KSW 26 PPV. Dla ktorego zawodnika? Dla ktorej walki?

pool1892

Legacy FC
Lightweight
Skoro KSW juz od kilku gal mozna ogladac w PPV odpowiedzmy na pytanie - dla torego zawdo nika i dla ktorej walki najbardziej ogladamy/kupujemy transmisje.



Zawodnik:



np. 1. Bedorf



2. Materla



3. Różalski



Walka:



np. 1. Azhiev vs Sowinski



2. Materla vs Silva



3. Andryszak vs Slowinski



Zapraszam i zachecam do pisania na dla kogo o dlaczego KSW w PPV
 
Zawodnik:



1.Bedorf



2. Materla



3. Celiński



4. Różalski



5. Azhiev



6. Andryszak



7. Słowiński



8. Relijc



9. Sylvia



10. Silva



11. Guelmino



12. Sowiński



13 .Henriques



14. Shamaev



15. Shamarenko



16. Porczyk



Walka:



1. Bedorf vs Sylvia



2. Relijc vs Celinski



3. Materla vs Silva



4. Azhiev vs Sowinski



5. Rozalski vs Guelminho



6. Shamaev vs Henriquez



7. Andryszak vs Slowinski



8. Porczyk vs Shamarenko
 
Zawodnik:



1.Michał Materla



2.Artur Sowiński



3.Karol Bedorf







Walki:



1.Sowiński-Azhiev



2.Materla-Silva



3.Celiński-Relijc
 
Podpisuję się pod pytaniem. Może ktoś z redakcji jest w stanie coś napisać bo dla mnie ta Gala w PPV to absurd.
 
Zawodnik:



1. Bedorf

2. Azhiev

3. Materla

4. Silva

5. Celiński

6. Relijc

7. Sowiński

8. Guelmino

9. Andryszak

10. Shamaev

11. Henriques

12. Słowiński

13. rywal Bedorfa chyba, ze bedzie to jakis kozak to pojdzie do gory

14. Różalski

15. Shamarenko

16. Porczyk

Walka:

1. Materla vs Silva

2. Relijc vs Celinski

3. Bedorf vs TBA

4. Azhiev vs Sowinski

5. Rozalski vs Guelminho

6. Shamaev vs Henriquez

7. Andryszak vs Slowinski

8. Porczyk vs Shamarenko
 
1. Azhiev
2. Materla
3. Bedorf
4. Różal
5. Sowiński
6. Guelmino
7. Shamaev
8. Silva
9. Słowiński
10. Celiński
11. Reljic
12. Andryszak
13. Porczyk
14. Shamarenko
15. Henriquez

1. Materla vs. Silva
2. Azhiev vs. Sowiński
3. Bedorf vs. TBA
4. Różal vs. Guelmino
5. Andryszak vs. Słowiński
6. Reljic vs. Celiński
7. Shamaev vs. Henriquez
8. Porczyk vs. Shamarenko
 
dla mnie też absurd , ale właściciele KSW chcą się na nas dorobić - i co galę serwuja nam PPV
 
@tomek-host Ktoś chce zarobić na produkcie, który produkuje. NO SHIT SHERLOCK!
 
A na kim mają się dorobić? My jesteśmy odbiorcami ich produktu. To jest biznes i liczy się zysk. Przez lata wypracowali sobie dobrą markę galami w otwartej telewizji i mają prawo na tym zarabiać.







@Heban



Uprzedziłeś mnie.
 
Dla mnie nie są to zawodnicy warci 40 zł, a bardziej chodzi mi o to, że gale KSW nie są dla mnie tak atrakcyje żeby płacić im 4 razy w roku.
 
szczerze mówiąc to żadna walka mnie jakoś szczególnie nie kręci. Mimo to kupię bo lubię MMA a oglądając polskie gwiazdy dochodzą jakieś tam emocje. A jeżeli miałbym już na siłę kogoś wybrać to hmm ciekawi mnie jak się potoczy kariera Kornika i można powiedzieć, że to mój wybór
 
Mój top 3 z tej gali to:



Materla - Silva



Różal - Nandor



Anzor - Kornik



Jeśli chodzi o zawodników



1. Michał



2. Różal



3. ciężko stwierdzić, ale chyba Goran
 
Fajnie że piszecie że ci wszyscy zawodnicy nie są warci 40 zł a jak walczy Adamek to za niego tylko możecie zapłacić 50-60zł
 
baju, a może nas ekscytuje Sowiński? :o



Mnie interesują walki, bo po zawodnikach ocenić nie umiem:



1. Materla vs. Silva



2. Azhiev vs. Sowiński



3. Różalski vs. Guelmino



4. Reljic vs. Celiński



5. Shamaev vs. Henriques



6. Andryszak vs. Słowiński



7. Porczyk vs. Shaparenko



Bedorfa nie liczę, bo nie wiem z kim zawalczy.
 
kupie PPV bo mnie stać i nie będe się wkurwiał na streamie i oglądał walki pikseli. Chyba że ipla mnie do tego zmusi i sie tez zjebie ;D



Materla vs. Silva



Azhiev vs. Sowiński



Reljic bs. Celiński



Shamaev vs. Henriques



Różalski vs. Guelmino
 
PPV kupuje z czystej wygody... szczególnie, jeśli mogę to zrobić na platformie Cyfrowego Polsatu i rozsiąść się wygodnie w kanapie, nie martwiąc się o internetowe przycinki (których...nie rozumiem, bo sam dwukrotnie korzystałem z ipli lub ksw.tv i było wszystko w porządku).


Nie widzę sensu ustalać ranking zawodników - najniżej znajdują się zagraniczne ogóry (akurat na tej gali za dużo ich nie stwierdzono... póki co), Porczyk oraz Sowiński, którego czas w KSW powinien powoli mijać.



Walki:



1. Materla vs Silva



2. Relijc vs Celinski



3. Rozalski vs Guelminho



4. Shamaev vs Henriquez , Bedorf vs. TBA



6. Sowiński vs. Azhiev



7. Andryszak vs Slowinski



8. Porczyk vs Shamarenko
 
Mnie rozpiska interesowała dokładnie tak jak jest ułożona przez KSW, nie licząc p.Porczyk, ale teraz skoro wyleciał Tim to pewnie będzie rotacja zainteresowania.
 
1. Materla vs Silva
2. Bedorf vs. TBA
3. Sowiński vs. Azhiev
4. Relijc vs Celinski
5. Rozalski vs Guelminho
6. Andryszak vs Slowinski
7. Shamaev vs Henriquez
8. Porczyk vs Shamarenko
 
Fajnie że piszecie że ci wszyscy zawodnicy nie są warci 40 zł a jak walczy Adamek to za niego tylko możecie zapłacić 50-60zł

Nikt tu nie mówił, że Adamek jest. Nawiasem mówiąc, Adamkowi żaden zawodnik KSW nie dorasta do pięt, jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe. Nastula ewentualie, ale on te osiągnięcia miał w innej dyscyplinie i bardzo dawno temu. Czeczeńsko-rusko-polski mistrz catchweightu jest w top 10 wyłącznie na papierze, bo nigdy w życiu nie bił się z nikim nawet z top 20. To jest możne level Artura "Wielkiej nadziei białych" Szpilki, który w rankingach też był w drugiej 10, zanim nie oberwał od Jenningsa.


A co do tej karty, to z czysto sportowego punktu widzenia 40 zł to dużo, biorąc pod uwagę stosunek jakości rozpiski do ceny na innych galach.
 
Nie oszukujmy się, pewne osoby nigdy nie zapłacą za PPV. Niezależnie od tego kto walczyłby na gali zawsze znajdzie się jakaś wymówka. Polski fan MMA jest...rozpieszczony na maksa bo nigdy nie musiał za nic płacić. MMA było w PL dużo i za darmo.
 
Ja myślę, że jak trafią się 2 fajne UFC FN w 1 m-cu to znajdzie się sporo osób, które wolą dać 30pln za FP i 20-22 walki niż 8 walk na KSW za 40pln. Ja się staram akceptować, może już zaakceptowałem ale jak utrudniają dostęp to sami sobie szkodzą. Jakimś cudem najgorzej pod względem PPV wypadła wg nieoficjalnych informacji gala sprzedawana jedynie w CP, to coś oznacza. W stolicy gali bez Pudziana i Mameda nikt w pubie nie wykupi, a jak zrobi to Champions to wydamy tam wiele więcej niż 40pln(3 piwa). Jeśli tak jest w stolicy to ciekawe jak jest gdzie indziej. Tak wypada, że znajomi mają UPC, Vectrę, NC+ albo nie mają nic i jest problem. Co do transmisji online to jak czytam te tony narzekań na Iple czy KSWTV to chyba wolę jak mi się tnie stream za 4pln/0pln niż stream za 40pln.
 
Back
Top