KSW 38 "sprzedamy bilety w kilka minut"

Status
Not open for further replies.
sto biletow na tydzien przed gala nie sprzedanych
100x600 60 tysi w plecy
 
sto biletow na tydzien przed gala nie sprzedanych
100x600 60 tysi w plecy
To pewnie tyle co cena jednej reklamy Polsatu w tym czasie antenowym.

Nie boj dupy, nie stracą na tej gali.

A gala zapowiada sie świetnie, chetnie obejrze.
 
sto biletow na tydzien przed gala nie sprzedanych
100x600 60 tysi w plecy
To ciebie kiedys zaskoczylo ze za minimalna wyplate w Norwegii nie da sie zyc w luksusowym apartamencie w centrum Oslo?
Tak pytam bo z liczb to chyba nie jestes za dobry.
 
To ciebie kiedys zaskoczylo ze za minimalna wyplate w Norwegii nie da sie zyc w luksusowym apartamencie w centrum Oslo?
Tak pytam bo z liczb to chyba nie jestes za dobry.
z kims mnie pomyliles

poki co 1/3 hali pusta, zobaczymy czy sie uda sprzedac
 
Ciekawi mnie to jak organizatorzy poradzą sobie z transmisją telewizyjną jeśli sprzedaż nie ruszy i rzeczywiście będą mieli połowę lub 1/3 z tych 250 miejsc wolną. Może wyjść mało ekskluzywnie, tym bardziej, że przecież publika ma być podobno bardzo ważną częścią transmisji.
 
Ciekawi mnie to jak organizatorzy poradzą sobie z transmisją telewizyjną jeśli sprzedaż nie ruszy i rzeczywiście będą mieli połowę lub 1/3 z tych 250 miejsc wolną. Może wyjść mało ekskluzywnie, tym bardziej, że przecież publika ma być podobno bardzo ważną częścią transmisji.
Jest sprzedane tak na oko 2/3 więc spokojnie, studio dodatkowo daje ten komfort że puste miejsca po prostu się usunie a publiczność nieco "skompresuje" :) Do tego obstawiam że w tym lub następnym tygodniu pojawi się jakiś konkurs z biletami do wygrania, ostatecznie zawodnicy dostaną dla znajomych więc o brak publiki bym się nie martwił. :)
 
Ciekawi mnie to jak organizatorzy poradzą sobie z transmisją telewizyjną jeśli sprzedaż nie ruszy i rzeczywiście będą mieli połowę lub 1/3 z tych 250 miejsc wolną. Może wyjść mało ekskluzywnie, tym bardziej, że przecież publika ma być podobno bardzo ważną częścią transmisji.
Pomyśl chwilę, jakie są wówczas rozwiązania. Wierzę w Ciebie :beer:
 
Obecnie dostępnych jest ok 70biletów.
Są jeszcze Mroczki i inne wynalazki.
Może konkurs na FP
Może znajomym z branży albo sponsorom.
Opcji w chuuuj

Także się już nie martw za nich.
 
Obecnie dostępnych jest ok 70biletów.
Są jeszcze Mroczki i inne wynalazki.
Może konkurs na FP
Może znajomym z branży albo sponsorom.
Opcji w chuuuj

Także się już nie martw za nich.

Przekonałeś mnie, kamień z serca, już się nie martwię :beer:
 
@Szady zglaszam mowe nienawisci
comment_do629S0ozjCkImNnNnUfO3xzI88ZZIVY.jpg
 
o co masz bol dupy? napisalem tylko, ze nie sprzedalo biletow, a ty mnie wyzywasz od kozojebcow :facepalm:
 
nawet nie miala byc, tylko chce pokazac, ze model małej ekskluzywnej gali nie wypalil
Gdyby to była mała ekskluzywna gala dla wybranej grupy osób to bym się zgodził z niewypałem ale to gala pod transmisje i wpływy z bramki są raczej dodatkiem niż głównym dochodem. Gala wypali.
 
Gdyby to była mała ekskluzywna gala dla wybranej grupy osób to bym się zgodził z niewypałem ale to gala pod transmisje i wpływy z bramki są raczej dodatkiem niż głównym dochodem. Gala wypali.
mysle, ze glowny dochod z tego i od sponsorow/miasta
gala jest bardzo tania, zawodnicy pewnie walcza za kilka tysiecy zl, wiec i tak KSW na tym moze wyjsc na plus
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top