KSW 38 "sprzedamy bilety w kilka minut"

Status
Not open for further replies.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
sto biletow na tydzien przed gala nie sprzedanych
100x600 60 tysi w plecy

Masta

Vale Tudo
Open
100x600 60 tysi w plecy
To pewnie tyle co cena jednej reklamy Polsatu w tym czasie antenowym.

Nie boj dupy, nie stracą na tej gali.

A gala zapowiada sie świetnie, chetnie obejrze.

Edek2000

Jungle Fight
Welterweight
100x600 60 tysi w plecy
To ciebie kiedys zaskoczylo ze za minimalna wyplate w Norwegii nie da sie zyc w luksusowym apartamencie w centrum Oslo?
Tak pytam bo z liczb to chyba nie jestes za dobry.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
To ciebie kiedys zaskoczylo ze za minimalna wyplate w Norwegii nie da sie zyc w luksusowym apartamencie w centrum Oslo?
Tak pytam bo z liczb to chyba nie jestes za dobry.
z kims mnie pomyliles

poki co 1/3 hali pusta, zobaczymy czy sie uda sprzedac

Bóg sportu

Oplot Challenge
Heavyweight
Ciekawi mnie to jak organizatorzy poradzą sobie z transmisją telewizyjną jeśli sprzedaż nie ruszy i rzeczywiście będą mieli połowę lub 1/3 z tych 250 miejsc wolną. Może wyjść mało ekskluzywnie, tym bardziej, że przecież publika ma być podobno bardzo ważną częścią transmisji.

Wojtek123

Moderator
Ciekawi mnie to jak organizatorzy poradzą sobie z transmisją telewizyjną jeśli sprzedaż nie ruszy i rzeczywiście będą mieli połowę lub 1/3 z tych 250 miejsc wolną. Może wyjść mało ekskluzywnie, tym bardziej, że przecież publika ma być podobno bardzo ważną częścią transmisji.
Jest sprzedane tak na oko 2/3 więc spokojnie, studio dodatkowo daje ten komfort że puste miejsca po prostu się usunie a publiczność nieco "skompresuje" :) Do tego obstawiam że w tym lub następnym tygodniu pojawi się jakiś konkurs z biletami do wygrania, ostatecznie zawodnicy dostaną dla znajomych więc o brak publiki bym się nie martwił. :)

Anonymous

NoLife FC
Pomyśl chwilę, jakie są wówczas rozwiązania. Wierzę w Ciebie :beer:

Anonymous

NoLife FC
Obecnie dostępnych jest ok 70biletów.
Są jeszcze Mroczki i inne wynalazki.
Może konkurs na FP
Może znajomym z branży albo sponsorom.
Opcji w chuuuj

Także się już nie martw za nich.

Bóg sportu

Oplot Challenge
Heavyweight
Obecnie dostępnych jest ok 70biletów.
Są jeszcze Mroczki i inne wynalazki.
Może konkurs na FP
Może znajomym z branży albo sponsorom.
Opcji w chuuuj

Także się już nie martw za nich.

Przekonałeś mnie, kamień z serca, już się nie martwię :beer:

Edek2000

Jungle Fight
Welterweight
@Szady zglaszam mowe nienawisci
comment_do629S0ozjCkImNnNnUfO3xzI88ZZIVY.jpg

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
o co masz bol dupy? napisalem tylko, ze nie sprzedalo biletow, a ty mnie wyzywasz od kozojebcow :facepalm:

MMaciek

Maximum FC
Welterweight
nawet nie miala byc, tylko chce pokazac, ze model małej ekskluzywnej gali nie wypalil
Gdyby to była mała ekskluzywna gala dla wybranej grupy osób to bym się zgodził z niewypałem ale to gala pod transmisje i wpływy z bramki są raczej dodatkiem niż głównym dochodem. Gala wypali.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Gdyby to była mała ekskluzywna gala dla wybranej grupy osób to bym się zgodził z niewypałem ale to gala pod transmisje i wpływy z bramki są raczej dodatkiem niż głównym dochodem. Gala wypali.
mysle, ze glowny dochod z tego i od sponsorow/miasta
gala jest bardzo tania, zawodnicy pewnie walcza za kilka tysiecy zl, wiec i tak KSW na tym moze wyjsc na plus

Status
Not open for further replies.