalka dla Karoliny Owczarz ).

A ta Rola co potrafi? Jebnąć ze łba?
 
Czech się posypał jak zobaczył na jakiej bombie jest Robercik.
KRS trzeba obstawiać godzinę przed galą, żeby zwrotów nie było.

Gala 50 będzie faktycznie wyjątkowa,
a dokładniej wyjątkowo... :kawulpokapoka:
 
De Fries Przed czasem
Narkun przed czasem
Janikowski przed czasem
Parke powyżej 2.5rundy (raczej decyzja)
Soldic przez ko
Radclife przez ko
Rola decyzja
Dricus -Joilton Powyżej 1.5 rundy
Underdog gali Joilton
Dokładnie tak będzie , dobre typy
 
U mnie poszło De Fries przed czasem + parke vs zombie powyżej 1,5 rundy - kurs 2,8
 
U mnie poszło De Fries przed czasem + parke vs zombie powyżej 1,5 rundy - kurs 2,8
A Narkun I Janikowski przed czasem za drobne? Soldic z Pietrzakiem skończy się jak z Kaszubowskim super mocny ko w 1 rundzie...ogólnie zapowiada się na4 pewne skończenia przed czasem
DE fries
Janikowski
Narkun
SOLDIC
(Moim zdaniem Radcliffe też)
 
A Narkun I Janikowski przed czasem za drobne? Soldic z Pietrzakiem skończy się jak z Kaszubowskim super mocny ko w 1 rundzie...ogólnie zapowiada się na4 pewne skończenia przed czasem
DE fries
Janikowski
Narkun
SOLDIC
(Moim zdaniem Radcliffe też)
Chudy też uważam że to bardzo prawdopodobne , De Fries zamęczy brazola i myślę że już w 2-3 rundzie go podda , narkun to samo , Janikowski też powinien ogarnąć Angola - walka pewnie skończy się przez przerwanie uderzeń w parterze , Soldic myślę że znokautuje w 1 rundzie Pietrzaka , i Radcliffe też powinien wygrać , ale Antek wytrzymały i może dojść do decyzji , tak to widzę ale wiadomo że klatka zweryfikuje hehe :mamed:
 
Back
Top