KSW 34- zakłady bukmacherskie

ja zagrłem all ksw "stars" :tease:

-Saidov @ 1,6
-Irokez @ 1,45
-Kornik @ 2.03
-Narkun @1,27
-Bedorf @ 1,18
---------------------
AKO 7,06
 
aslan + conceicao - powinno wejść
narkun + mcświnia - stawiam na świnie bo nie lubię bedorfa :P

Przechwytywanie2.PNG
 
Może jeszcze Świniak ma zdominować siłowo Karola i poddać go jak wirtuoza parteru Różalskiego?
 
Last edited:
Świnka przyjedzie tylko po hajs. W poniedziałkowym puncherze mówił przecież że największa kasę zarabia na swoich biznesach w Tajlandii a MMA to jest teraz tylko hobby. Szanujmy się. Bedorf go przeleży i spodziewam się nawet TKO jak już go zamęczy.
 
heh Irokeza to ja najbardziej jestem "pewny" - Kułaka pamiętam z walki ze Stusem , poruszał się troche jak mumia ... TKO jak się patrzy , IRO musiszzz :pray:
 
Serio wierzycie w tego Conceicao? Skoro Koike nie poddał Kornika, to ten tym bardziej tego nie zrobi. Jedyne pytanie jak jego stójka.

Widziałem jedną czy dwie walki, to nawet dobrze się ruszał na tle przeciwników i wygląda na "dużego" jak na tę kategorię. Za to Kornik wydaje się być w "sztosie", w dobrej formie fizycznej i co ważniejsze, psychicznej.
 
Serio wierzycie w tego Conceicao? Skoro Koike nie poddał Kornika, to ten tym bardziej tego nie zrobi. Jedyne pytanie jak jego stójka.

Też tego nie rozumiem. Podnieta jakby tu przyjeżdzały gwiazdy światowego MMA a prawda jest taka że to będą easy walki dla gwiazdeczek KSW bo biznes musi się kręcić.
 
Ten cały JACAREZINHO to wszystkie swoje walki toczył w Brazylii. Nigdy jeszcze nie walczył poza ojczyzną. A tu przyszło mu lecieć do tak egzotycznego kraju jakim jest Polska.

ja bym wziął to pod uwagę
 
czekamy na reszte kursow
jednak zmienilem zdanie Jacarzinnio nie jest taki mocny, obejrzalem jego walke i wygladal bardzo slabo kondycyjnie
 
nie wiecie czy bliżej gali będzie więcej kursów na galę na unibecie? tzn nie tylko na wygraną ale i na ilość rund itd?
 
najlepszą okazją jest uważam.. KORNIK :) po walce z Koike widać w jakiej jest dyspozycji , tym bardziej znowu nie jest stawiany w roli faworyta , co mnie dziwi :) kurs naprawdę zacny i warty zagrania
 
ktos mi wytlumaczy czemu kursy na ksw sa tak zanizone? rozumiem, ze niszowa gala, ale bez przesady 1,56-2,25 to STS moze wystawic
 
Back
Top