KSW 48

Kakadu90

Maximum FC
Lightweight
129f0d170029b.jpg


Kurs na Jurasa wygląda sympatycznie.
 
Tysiąc na salahdine parnasse rozprawił się z wrzoskiem i sowinskim jak z dzieciakami myślę że w grudniu pokona gamrota a w styczniu już będzie w ufc
 
Juras namawiał żeby stawiać na niego pieniądze na antenie. Ciekawe czy będzie oddawał.
 
Oby Juras w pizde dostal i nawet postawie na to siano.
Ten Cezary Kęsik to ciekawy prospekt, na pewno go obstawie
Michalski tez moze to ugrac, ten Milos Janicic to nic ciekawego.. widzialem jego walke i jest mega sredni.
Gracjan rozjedzie Mariana.

Co sadzicie o tym Filipie Pejiću czy jak mu tam z ktorym sie Wolan bije ?
 
Oby Juras w pizde dostal i nawet postawie na to siano.
Ten Cezary Kęsik to ciekawy prospekt, na pewno go obstawie
Michalski tez moze to ugrac, ten Milos Janicic to nic ciekawego.. widzialem jego walke i jest mega sredni.
Gracjan rozjedzie Mariana.

Co sadzicie o tym Filipie Pejiću czy jak mu tam z ktorym sie Wolan bije ?

Pamietam jak Stasiak walczył z nim w Chorwacji, ile eksplozywnosci bylo przed walką i pewnosci, Stasiak chyba w 2minuty go udusił...
 
KURS NA GOLDENBOJA TO NAJWIĘKSZE ZŁOTO ŚWIATA ŁATWE ZWYCIESTWO GO CZEKA PRZECIEZ
 
wyjasni mi ktos jakim cudem ten typ jest faworytem w walce z Michalskim ?


BEZ SZAŁU TOTALNIE
 
Sorry ze double post ale nie moge edytowac

Panowie wycofuje sie chyba z obstawiania Gracjana, nadrobilem ich ostatnie walki i wydaje mi sie ze Marian moze mu sprawic sporo problemow.
Marian ma wiekszy zasieg, trafial Szuliego tymi kopnieciami na łydke i cały czas sie ruszal trzymajac Grzeska prostym na dystans.
Druga sprawa ze bardziej ufam kondycji Mariana niz Gracjana mimo ze to 3 rundy, Marian ma tez dobra szczeke co jest wazne w starciu z takim czołgiem.
Trzecia sprawa że Marian ma o klasę lepszy parter od Gracjana.

Jakie jest wasze zdanie na temat tej walki ????
 
Jest tu co obstawiać pewniak parnasse plus Kęsik a reszta stawiam na zagranicznych bekavac janicic musaev underdog Ziółkowski
 
Jest tu co obstawiać pewniak parnasse plus Kęsik a reszta stawiam na zagranicznych bekavac janicic musaev underdog Ziółkowski
To samo poza Janicicem, obejrz jego walki.. bez szału a Michalski prawie rozjebał Zawade ktory sie bije w ufc
 
Bede obstawial:

Bogdan Barbu
Shamil Musaev
Cezary Kęsik
Michalski
Marian

może Wolan

Polecam

:Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d:
 
To samo poza Janicicem, obejrz jego walki.. bez szału a Michalski prawie rozjebał Zawade ktory sie bije w ufc
Zgadzam się z tym Michalskim ale jest to zawodnik nieobliczalny ostatnio walczy coraz gorzej psychika też kiepska jest to zawodnik którego lepiej kompletnie nie obstawiać .....co do gali podoba mi się kurs na Ziółkowskiego który moim zdaniem taktycznie wygra te walkę
 
Back
Top