KSW 48

Czy można gdzieś, obstawiać ważenie? Bo chciałbym, obstawić, że 51U4A5 nie zmieści się w limicie.
 
ALERT: Michalski po 1.77 na forbet z ogórem kiszonym z łapanki! Rywal nie dość, że na ostatnią chwilę wskoczył to jeszcze miał walkę w połowie marca więc pewnie wpadnie z cepeliadą w 1 rundzie i jeśli nie ubije to tyle gościa widzieli. Jak walka pójdzie dalej to Michał ugotuje ogórkową. Łapać póki gorące!
 
ALERT: Michalski po 1.77 na forbet z ogórem kiszonym z łapanki! Rywal nie dość, że na ostatnią chwilę wskoczył to jeszcze miał walkę w połowie marca więc pewnie wpadnie z cepeliadą w 1 rundzie i jeśli nie ubije to tyle gościa widzieli. Jak walka pójdzie dalej to Michał ugotuje ogórkową. Łapać póki gorące!
kursy u polskich buków pisz netto, chyba, że 500+ sobie odliczasz różnice
 
kursy u polskich buków pisz netto, chyba, że 500+ sobie odliczasz różnice

To nie tak. Widzę, że np. @Puczi zawsze tak podaje, ale odliczanie od razu 12% ma sens tylko wtedy gdy grasz singla. Zauważyłem, że oboje raczej tylko albo przede wszystkim tak gracie. Natomiast jeśli ktoś gra choćby dubla, wtedy jest to mylące. Masz dwa zdarzenia o kursie 2.00 przed potrąceniem podatku.
2 x 2 x 0.88 = 3.52, natomiast 2 x 0.88 x 2 x 0.88 = 3.1.
Im większa taśma/rozpis tym różnica się powiększa.
 
To nie tak. Widzę, że np. @Puczi zawsze tak podaje, ale odliczanie od razu 12% ma sens tylko wtedy gdy grasz singla. Zauważyłem, że oboje raczej tylko albo przede wszystkim tak gracie. Natomiast jeśli ktoś gra choćby dubla, wtedy jest to mylące. Masz dwa zdarzenia o kursie 2.00 przed potrąceniem podatku.
2 x 2 x 0.88 = 3.52, natomiast 2 x 0.88 x 2 x 0.88 = 3.1.
Im większa taśma/rozpis tym różnica się powiększa.

A na ile pewny jesteś tego Michała?
 
A na ile pewny jesteś tego Michała?

Nie jestem pewny. Michalski to nie GOAT, ale solidny rzemieslnik. Był lepszy w walce z Zawadą, a KO z Kaszubowskim to wypadek przy pracy. Teraz najprawdopodobniej zawalczy o pozostanie w KSW, czyli o lepsze życie dla siebie i bliskich. To wystarczająca motywacja. Na przeciw niego stanie no-name z lapanki. Ten pierwszy to jeszcze był powiedzmy prospekt, ale ten to 30 letni ukiszony ogor. Teoretycznie tego nie da się spierdolic. A jeśli to :kis:Panie Michale.

Moje typy:
Szymajda 2.75
Kesik 1.5
Michalski 1.77
Wolan 1.6
Mariano Italiano 2.42
Juras 1.9
Parnasse 1.22 nie zdążyłem kierwa złapać :kawulzbani:
 
Last edited:


Nie grajcie Jurasa, około 50 sekundy zdradza go lapsus słowny - chciał powiedzieć, że jest w dobrej formie, a powiedział że... jest zdrowy ;d
 
ALERT: Michalski po 1.77 na forbet z ogórem kiszonym z łapanki! Rywal nie dość, że na ostatnią chwilę wskoczył to jeszcze miał walkę w połowie marca więc pewnie wpadnie z cepeliadą w 1 rundzie i jeśli nie ubije to tyle gościa widzieli. Jak walka pójdzie dalej to Michał ugotuje ogórkową. Łapać póki gorące!
Masz rację wygrywał dwie rundy ale walka trwa trzy gdzie sromotnie został poddany przez strikera...ko z Kaszubą to akurat nie wstyd....Michalski kompletnie mnie nie przekonuję i rozczarowuję ja osobiście nie obstawiam i odpuszczam tę walkę może 1.5 rundy będzie dobrze płatne w tej walce ....co do ogóra nie jeden taki no name(ogór) wchodzi na ostatnią chwilę i wygrywa
 
Co do walki mariana z szulim trzeba pamietac ze szuli wszedl na zastepstwo, z krotkim czasem na przygotowanie.
A co do parteru, skad wiadomo ze marian jest o klase lepszy od gracjana?
Z ostatnich walk niewiele wiadomo o parterze i defensywnych zapasach gracka
W walce z szymuszowskim gracek byl w zastepstwie, wiec tez trzeba miec to na uwadze
 
Michalski + Musaev + Barbu = 4,33 na efortunie.
I osobno Szymańskiego dla zabawy, bo ten kurs 4,04 jest przegięty.
Ale szukasz w tych typach kasy czy to też twoje typy na galę(np Barbu?) A tak z ciekawości pozostałe walki jak typujesz?
 
1. FILIP WOLANSKI - FILIP PEJIĆ
Bet Type: Match Winner You bet on: 1
1.55 Open
2. LUKASZ JURKOWSKI - STJEPAN BEKAVAC
Bet Type: Match Winner You bet on: 2
1.85 Open
3. GRACJAN SZADZIŃSKI - MARIAN ZIÓŁKOWSKI
Bet Type: Match Winner You bet on: 2
2.11 Open
4. ROMAN SZYMANSKI - SALAHDINE PARNASSE
Bet Type: Salahdine Parnasse Wins by decision You bet on: Yes
4.85 Open

Stake: 15.00 GBP
Potential win: 440.17 GBP
 
Parnasse DEC za 4.85??? :korwinwhat:
Zastawiaj chatę jak jeszcze masz taki kurs. U nas w Polszy to się kręci w okolicy 2-2.2 :jon:
 
1. FILIP WOLANSKI - FILIP PEJIĆ
Bet Type: Match Winner You bet on: 1
1.55 Open
2. LUKASZ JURKOWSKI - STJEPAN BEKAVAC
Bet Type: Match Winner You bet on: 2
1.85 Open
3. GRACJAN SZADZIŃSKI - MARIAN ZIÓŁKOWSKI
Bet Type: Match Winner You bet on: 2
2.11 Open
4. ROMAN SZYMANSKI - SALAHDINE PARNASSE
Bet Type: Salahdine Parnasse Wins by decision You bet on: Yes
4.85 Open

Stake: 15.00 GBP
Potential win: 440.17 GBP

na jakim buku?
 
Pamiętaj, że on typuje nie oglądając walk, wyłącznie na podstawie rekordu z Sherdoga czy Tapology, więc nie sugerowałbym się tą opinią ;)


Co jak co, ale patrząc na ostatnie walki obu panów, myślę, że to nie jest typ, wzięty z powietrza. :dobry:
 
Co jak co, ale patrząc na ostatnie walki obu panów, myślę, że to nie jest typ, wzięty z powietrza. :dobry:
Ja nie mam na myśli tego konkretnego typu, tylko sugerowanie się opinią kogoś kto sam przyznaje, że nie ogląda walk. Sam uznawałem kurs na Francuza przez decyzje za bardzo atrakcyjny. Do czasu informacji o okolicznościach towarzyszących ważeniu. Roman raczej nie przetrwa 25 minut.
 
W sumie, na przyszłość, proponuję, aby każdy, wraz z typem, podawał buka, u jakiego postawił, wybaczcie Panowie, późną odpowiedź, ale kupon był, robiony zaraz po pracy, a potem uderzyłem w kimono. Cohones musi się wspierać. :beer:
 
W sumie, na przyszłość, proponuję, aby każdy, wraz z typem, podawał buka, u jakiego postawił, wybaczcie Panowie, późną odpowiedź, ale kupon był, robiony zaraz po pracy, a potem uderzyłem w kimono. Cohones musi się wspierać. :beer:
lvbet
 
tykk.jpg
 
Back
Top