KSW 31 GWIAZDA WIECZORU

Widzę kibice zainteresowani walką o wysokim prestiżu ;-) Jakaś taka pusta łachudra odwraca uwagę? Jak wolą takie widoki niż dobre MMA to pewnie taniej by ich striptiz wyniósł niż miejscówka na KSW ;-)

Może pracowała na kontrakt i walkę z Porczyk? Bo na ring girl nie bardzo się raczej nadaje, choć nagranie kiepskie ;-)
 
Widzę kibice zainteresowani walką o wysokim prestiżu ;-) Jakaś taka pusta łachudra odwraca uwagę? Jak wolą takie widoki niż dobre MMA to pewnie taniej by ich striptiz wyniósł niż miejscówka na KSW ;-)

Może pracowała na kontrakt i walkę z Porczyk? Bo na ring girl nie bardzo się raczej nadaje, choć nagranie kiepskie ;-)


Serio wolisz tą walkę niż dobry silikon?
 
Serio wolisz tą walkę niż dobry silikon?
Jakbym był na gali to tak. Walka porywająca nie była, ale stawka i prestiż wysoki bez dylematów. Jeśli miałbym zwracać uwagę na dziewczyny to raczej nie w takim miejscu, a nawet jeśli to raczej takie spokojniejsze, mniej gwiazdorzące i raczej z większym mózgiem w czaszce przy okazji ;-) Zresztą wizualnie silikon dobrze się prezentuje, ale to wciąż kawałek tworzywa pod skórą, wolę naturalne niż sztuczne. To jak woleć gumową lalkę z chętnymi trzema otworami od prawdziwej kobiety, która pokaże Ci cycki dopiero jak się postarasz, a nie pokaże, bo się chwalić chce (nie tylko Tobie), choć ani tego nie wypracowała jakoś treningiem, ani natura jej nie dała ;-)

Tu raczej nikt się nią nie zachwycał zresztą tylko wykorzystał jej głupotę i fazę dla brechtu...Zdarza się. Na pewno byli zaskoczeni i ich te emocje porwały bardziej niż walka :D Gdybym jednak na żywo oglądał walkę i patrzył na "gwiazdę", gdy Attila spadł z Goranem na głowę Chorwata to bym sobie nie wybaczył :D Takich kobiet jest pełno, a takich walk na polskiej ziemi niewiele.
 
Dla mnie silikonowe piersi to takie piersi jak kobietą jest urodzony mężczyzna, który zmienił się operacyjnie w kobietę. Nie dam się oszukać tak łatwo :D
 
Jaki silikon toć to prawdziwe były:lol: kurwa Warsaw Shore na KSW!:lol: oddała idealnie klimat jaki panuje na tym festynie:facepalm:
 
Hmmm, właśnie oglądałem powtórkę wali Attilki z Reljiciem i chyba to powyższe się działo w najciekawszej 3 rundzie. Słyszałem jakiś doping i bodajże było to "Idź na całość" i raczej nie do Słowaka czy Chorwata :D
 
nie no kurwa, to tylko jednoznacznie podkreśla nierówność:

KSW > UFC.

fani MMAROCKS na fb jednak mieli rację.
 
Hahahah, ja pierdole. Czytałem o tym gdzieś na FB, sektor po drugiej stronie niż mój. Przesada, serio. Widać jakie środowisko jednak przychodiz na gale.
 
Back
Top