KSW 34- zakłady bukmacherskie

Jewtuszko M. - Kułak K.

Typ: Jewtuszko M.1.45
Saidov A. - Enomoto Y.

Typ: Saidov A.1.70
Sowiński A. - Da Conceicao F.S.

Typ: Sowiński A.1.95


----------
 
Ja mam solidny dubel na tę galę i pójdzie za większy hajsik.
 
sa kursy na 4 walki na unibecie:
upload_2016-3-2_16-42-5.png
 
Saidov i Kornik pewno przegraja
obejrzalem kilka walk Enomoto i jest bardzo mocny
 
w sumie najwazniejsze jest kto bedzie sedziowal
uklad zamkniety w KSW da wygrane naszym o ile bedzie sie dalo
jak nie bedzie przynajmniej dwoch sedziow z zagranicy to nie ma co grac przeciwko naszym, o ile widzi sie wyrownane starcie
 
tutaj z kim trenowal Enomoto, Taisumov troche przypomina Aslambeka, to taka jego o wiele lepsza wersja
 
Saidov i Kornik pewno przegraja
obejrzalem kilka walk Enomoto i jest bardzo mocny
Zgadzam się w 50%
Enomoto jest w chuj mocny i props za wzmocnienie 77 w KSW ale z walki na walke Saidov zapierdala na jeszcze lepszym koksie.W chuj ubity jest i sądzę ,że schodzi z 95 kg mniej więcej i siłowo będzie miał przewagę. Nigdy nie stawiałem na Asłana bo za nim nie przepadam ale sądzę,że do pojedynku podejdzie z myślą walki o pas z Borysem bo Enomoto nie ma jakiejś mocnej fazy na pas a jak przejebie to nie wyleci tylko dostanie Moksa i sie odbuduje.Myśle ,że Szymon z Pawłem rozkminią jakąś dobrą taktyke żeby ugrać decyzje nawet 29-28 bo takową w KSW dostanie bo trzecia walka z Mańkowskim sie dobrze sprzeda.
W Kornika osobiście nie wierze ale kibicuje choć tego nie pogram.
@zychal odemnie leci dubel Narkun(wygra przez KO w pierwszej rundzie)+Saidov i te unibeckie kurwy mi połowe stawki oddały bo Asłan spadł z 1.7 na 1.6 i połowe stawki oddali więc nie wiem czy dośle z powrotem bo sądzę,że na nowo budżet buduje i nie ma co wszystkiego all in grać co popadnie.
 
@kiras Zavurov to mistrz w zapasach i sambo, jeszcze wiekszy dzik niz Aslambek, a nie zdobyl zadnego obalenia
z kim walczy Enomoto, a z kim Aslan? zawodnicy topu UFC, byly mistrz Bellatora vs Langmany, Moksy i Acacio
Enomoto to pogromca zawodnikow z Kaukazu, a to juz wyczyn, bo nasi tam jezdza i tylko wpierdol dostaja, a on jak przegrywa to z absolutnym topem, a i z dobrymi zawodnikami daje rade
do tego przygotowania w Tiger Muay Thai z Taisumovem i innymi dzikami to tez ogromny plus
nie mowie, ze na pewno to wygra, ale ma duze szanse
polecam obejrzec bardzo dobra walka i niesamowity comeback Enomoto
 
@kiras Zavurov to mistrz w zapasach i sambo, jeszcze wiekszy dzik niz Aslambek, a nie zdobyl zadnego obalenia
z kim walczy Enomoto, a z kim Aslan? zawodnicy topu UFC, byly mistrz Bellatora vs Langmany, Moksy i Acacio
Enomoto to pogromca zawodnikow z Kaukazu, a to juz wyczyn, bo nasi tam jezdza i tylko wpierdol dostaja, a on jak przegrywa to z absolutnym topem, a i z dobrymi zawodnikami daje rade
do tego przygotowania w Tiger Muay Thai z Taisumovem i innymi dzikami to tez ogromny plus
nie mowie, ze na pewno to wygra, ale ma duze szanse
polecam obejrzec bardzo dobra walka i niesamowity comeback Enomoto

robiłem research i oglądałem tą walke - robi wrażenie,jest dobrym typeczkiem ale mimo wszystko sądzę,że na PAPIERZE Aslambek to ogarnie przy pomocy sędziów jak sie nie da ujebać przed czasem.
zobaczymy co przyniesie walka
 
ja musze jeszcze walki Aslambeka obejrzec, bo za duzo nie pamietam
 
Back
Top